Všichni hráči
HRÁČI
profil hráče - Horský Tomasz
Seznam hráčů
001.
Adam Ondřej
002.
Adamczewski Michal
003.
Adamová Bobina
004.
Adlová Andrea
005.
Alibone Chris
006.
Ambrož M.
007.
Anděl Bronislav
008.
Anderková Drahuše
009.
András Ákos
010.
Andrle Roman
011.
Andrýs Jan
012.
Armstrong Chris
013.
Armstrong Petra
014.
Arnoštová Jaroslava
015.
Aron Karel
016.
Assman Thomas
017.
Augustýn Petr
018.
Báča Vladimír
019.
Bada Radek
020.
Badzo Marek
021.
Bachová Michaela
022.
Bachura Zdeněk
023.
Bajer Lukáš
024.
Baláš Vladislav
025.
Balášová Bára
026.
Balášová Kateřina
027.
Balázs Adam
028.
Balázs Richard
029.
Balázsová Adéla
030.
Balázsová Kamila
031.
Balázsová Stella
032.
Balvínová Martina
033.
Baran Pavel
034.
Baranec Milan
035.
Barešová Klára
036.
Barešová Květoslava
037.
Barnas Roman
038.
Barok Jaroslav
039.
Barták Jaroslav
040.
Barták Josef
041.
Barták Petr
042.
Bartal Blanka
043.
Bartal Marián
044.
Bartíková Miroslava
045.
Bártlová Kateřina
046.
Bartolotti Anna
047.
Bartoň Michal
048.
Bartoň Pavel
049.
Bartoň Tomáš
050.
Bartos Jean Sebastien
051.
Bartoš Martin
052.
Bartošová Jitka
053.
Bartošová Sára
054.
Bassis Alex
055.
Baše Vladimír
056.
Baumgartl Svenja
057.
Bawól Michal
058.
Bečvářová Zuzana
059.
Bechyňský Jan
060.
Bejček Kryštof
061.
Beňáková Vanesa
062.
Beňas Jaroslav
063.
Benda Jan
064.
Benda Jiří
065.
Bendová Jitka
066.
Beneš Radek
067.
Beneš Roman
068.
Benešová Renata
069.
Benešová Zdenka
070.
Benson Marcell
071.
Bent Benjamin
072.
Beran Jaroslav
073.
Beranová Bára
074.
Berenger Christophe
075.
Bernard Olivier
076.
Bernat Jolanta
077.
Berný Petr
078.
Besenyei Zoltan
079.
Bezděkovský Jakub
080.
Bezvoda Viktor
081.
Bielik David
082.
Bieliková Martina
083.
Bien Sasha
084.
Bihari Vladimír
085.
Bimka Ondřej
086.
Biskup Milan
087.
Bitvar Alexandr
088.
Bitvarová Pavlína
089.
Blahout Petr
090.
Bláhová Magdaléna
091.
Bláhová Markéta
092.
Blažek Zdeněk
093.
Bobek Martin
094.
Bočkay Petr
095.
Bočková Viktorie
096.
Böhm Antonín
097.
Böhm Jan
098.
Boivin David
099.
Bolkovec Tomáš
100.
Bönischová Sára
101.
Bonnafous Pierre
102.
Borák Filip
103.
Borka Milan
104.
Borovcová Blanka
105.
Borovec Pavel
106.
Borovec Štěpán
107.
Boullung Cristian
108.
Bouše Jan
109.
Bouzek Luboš
110.
Brdová Zdeňka
111.
Brenk Jan
112.
Brenk Jr. Jan
113.
Brodská Andrea
114.
Brokl Radek
115.
Brožek Vladislav
116.
Brožková Míla
117.
Bršlicová Kateřina
118.
Brüssau Emme
119.
Březková Lucie
120.
Bubeníček Šimon
121.
Bucko Pavel
122.
Bucko Jr. Pavel
123.
Budská Eva
124.
Budský Petr
125.
Buchert
126.
Bukva Jan
127.
Buleca Pavel
128.
Bulek Jáchym
129.
Bulek Jan
130.
Bulek Radek
131.
Burda Milan
132.
Bureš Michal
133.
Bureš Stanislav
134.
Burger Róbert
135.
Burger Tomáš
136.
Burián Jakub
137.
Buriánková Valerie
138.
Burimský Timotey
139.
Cabrnoch Jakub
140.
Caullien Louis
141.
Cee Martina
142.
Cejnar Martin
143.
Cejnar Petr
144.
Cemper Zdenek
145.
Cimbulka Martin
146.
Cimbulka Václav
147.
Cohen Alex
148.
Constantin Josef
149.
Corre Benoit
150.
Coufal Marek
151.
Coufalová Šárka
152.
Crippa Raffael
153.
Csémyová Eva
154.
Cvejn Michal
155.
Cvejn Milan
156.
Cvejnová Anna
157.
Cvejnová Hana
158.
Cvik Zdeněk
159.
Cwierzová B.
160.
Cwierzová Jitka
161.
Čadek Roman
162.
Čalyj Patrik
163.
Čapková Alena
164.
Čečetková Jana
165.
Čermák Láďa
166.
Čermák Matěj
167.
Černý Oldřich
168.
Černý Tomasz
169.
Červeňák Martin
170.
Červený Zdeněk
171.
Čeřen Petr
172.
Čeřenová Petra
173.
Čevon P.
174.
Čížek Roman
175.
Čižmárová Zuzana
176.
Čomor Matěj
177.
Čulík Petr
178.
Daichenko Oleg
179.
Daňhel Filip
180.
Daňhel Jan
181.
Daňhel Miloslav
182.
Daňhel Oldřich
183.
Daňhel Jr. Oldřich
184.
Darasová Vendula
185.
Derner Vladimír
186.
Di Biase Toni
187.
Di Giambattista Andrea
188.
Dick Norman
189.
Dittmar Jan
190.
Dittmar Petr
191.
Dlask Marek
192.
Dlask Michal
193.
Dlouhá Nataša
194.
Dohnal Daniel
195.
Doiteaux Yann
196.
Dolana Vladislav
197.
Dolanová Marta
198.
Dolejšová Karolína
199.
Doležal Václav
200.
Doležalová Aneta
201.
Doležalová Magda
202.
Dominik Rastislav
203.
Dostál Tudyt
204.
Douda Matěj
205.
Douda Petr
206.
Doudová Alena
207.
Douglas Alan
208.
Drapáková Michaela
209.
Drbálek Milan
210.
Dřínková Petra
211.
Dubský Renné
212.
Dudáková Martina
213.
Dufek Jindřich
214.
Duchek Matěj
215.
Dumberger Robert
216.
Duňka Zdík
217.
Durlín Jaroslav
218.
Durlínová V.
219.
Dušek Petr
220.
Dvorský Milan
221.
Dvořák Daniel
222.
Dvořák Petr
223.
Dvořák Vojtěch
224.
Ebr Tomáš
225.
Ehl Adam
226.
El-Hallak Mazen
227.
Elderkamp Cor
228.
Elis Kryštof
229.
Elis Ladislav
230.
Ellis Malcolm
231.
Ellis Vladya
232.
Emmer Jan
233.
Ersepka Daniel
234.
Ersepková Šárka
235.
Etflaiš Dominik
236.
Etflaišová Hana
237.
Eulenfeldt Oliver
238.
Exner Josef
239.
Exnerová Jana
240.
Faigle Fabio
241.
Fajták Petr
242.
Faltová Anežka
243.
Faltová Miriam
244.
Faltová Simona
245.
Fendrychová Lucie
246.
Fiala David
247.
Fiala Jana
248.
Fiala Luboš
249.
Fiala Miroslav
250.
Fialová Bára
251.
Fialová Elisabeth
252.
Fialová Lenka
253.
Fialová Viola
254.
Fikar Marek
255.
Filip David
256.
Filip Jr. David
257.
Filipi Martin
258.
Fišar Václav
259.
Fox Dan
260.
Franc Robert
261.
Frank Tomáš
262.
Freisleben Jindřich
263.
Freislebenová Blanka
264.
Fremuth Jan
265.
Fremuthová Zuzana
266.
Fricová Jiřina
267.
Froidefont Julien
268.
Frolík Dominik
269.
Frus Jan
270.
Gabardiel Stephan
271.
Galambos Attila
272.
Galová Petra
273.
Gálus Igor
274.
Giogas Panajotis
275.
Glunz Amelie
276.
Gracik Jaroslav
277.
Gregor Jiří
278.
Gregorová Helena
279.
Grela Marcin
280.
Grešl Michal
281.
Grešlová Alena
282.
Grogan Conor
283.
Grogan Fergal
284.
Gřesík Martin
285.
Gulášová Marika
286.
Halbich Kamil
287.
Halčař Jiří
288.
Halčařová Jiřina
289.
Hamáček Martin
290.
Hamáček Pavel
291.
Hamouz Emil
292.
Hamouz Hynek
293.
Hamouzová Blažena
294.
Hamouzová Miroslava
295.
Hamouzová Věra
296.
Hamprechtová Agáta
297.
Hanzlíček Kryštof
298.
Hanzlíček Martin
299.
Hanzlíček Matyáš
300.
Hanzlíčková Kateřina
301.
Hara Jaroslaw
302.
Harant Jiří
303.
Harant Kryštof
304.
Harantová Milada
305.
Haritun Martin
306.
Harmel Konrad
307.
Hartman Luboš
308.
Hartmanová Simona
309.
Hátle Miroslav
310.
Hauferová Romana
311.
Havel Ragnar
312.
Havelka Jiří
313.
Havlák Zdeněk
314.
Havláková Hana
315.
Havlíček Jaroslav
316.
Havlín Roman
317.
Havlín Štěpán
318.
Havlínová Romana
319.
Havlínová Sabina
320.
Heger Petr
321.
Hegner Zdeněk
322.
Hejduk Kryštof
323.
Hejduková Lucie
324.
Hejlek Bohuslav
325.
Helásek Pavel
326.
Hendrych Jan
327.
Henzl David
328.
Hepnarová Svatka
329.
Hercíková Natálie
330.
Heřmánková Míša
331.
Hijazi Nuredin
332.
Hilasová Iveta
333.
Hippert Guy
334.
Hirschmann Paul
335.
Hlaváček František
336.
Hlaváček Ivan
337.
Hlaváčková Bára
338.
Hlavsová Iveta
339.
Hleba Patrik
340.
Hledík Tomáš
341.
Hlinka Michal
342.
Hloupý Petr
343.
Hnátek Michal
344.
Hock Robert
345.
Hodek Jaroslav
346.
Hodek Michal
347.
Hodek Patrik
348.
Hodek Roman
349.
Hodek Vlastimil
350.
Hodková Anička
351.
Hofmanová Zuzana
352.
Holan Lukáš
353.
Holenstein Claudio
354.
Holer Lukáš
355.
Holub Karel
356.
Holub Radek
357.
Holubář Matouš
358.
Honza Jan
359.
Horáčková Z.
360.
Horák Miloš
361.
Horák Patrik
362.
Horáková Renata
363.
Horký Vlasta
364.
Horská Yvone
365.
Horský Roman
366.
Horský Tomasz
367.
Horský Václav
368.
Horváth Stanislav
369.
Horváthová Zdeňka
370.
Hořejší Miroslav
371.
Houha Petr
372.
Houška Jiří
373.
Hrabánek David
374.
Hrdinová Libuše
375.
Hrnčiariaková Radka
376.
Hrodek Ondřej
377.
Hrubeš David
378.
Hrubeš Lukáš
379.
Hruboňová Jana
380.
Hrubošová Tereza
381.
Hubáček Filip
382.
Hudeček Jakub
383.
Hůlka Kamil
384.
Hůlka Lukáš
385.
Hunter Lukáš
386.
Hůrková Veronika
387.
Hussung Marek
388.
Hybešová Renata
389.
Chaloupka Jan
390.
Chaloupka Martin
391.
Chaloupková Veronika
392.
Chalupník Jan
393.
Chalupníková Barča
394.
Chalupníková Jitka
395.
Charamza Albert
396.
Chenaux Cindy
397.
Chlad Zdenek
398.
Chlup Martin
399.
Chmel Antonín
400.
Chmelař Jiří
401.
Chmelíček Miloš
402.
Chmelová Markéta
403.
Choděra Jakub
404.
Chocholáč Jiř
405.
Cholasta David
406.
Cholasta Radek
407.
Cholastová Ilona
408.
Choutka Pavel
409.
Chruščová Saša
410.
Chudoba Milan
411.
Chudý Pavel
412.
Illes Daniel
413.
Ivanov Jakub
414.
Jackmann Jaroslav
415.
Jahelková Jitka
416.
Jahl František
417.
Jakob Sven
418.
Jakůbková Nikola
419.
Janata Viktor
420.
Jandera Tomáš
421.
Jandura Richard
422.
Janeček Ondřej
423.
Janečková Veronika
424.
Jaroslav Malach
425.
Jaroš Eberhard
426.
Jaroš Václav
427.
Jarošová Adéla
428.
Jaskulski Maximilian
429.
Jedlička Miroslav
430.
Jedlička Vratislav
431.
Jedličková Jana
432.
Jehlička Josef
433.
Jehličková Jaroslava
434.
Jech Pavel
435.
Jemelík Petr
436.
Jenei Lili
437.
Jerijová Alena
438.
Ješina Jiří
439.
Jindra Karel
440.
Jindra Marek
441.
Jindra Pavel
442.
Jirásko Filip
443.
Jirků David
444.
Jirmus Jiří
445.
Jirouš Vlastimil
446.
Jiroušová Iva
447.
Jírová Kateřina
448.
John Lukáš
449.
Jonák Kryštof
450.
Jonák Michal
451.
Jonáková Lucie
452.
Jonášová Laura
453.
Joo Jaroslav
454.
Jozek Pavel
455.
Juřina Luděk
456.
Kaitmannová Eliška
457.
Kájik K.
458.
Kakešová Denisa
459.
Kälin Severin
460.
Kaliszky Peter
461.
Kalous Tomáš
462.
Kaman Peter
463.
Kamm Mathias
464.
Káně Rostislav
465.
Kanfal Rudolf
466.
Kaňková Denisa
467.
Kánský Petr
468.
Kaplan Jakub
469.
Kaplan Jan
470.
Kaplan Miloš
471.
Karásek Jaroslav
472.
Karbulka David
473.
Karchňák Zdeněk
474.
Karlík Petr
475.
Karnol Petr
476.
Karpati Dorottya
477.
Karták Kryštof
478.
Karták Martin
479.
Kasa Petr
480.
Kasalová Iva
481.
Kašpar Jan
482.
Kašpar Pavel
483.
Kašpárek Adam
484.
Kašparová Štěpánka
485.
Kaštovský Adam
486.
Kaucká Natálie
487.
Kautzká Mirka
488.
Kautzký Vít
489.
Kendíková Květa
490.
Khac Eric Nguyen
491.
Kharanutová Diana
492.
Kij Miroslav
493.
Kij Samuel
494.
Kij Tobias
495.
Kijoch Dariusz
496.
Kijová Lenka
497.
Kilian Jiří
498.
Kinčl Zuzana
499.
Kindlová Nikola
500.
Kisielewski Janusz
501.
Kiss Miroslav
502.
Kittel Alex
503.
Klaner Wolf
504.
Klement Jan
505.
Klement Lukáš
506.
Klemenz Dario
507.
Klemmová Markéta
508.
Klíma Vojtěch
509.
Klírová Veronika
510.
Knoblochová Eva
511.
Knopf Jens
512.
Kobera Artur
513.
Kobrlová Kateřina
514.
Kocián Jaroslav
515.
Kociánová Ivana
516.
Kočmíd Ondřej
517.
Kočnar Tomáš
518.
Kočnarová Jaroslava
519.
Koděra Jakub
520.
Kodytek Jakub
521.
Kohout Vladislav
522.
Kohoutová Alena
523.
Kochánková Tereza
524.
Kojzar Tomáš
525.
Koka Petr
526.
Koková Lenka
527.
Kolbenec Tomáš
528.
Kolorenčová Andrea
529.
Končická Markéta
530.
Konečná Andrea
531.
Konečná Helena
532.
Konečná Stela
533.
Konečný Martin
534.
Konop Michal
535.
Kopecká Bára
536.
Kopecký Filip
537.
Kopp Nicole
538.
Koptová Zlata
539.
Korbelová Eva
540.
Korynta Tomáš
541.
Kořínek Václav
542.
Kořínková Jaroslava
543.
Kos Radovan
544.
Kosek Jakub
545.
Kostelecký Jaroslav
546.
Koten Petr
547.
Kotting Petr
548.
Kottink Tobias
549.
Kouřil J.
550.
Kovacs Kristof
551.
Kovács Adrienn
552.
Kovács László
553.
Kováč Michal
554.
Kováčik Miro
555.
Kováčiková Marika
556.
Kovalčík Adam
557.
Kovalíková Kateřina
558.
Kovář František
559.
Kovář Jiří
560.
Kovář Martin
561.
Kovář Petr
562.
Kovářová Markéta
563.
Kovářová Martina
564.
Kovářová Tereza
565.
Kozdera Petr
566.
Kožnarová Jitka
567.
Kožuško Dominik
568.
Kracík M.
569.
Kraček Karel
570.
Králíček Adam
571.
Králíček Kamil
572.
Králová .
573.
Kramer Torsten
574.
Krásná Karolína
575.
Krátká Jana
576.
Kratochvílová Renata
577.
Kraus Kamil
578.
Krausová Monika
579.
Krčil Jaroslav
580.
Krešne Adriana
581.
Krešne Ivana
582.
Krešne Martina
583.
Krhounková Drahoslava
584.
Krch Josef
585.
Krchová Eva
586.
Kritzbach Vladimír
587.
Król Jerzy
588.
Kronholz Jan
589.
Krummer Dušan
590.
Krupka Kamil
591.
Kryšpín Jiří
592.
Křeček Matiáš
593.
Křepela Pavel
594.
Křikava Adam
595.
Křivánek Jan
596.
Křivánek Roman
597.
Kříž Petr
598.
Křížek Matěj
599.
Kubánek Karel
600.
Kubánková Pavla
601.
Kubášová Kristýna
602.
Kubátová Eva
603.
Kubečková Petra
604.
Kubelková Jana
605.
Kubeš Kristián
606.
Kučera Jonáš
607.
Kučera Miloslav
608.
Kučera Petr
609.
Kučerová Marie
610.
Kuchař Ota
611.
Kummer Christoph
612.
Kupec Bohumil
613.
Kupiec Dariusz
614.
Kůrka Michal
615.
Kůrková Iva
616.
Kurucz Réka
617.
Kusztós Tibor
618.
Kuzma Dominik
619.
Kwolek Josef
620.
Kynčlová Jana
621.
Kysela Marek
622.
Lahučká Karina
623.
Lachman Dominik
624.
Lachman Tomáš
625.
Lachmanová Grazsyna
626.
Lambertová Adéla
627.
Lang Tomáš
628.
Langheinrichová Simona
629.
Langová Jana
630.
Langr Jakub
631.
Langr Radomír
632.
Lapková Lucie
633.
Laštůvková Monika
634.
Lauer Šimon
635.
Lauerová Anežka
636.
Lavrentyeva Dáša
637.
Lebeda Jiří
638.
Ledvina Ondřej
639.
Lee Sang Hoon
640.
Leiner Tamas
641.
Lemanská Agnieszka
642.
Lemansky Martin
643.
Ležal Tomáš
644.
Libiak Jozef
645.
Libiak Jožan
646.
Lipovská Eliška
647.
Lipovská Hana
648.
Lipovský Josef
649.
Lipovský Jr. Josef
650.
Lipšová Marcela
651.
Listík Matěj
652.
Lius Ilona
653.
Lorenc Kristián
654.
Lorencová Aranka
655.
Lorencová Patricie
656.
Lu Tomáš
657.
Ludvík Martin
658.
Ludvík Matyáš
659.
Ludvíková Karla
660.
Lukášek Jiří
661.
Lukavská Pavla
662.
Lukavský Radek
663.
Lutovský Petr
664.
Macourek Josef
665.
Magrelová Barbora
666.
Mahon Derek
667.
Mach Petr
668.
Macháček František
669.
Macháčková Andrea
670.
Macháčková Dagmar
671.
Macháčková Natálie
672.
Macháčková Nikola
673.
Majid Arian
674.
Majidová Joana
675.
Majšajdr Jaroslav
676.
Makl Michal
677.
Makoviny Adam
678.
Makovský Jan
679.
Mal Dominik
680.
Malach Jaroslav
681.
Malavergne Eric
682.
Malíková Eliška
683.
Malířová Marie
684.
Malý David
685.
Malý Ondřej
686.
Mandlíková Lada
687.
Mareček Štěpán
688.
Mareček Štěpán
689.
Marek Jiří
690.
Marek Matěj
691.
Marek Vojtěch
692.
Mareš Jakub
693.
Margadant Chris
694.
Markiewicz Hanusz
695.
Marko Jiří
696.
Marková Míla
697.
Martínek Jiří
698.
Maryško Jan
699.
Mařan Jakub
700.
Mařík Petr
701.
Maříková Štěpánka
702.
Mašatová Pavlína
703.
Mašek Pavel
704.
Matějka Patrik
705.
Matouš Jiří
706.
Matuška Kamil
707.
Matyska Luboš
708.
Mayor B
709.
Mazánová Marta
710.
McKeever Philip
711.
Mejmowski Aleksander
712.
Mergl Ivan
713.
Merx Fabián
714.
Merx Christoph
715.
Messner Stefan
716.
Meysemburg Marc
717.
Miedthank David
718.
Michaličková Jana
719.
Michalík Matěj
720.
Michalíková Martina
721.
Michl Petr
722.
Mikulec Marián
723.
Mikulíková Veronika
724.
Mikyska Michal
725.
Milfait Luboš
726.
Míšek Lukáš
727.
Mišina Milan
728.
Mišina st. Milan
729.
Mišinová Natálie
730.
Mleziva Michal
731.
Mohr Jiří
732.
Mohr Josef
733.
Mohr Tomáš
734.
Molnar Anna
735.
Moravcová Alena
736.
Moravec Michal
737.
Moravec Miloš
738.
Moravec Petr
739.
Morong Filip
740.
Morrow Doug
741.
Mostecký Jan
742.
Mračík Jiří
743.
Mráz Petr
744.
Mrázek Denis
745.
Mrázek Jan
746.
Mrzena Jan
747.
Mudroch Jiří
748.
Mullerová Aneta
749.
Musil Jakub
750.
Mutina Daniel
751.
Mutina Zdenek
752.
Myšák Roman
753.
Mžourek Oldřich
754.
Nachtmannová Pavlína
755.
Nečas Arnošt
756.
Nedvědová Sabina
757.
Nekolová Jana
758.
Němec Jan
759.
Nemecz Jakub
760.
Němeček Petr
761.
Němečková Petra
762.
Nerad Dominik
763.
Neradová Iva
764.
Nestrojilová Simona
765.
Netušil Petr
766.
Neuman Petr
767.
Neumann Petr
768.
Neumann Tomáš
769.
Neumann Jr. Tomáš
770.
Nevečeřalová Tereza
771.
Nosek Daniel
772.
Nosek Patrik
773.
Nováček Miroslav
774.
Nováček Jr. Miroslav
775.
Nováčková Zlata
776.
Novák Jakub
777.
Novák Kevin
778.
Novák Lukáš
779.
Novák Martin
780.
Novák Petr
781.
Novák Štěpán
782.
Nováková Bára
783.
Nováková Michaela
784.
Nováková Vendula
785.
Novotná Marie
786.
Novotná Nikola
787.
Novotný Jakub
788.
Novotný Jiří
789.
Novotný Matyáš
790.
Novotný Ondřej
791.
Novotný Petr
792.
Novotný Vojta
793.
Nožičková Andrea
794.
Oborník Láďa
795.
Offerman Sven
796.
Olaf .
797.
Olexa Michal
798.
Ondráček Tomáš
799.
Ondřej Jakub
800.
Opletalová Lucie
801.
Ouředníček Radek
802.
O´Brien Tom
803.
Pacalová Edita
804.
Pago Martin
805.
Pail Matouš
806.
Pailová Lenka
807.
Pakosta Petr
808.
Pálka Tomáš
809.
Pánek Jindřich
810.
Pappová Jaroslava
811.
Parpillon Florent
812.
Pařízková Zdeňka
813.
Pašek Daniel
814.
Pátek Michal
815.
Pátek Jr. Michal
816.
Pátková Jana
817.
Patočková Petra
818.
Páv Jan
819.
Pavel Lukáš
820.
Pavelka Robert
821.
Pavels Michaels
822.
Pazdera Pavel
823.
Pekárek Milan
824.
Pekárek Vojtěch
825.
Pekárková Jindřiška
826.
Pekárková Lenka
827.
Pekárková Anna
828.
Pelčík Roman
829.
Pelčíková Karla
830.
Pelčíková Petra
831.
Pešek Milan
832.
Peška Tomáš
833.
Pešková Jitka
834.
Petřík Milan
835.
Petřinová Renata
836.
Pikeš Dominik
837.
Pilip Pavel
838.
Pilip Štěpán
839.
Pilnaj Jindřich
840.
Pilnajová Jitka
841.
Pilnajová Markéta
842.
Písecký David
843.
Písecký Milan
844.
Piszczek Marek
845.
Pišl Daniel
846.
Pitek Kamil
847.
Pitek Rafal
848.
Pitín Luboš
849.
Pitínová J.
850.
Pittner Václav
851.
Plaček Radomír
852.
Plaček Vladimír
853.
Plocek Jan
854.
Plocek Mirek
855.
Pobuda Karel
856.
Podskalská Zdeňka
857.
Podskalský Karel
858.
Pohl Luboš
859.
Pohl Patrik
860.
Pokorná Laura
861.
Pokorná Lucie
862.
Pokorný Jan
863.
Pokorný Lubomír
864.
Pola Pavel
865.
Poláček Petr
866.
Polák Ivo
867.
Polák Jan
868.
Poledná Nikola
869.
Polívka Petr
870.
Pončák Luboš
871.
Pončáková Iveta
872.
Pončáková Lucie
873.
Pons Arno
874.
Popela Štěpán
875.
Popelková Barbora
876.
Popiel Pawel
877.
Portyš Petr
878.
Pospíšil Jiří
879.
Pospíšilová Alžběta
880.
Pospíšilová Denisa
881.
Pospíšilová Markéta
882.
Pospíšilová Radka
883.
Pospíšilová Vlasta
884.
Pospíšilová Žofie
885.
Pošta Radek
886.
Poštová Michaela
887.
Poucha Lubomír
888.
Pouchová Radka
889.
Pourová Zuzana
890.
Pracna Dominik
891.
Prachař Tomáš
892.
Prajs Matěj
893.
Pravda Marek
894.
Prezbruchý Radek
895.
Procházka Adam
896.
Procházka Robert
897.
Prokeš Miroslav
898.
Prokop Michal
899.
Prosser Martin
900.
Průcha Pavel
901.
Prýmek František
902.
Ptáček Petr
903.
Ptáček Petr
904.
Ptáček Vít
905.
Ptáčková Andrea
906.
Puchmeltrová Veronika
907.
Pultar Jiří
908.
Pultarová Anna
909.
Pultarová Romana
910.
Puna Pavel
911.
Purchart Václav
912.
Purchartová Jitka
913.
Purchartová Sr. Jitka
914.
Putterovics Pavel
915.
Raduchowski Aleksander
916.
Ragny R
917.
Rajkovič Ladislav
918.
Rajtmajer Pavel
919.
Rampas Vladimír
920.
Ransdorf Miroslav
921.
Rast Jürgen
922.
Rau Martin
923.
Raulím Milan
924.
Raulímová Jitka
925.
Reichel Pavel
926.
Reichelová Alena
927.
Reichert Marc
928.
Rejha Tomáš
929.
Rejhová Anna
930.
Rejlek Šimon
931.
Riedel Ben
932.
Richard Benoit
933.
Roderburg Jérome
934.
Rohlíčková Alžběta
935.
Rokosová Vlaďka
936.
Rolenčík Petr
937.
Rolenčíková Zuzana
938.
Rosa Tomáš
939.
Roubík Hynek
940.
Rozsypalová Kateřina
941.
Rožníček Matěj
942.
Ruffer Jiří
943.
Rufferová Vanda
944.
Rullier Sylvain
945.
Ruszty Balazs
946.
Rybář Matěj
947.
Rydlo Luboš
948.
Rýglová Eliška
949.
Ryp Tomáš
950.
Řičář Josef
951.
Řičářová Hana
952.
Říha Josef
953.
Říha Karel
954.
Říhová Lucie
955.
Říhová Magdaléna
956.
Sackl Miroslav
957.
Sadź Sebastian
958.
Sankotová Bára
959.
Satranská Jitka
960.
Seaman Nick
961.
Sedláček Martin
962.
Sedláčková Lenka
963.
Sedláčková Lucie
964.
Sedlařík Jiří
965.
Severson Kermit
966.
Shrbená Václava
967.
Shrbená Veronika
968.
Schejbal Ivan
969.
Schejbal Oliver
970.
Schejbal Samuel
971.
Schejbalová Hana
972.
Scherschel Nico
973.
Schilla Šimon
974.
Schmidt Benjamin
975.
Schmol Serge
976.
Schulze Tell
977.
Schwamberský Ota
978.
Siebenburger Petr
979.
Simon David
980.
Sisak Dominika
981.
Skalická Pavla
982.
Skalíková Klára
983.
Skiba Gregorz
984.
Sklenář Jan
985.
Sklenička Petr
986.
Skořepová Sandra
987.
Skrbek Denis
988.
Skrčený Jiří
989.
Sladkovský Miroslav
990.
Slaninová Mária
991.
Slapnička Robert
992.
Slavík Filip
993.
Slavíková Karla
994.
Slavíková Nora
995.
Smejkal Petr
996.
Smrček Petr
997.
Smutný Luboš
998.
Snopek Dominik
999.
Sobol Michael
1000.
Sobota Zdeněk
1001.
Sobotka Jiří
1002.
Sobotka Pavel
1003.
Sobotková Jitka
1004.
Sobotková Lada
1005.
Sobotová Radmila
1006.
Solík Milan
1007.
Solíková Danka
1008.
Soma László
1009.
Sommer Martin
1010.
Soudný Luděk
1011.
Soukup Pavel
1012.
Spek Arjen
1013.
Srbová Ivana
1014.
Staněk Jan
1015.
Staněk Pavel
1016.
Staněk Vojtěch
1017.
Staňková Lucie
1018.
Staňková Miroslava
1019.
Stárek Lukáš
1020.
Stárek Vlastimil
1021.
Stefan Greta
1022.
Stehlík Jan
1023.
Stehlík Milan
1024.
Stehlíková Anna
1025.
Stehlíková Věra
1026.
Steiner Samuel
1027.
Stieber Vít
1028.
Stoulk Vincent
1029.
Stránský Michal
1030.
Stránský Mirek
1031.
Strassenský Jakub
1032.
Strassenský Jiří
1033.
Strassenský Petr
1034.
Streitz Patrick
1035.
Strejc Martin
1036.
Strejc Petr
1037.
Strejcová Natálie
1038.
Strejček O.
1039.
Strmiska Josef
1040.
Strmiský Josef
1041.
Strnad Dušan
1042.
Strnad Jiří
1043.
Strnadová Romana
1044.
Strobl Jiří
1045.
Stryja Milan
1046.
Student Martin
1047.
Suchánek Leoš
1048.
Suchánek Vladimír
1049.
Sunil C
1050.
Sváta Miroslav
1051.
Svoboda Jakub
1052.
Svoboda Tomáš
1053.
Svobodová Hana
1054.
Sýkora Milan
1055.
Sýkorová Lenka
1056.
Synková Barbora
1057.
Syresh A
1058.
Szemethy Zoltan
1059.
Szendi Csaba
1060.
Szücs András
1061.
Šaroun Petr
1062.
Šátek Jaroslav
1063.
Šebela Daniel
1064.
Šeps Jaromír
1065.
Šeps Pavel
1066.
Šepsová Eva
1067.
Šepsová Jr. Eva
1068.
Šestko Pavel
1069.
Šimek Jakub
1070.
Šimun Radek
1071.
Široký Pavel
1072.
Škoda Martin
1073.
Škuba Milan
1074.
Škvrna Pavel
1075.
Škvrna Petr
1076.
Šlajs Vladimír
1077.
Šlechta Libor
1078.
Šlechta Jr. Libor
1079.
Šlechtová Jana
1080.
Šméralová Marie
1081.
Šmíd Pavel
1082.
Šmída Petr
1083.
Šmídová Kateřina
1084.
Šolc Martin
1085.
Šourek Jiří
1086.
Šourková Ivana
1087.
Šouta Jiří
1088.
Šouta Richard
1089.
Špička Jiří
1090.
Špička Václav
1091.
Šrámek Filip
1092.
Šrámek Václav
1093.
Šrámek Vladimír
1094.
Šrámková Jitka
1095.
Šrámková R. Jiřina
1096.
Šrefl Miroslav
1097.
Štáfek Martin
1098.
Štalzer Petr
1099.
Štancl Vít
1100.
Šťastný Vojtěch
1101.
Štědrá Jitka
1102.
Štědrý Tomáš
1103.
Štěpán Jakub
1104.
Štěpán Jiří
1105.
Štěpánek Bedřich
1106.
Štěpánová Lucie
1107.
Štěrbová Marcela
1108.
Štika Filip
1109.
Štiková Kateřina
1110.
Štípková Hana
1111.
Štůla Jan
1112.
Šudrla Miloš
1113.
Šulc Jan
1114.
Šulcová Veronika
1115.
Šváb Pavel
1116.
Švejda Eliáš
1117.
Švejda Filip
1118.
Švejda Jiří
1119.
Švejda Šimon
1120.
Švejdová Kája
1121.
Švejdová Tereza
1122.
Tabara Boleslav
1123.
Tačík Miloslav
1124.
Tajbr Aleš
1125.
Tajbr Jan
1126.
Tajbr Tomáš
1127.
Tajbrová Veronika
1128.
Tajmrová Tereza
1129.
Talián Jan
1130.
Talián Michal
1131.
Talián Rudolf
1132.
Taliánová Lisa
1133.
Tesfamichael David
1134.
Thiebaud Nicolas
1135.
Thomas Kevin
1136.
Thořová Katarína
1137.
Thouvenin Romain
1138.
Tichý Petr
1139.
Tížek Václav
1140.
Tkáč Vladimír
1141.
Tlučhoř Jakub
1142.
Todd Warren
1143.
Toivio Kristian
1144.
Tölg Daniel
1145.
Tomcik Jan
1146.
Tomčík Michal
1147.
Tomčík Miroslav
1148.
Tomčíková Bronislava
1149.
Tomčíková Helena
1150.
Topalovská Jana
1151.
Topalovský Gabriel
1152.
Tóthová Lenka
1153.
Trojan Miloš
1154.
Trojan Tomáš
1155.
Trykar Pavel
1156.
Tříska Daniel
1157.
Tříska Jiří
1158.
Tříska Michal
1159.
Třísková Jana
1160.
Turčín Štěpán
1161.
Turčínová Adéla
1162.
Turčínová Jitka
1163.
Turečková Adéla
1164.
Turo Robin
1165.
Tužil Pavel
1166.
Urbanová Iveta
1167.
Vacek Tomáš
1168.
Vacenovská Hana
1169.
Vacenovský Jiří
1170.
Vacková Lenka
1171.
Vacková Natálie
1172.
Václavek Jan
1173.
Václavek Jr. Jan
1174.
Václavek Sr. Jan
1175.
Václavková Jana
1176.
Václavková Miroslava
1177.
Václavková Nela
1178.
Vaculovičová Lea
1179.
Valušková Jitka
1180.
van Leeuwenová Marta
1181.
Vancl Daniel
1182.
Vaněček
1183.
Vaněk Michal
1184.
Vaníček Tomáš
1185.
Vaňkát David
1186.
Vaňková Kateřina
1187.
Vaňková Vendula
1188.
Vašková Denisa
1189.
Vávrová Hana
1190.
Vergara Pablo
1191.
Verschuere Nicolas
1192.
Veselý Ondřej
1193.
Veselý Václav
1194.
Veverka Dominik
1195.
Vídeňský Adam
1196.
Vinzens Jindřich
1197.
Vít Dušan
1198.
Vítková Kateřina
1199.
Vitoušek Jan
1200.
Vítovec Pavel
1201.
Vlček Daniel
1202.
Vlček Pavel
1203.
Vlček Přemysl
1204.
Vlčková Gabriela
1205.
Vlčková Jitka
1206.
Vlčková Kateřina
1207.
Vlčková Markéta
1208.
Vlková Miroslava
1209.
Voborník Kamil
1210.
Voboříl O.
1211.
Vodák David
1212.
Vojáčková Libuše
1213.
Vojtěch Mikuláš
1214.
Vojtíšek Leoš
1215.
Vojtíšek Radek
1216.
Vojtko Tadeáš
1217.
Volejník Tomáš
1218.
Volmanová Bára
1219.
Volšíčková Pavlína
1220.
Vopátek Martin
1221.
Vorlíček M.
1222.
Vorlovský František
1223.
Vörös Viki
1224.
Vořechovský Dan
1225.
Vosátka Lukáš
1226.
Vošlajerová Veronika
1227.
Votava Petr
1228.
Votava Vladimír
1229.
Votroubek Tomáš
1230.
Votrubová Karolína
1231.
Vrbasová Veronika
1232.
Vrbka Marek
1233.
Vrbka Stanislav
1234.
Vyčítal Josef
1235.
Vydrová Petra
1236.
Vyhlasová Karolína
1237.
Vyskočilová Isabela
1238.
Vystavěl Kristián
1239.
Výtisk
1240.
Wágner Radim
1241.
Wágnerová Michaela
1242.
Walter Jiří
1243.
Weichselbaumer P.
1244.
Weisser Florian
1245.
Weissová Jana
1246.
Winter Amtze
1247.
Wintringer Andy
1248.
Wirz Robin
1249.
Wrana Michal
1250.
Zackl Petr
1251.
Zahrádka František
1252.
Zahradník Jiří
1253.
Zahradníková Eva
1254.
Zachariáš Karel
1255.
Zachariáš Jr. Karel
1256.
Zajac Martin
1257.
Zámecký Jan
1258.
Zámečník .
1259.
Zámostná Adéla
1260.
Zatloukal Jaroslav
1261.
Zatloukal Miroslav
1262.
Zatloukal Petr
1263.
Zdražilová Iveta
1264.
Zelený Lukáš
1265.
Zelinka Jan
1266.
Zelinka Ladislav
1267.
Zeller Jr. Josef
1268.
Zeller Sr. Josef
1269.
Zeman Adam
1270.
Zeman Aleš
1271.
Zeman Jan
1272.
Zeman Kamil
1273.
Zeman Libor
1274.
Zeman Miroslav
1275.
Zeman Jr. Kamil
1276.
Zeman Sr. Kamil
1277.
Zemanová Eliška
1278.
Zemanová Jana
1279.
Zemanová Kristýna
1280.
Zemanová Lenka
1281.
Zemanová Věra
1282.
Zemanová Veronica
1283.
Zemanová Veronika
1284.
Zemanová Žaneta
1285.
Zemek Ivoš
1286.
Zemek Lukáš
1287.
Zemek Patrik
1288.
Zemková Iva
1289.
Zemková Věra
1290.
Zieglerová Iveta
1291.
Zielonka Edward
1292.
Zillen Silke
1293.
Zilvar Tadeáš
1294.
Zíma Josef
1295.
Zlatuška Eduard
1296.
Zogalová Iveta
1297.
Zörnerová Veronika
1298.
Zounek Tomáš
1299.
Zvolánek Jaromír
1300.
Zvolská Klára
1301.
Zvolský Ladislav
1302.
Zyka Jaroslav
1303.
Žižka Jan
Profil hráče - Horský Tomasz
Příjmení jméno
Horský Tomasz
Klub
KEG Dobruška
Město
Stát
Česká Republika
Rok narození
Start kariéry
8.3.2014
(turnaj kat.
c
)
Odehráno A / B / C / celkem
52 / 41 / 132 /
225
Trenér
Pár slov o sobě ...
Umístění v jednotlivých žebříčcích v jednotlivých sezonách
SEZONA
SPOLEČNÝ
Muži
JUNIOŘI
SENIOŘI
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
letos
7.
87
8.
64
1.
10
2023
4.
87
7.
68
1.
7
2022
10.
119
11.
92
1.
18
2021
13.
107
10.
77
1.
22
2020
5.
118
4.
84
1.
19
2019
12.
117
10.
88
1.
13
2018
11.
136
9.
98
1.
23
2017
10.
266
11.
213
1.
37
2016
26.
274
23.
198
2.
50
2015
65.
225
52.
165
4.
39
2014
56.
347
41.
253
6.
71
Počty umístění na 'stupních vítězů' v turnajích kategorií A a B.
(Společné bodování)
SEZONA
Pořadí v kat. A
Pořadí v kat. B
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Celkem
2
0
2
3
4
1
2024
0
0
0
1
1
0
2023
1
0
0
1
1
1
2022
0
0
0
1
1
0
2021
0
0
2
0
0
0
2020
1
0
0
0
1
0
Seznam odehraných akcí
Řazeno chronologicky
Řazeno dle kategorií
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
5. května 2024
B
6. CG Match
Tanvald - Tanvald
7
19
2
4. května 2024
C
142. CG Mini
Tanvaldský Špičák - Světlý vrch
3
9
3
4. května 2024
A
3. CG Cup
Tanvald - Tanvald
6
21
4
21. dubna 2024
B
5. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
17
5
20. dubna 2024
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
7
21
6
20. dubna 2024
C
132. CG Mini
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
12
7
30. března 2024
A
1. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
15
32
8
29. března 2024
B
4. CG Match
Milíčov - Milíčov
8
17
9
31. října 2023
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
14
10
29. října 2023
B
1. CG Match
Milíčov - Milíčov
1
17
11
28. října 2023
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
4
23
12
10. října 2023
C
167. CG Mini
Tanvald - Tanvald
3
6
13
10. října 2023
C
166. CG Mini
Tanvald - Tanvald
6
8
14
8. října 2023
B
7. CG Match
Přeštěnice - Přeštěnice
12
19
BLOG
15
7. října 2023
A
1. TM / MČR
Přeštěnice - Přeštěnice
6
27
BLOG
16
24. září 2023
B
6. CG Match
Tanvald - Tanvald
9
15
17
23. září 2023
A
3. CG Cup
Tanvald - Tanvald
11
20
18
23. dubna 2023
B
5. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
1
19
19
22. dubna 2023
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
18
20
16. dubna 2023
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
1
13
BLOG
21
25. února 2023
B
4. CG Match
Jičín - Jičín
2
20
BLOG
22
19. listopadu 2022
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
5
15
23
18. listopadu 2022
C
22. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
23
24
13. listopadu 2022
B
1. CG Match
Souvlastní - U Horských
3
18
BLOG
25
5. listopadu 2022
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
16
32
26
11. září 2022
B
5. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
2
15
27
10. září 2022
A
1. TM / MČR
Libochovice - Park Libochovice
6
29
28
14. května 2022
C
12. EG Open
Putim - Putim
6
24
BLOG
29
24. dubna 2022
B
3. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
1
20
BLOG
30
23. dubna 2022
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
4
24
BLOG
31
23. dubna 2022
C
128. CG Mini
Jedlová po červené - K hotelu Panorama
3
9
32
16. dubna 2022
C
7. EG Open
Říčky v OH - Pustý
2
23
33
26. března 2022
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
27
34
5. února 2022
B
1. CG Match
Bečov - Písečný vrch
10
23
BLOG
35
25. října 2021
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
23
BLOG
36
23. října 2021
A
2. TM / MČR
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
28
BLOG
37
23. října 2021
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
12
38
17. října 2021
C
147. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
13
BLOG
39
17. května 2021
C
89. CG Mini
Jedlová v Orlických horách - Start
5
17
BLOG
40
15. května 2021
A
1. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
26
BLOG
41
10. května 2021
C
5. EG Open
Praha - Praha
4
19
42
1. května 2021
C
85. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
4
11
BLOG
43
25. dubna 2021
C
84. CG Mini
Souvlastní - U Horských
1
8
BLOG
44
28. března 2021
C
53. CG Mini
Souvlastní - U Horských
5
10
BLOG
45
14. prosince 2020
C
2. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
10
BLOG
46
12. prosince 2020
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
4
23
BLOG
47
3. prosince 2020
C
157. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
8
BLOG
48
5. října 2020
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
1
8
BLOG
49
6. září 2020
B
4. CG Match
Písek - Písek
6
27
BLOG
50
5. září 2020
A
5. CG Cup
Písek - Písek
9
32
BLOG
51
7. června 2020
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
23
52
7. června 2020
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
29
BLOG
53
6. června 2020
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
21
46
BLOG
54
31. května 2020
C
98. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
2
6
BLOG
55
18. května 2020
C
94. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
11
15
BLOG
56
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
1
34
BLOG
57
3. května 2020
C
87. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
4
12
BLOG
58
14. března 2020
C
71. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
7
BLOG
59
1. března 2020
B
1. CG Match
Most - U kostelů
2
24
BLOG
60
29. února 2020
A
1. CG Cup
Most - Benedikt
10
29
BLOG
61
8. února 2020
C
55. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
14
27
BLOG
62
19. ledna 2020
C
46. CG Mini
Mělčany - Chlum
4
6
BLOG
63
1. ledna 2020
C
33. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
4
10
BLOG
64
23. prosince 2019
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
9
BLOG
65
3. listopadu 2019
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
21
66
3. listopadu 2019
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
17
67
2. listopadu 2019
A
2. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
40
68
30. října 2019
C
28. EG Open
Souvlastní - U Horských
6
24
69
19. října 2019
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
5
41
BLOG
70
29. září 2019
C
145. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
9
BLOG
71
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
34
BLOG
72
17. srpna 2019
C
24. EG Open
Dobruška - Dobruška - Za sokolovnou
7
10
73
24. července 2019
C
23. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
18
74
20. července 2019
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
17
34
BLOG
75
18. května 2019
C
17. EG Open
Praha - Praha
11
22
76
7. května 2019
C
15. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
1
9
BLOG
77
5. května 2019
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
9
27
BLOG
78
4. května 2019
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
15
27
BLOG
79
28. dubna 2019
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
7
33
BLOG
80
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
4
37
BLOG
81
30. března 2019
B
1. CG Match
Jičín - Jičín
17
34
BLOG
82
30. března 2019
C
8. EG Open
Suhrovice - Samá voda
1
18
BLOG
83
2. března 2019
C
7. EG Open
Most - U kostelů
2
25
BLOG
84
2. března 2019
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
21
45
BLOG
85
24. února 2019
C
59. CG Mini
Mělčany - Chlum
3
9
BLOG
86
9. února 2019
C
49. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
2
6
BLOG
87
19. ledna 2019
C
41. CG Mini
Lukavec u Hořic - Lukavec
4
23
BLOG
88
23. prosince 2018
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
8
BLOG
89
16. prosince 2018
C
23. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
11
BLOG
90
4. listopadu 2018
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
1
18
91
4. listopadu 2018
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
10
92
3. listopadu 2018
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
19
42
93
31. října 2018
C
25. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
21
94
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
7
38
BLOG
95
14. října 2018
C
142. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
12
BLOG
96
7. října 2018
C
135. CG Mini
Souvlastní - U Horských
5
9
BLOG
97
29. září 2018
B
8. CG Match
Meziboří - Meziboří
6
14
98
28. září 2018
B
7. CG Match
Meziboří - Meziboří
11
13
BLOG
99
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
30
BLOG
100
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
13
39
BLOG
101
3. září 2018
C
125. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
10
BLOG
102
26. května 2018
C
15. EG Open
Praha - Praha
5
22
103
21. května 2018
C
82. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
3
11
BLOG
104
6. května 2018
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
8
24
BLOG
105
5. května 2018
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
5
30
BLOG
106
5. května 2018
C
13. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
2
12
107
30. dubna 2018
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
14
BLOG
108
22. dubna 2018
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
14
26
BLOG
109
21. dubna 2018
C
70. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
13
21
BLOG
110
21. dubna 2018
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
29
BLOG
111
7. dubna 2018
C
9. EG Open
Litvínov - U Koldomu
11
29
112
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
18
25
BLOG
113
17. března 2018
C
6. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
7
BLOG
114
3. března 2018
C
5. EG Open
Dobruška - Dobruška
13
26
BLOG
115
24. února 2018
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
7
28
BLOG
116
18. února 2018
C
3. EG Open
Dobruška - Všesport. stadion
2
9
BLOG
117
18. února 2018
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
13
BLOG
118
1. ledna 2018
C
22. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
15
19
BLOG
119
23. prosince 2017
C
20. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
2
15
BLOG
120
18. prosince 2017
C
18. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
1
9
BLOG
121
19. listopadu 2017
C
5. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
11
BLOG
122
6. listopadu 2017
C
2. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
20
123
6. listopadu 2017
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
12
22
124
4. listopadu 2017
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
8
39
125
21. října 2017
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
27
BLOG
126
8. října 2017
B
7. CG Match
Třebíč - Třebíč
8
21
BLOG
127
7. října 2017
C
31. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
16
BLOG
128
7. října 2017
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
4
27
BLOG
129
18. září 2017
C
118. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
130
8. července 2017
A
4. CG Cup
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
14
34
BLOG
131
7. července 2017
C
20. EG Open
Úbislav - Úbislav
4
5
BLOG
132
6. července 2017
B
4. CG Match
Zadov - Zadov
7
25
BLOG
133
5. července 2017
A
3. CG Cup
Zadov - Zadov
4
24
BLOG
134
10. června 2017
C
18. EG Open
Most - Most centrum
12
20
135
21. května 2017
C
86. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
3
17
BLOG
136
6. května 2017
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
11
32
BLOG
137
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
13
40
BLOG
138
22. dubna 2017
C
76. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
25
BLOG
139
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
14
39
BLOG
140
15. dubna 2017
C
14. EG Open
Říčky v OH - Pustý
11
22
BLOG
141
26. března 2017
C
58. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
20
BLOG
142
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
27
33
BLOG
143
18. března 2017
C
13. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
6
BLOG
144
12. března 2017
C
54. CG Mini
Opočno - Lišťovina
6
16
BLOG
145
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
10
33
146
26. února 2017
C
51. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
12
BLOG
147
18. února 2017
C
10. EG Open
Dobruška - Dobruška
15
17
BLOG
148
12. února 2017
C
43. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
13
BLOG
149
5. února 2017
C
41. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
15
BLOG
150
30. prosince 2016
C
23. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
25
BLOG
151
18. prosince 2016
C
17. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
10
BLOG
152
26. listopadu 2016
C
8. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
6
23
BLOG
153
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
18
25
BLOG
154
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
9
22
155
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
22
40
BLOG
156
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
29
40
BLOG
157
16. října 2016
C
157. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
24
BLOG
158
8. října 2016
C
43. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
11
19
BLOG
159
2. října 2016
C
155. CG Mini
Souvlastní - U Horských
13
16
BLOG
160
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
15
33
BLOG
161
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
25
34
BLOG
162
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
8
14
BLOG
163
30. srpna 2016
C
36. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
19
BLOG
164
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
33
BLOG
165
27. srpna 2016
C
34. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
17
20
BLOG
166
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
26
43
BLOG
167
6. srpna 2016
B
8. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
10
18
BLOG
168
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
22
34
BLOG
169
19. června 2016
C
28. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
2
15
170
18. června 2016
C
27. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
20
171
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
26
36
BLOG
172
29. května 2016
C
118. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
10
BLOG
173
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
6
12
BLOG
174
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
17
31
BLOG
175
1. května 2016
C
108. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
9
BLOG
176
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
30
BLOG
177
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
17
31
BLOG
178
23. dubna 2016
C
20. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
13
BLOG
179
17. dubna 2016
C
106. CG Mini
Opočno - Lišťovina
5
12
BLOG
180
9. dubna 2016
C
16. EG Open
Most - Aquadrom Most
7
14
BLOG
181
9. dubna 2016
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
21
31
BLOG
182
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
7
21
BLOG
183
27. března 2016
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
14
BLOG
184
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
14
15
BLOG
185
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
29
34
BLOG
186
6. března 2016
C
86. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
187
27. února 2016
C
11. EG Open
Most - U kostelů
4
17
BLOG
188
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
28
38
BLOG
189
14. února 2016
C
77. CG Mini
Opočno - Lišťovina
6
9
BLOG
190
7. února 2016
C
72. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
7
BLOG
191
31. ledna 2016
C
69. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
12
BLOG
192
24. ledna 2016
C
64. CG Mini
Opočno - Opočno - Broumar
10
14
BLOG
193
17. ledna 2016
C
60. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
10
12
BLOG
194
3. ledna 2016
C
56. CG Mini
Souvlastní - U Horských
9
13
BLOG
195
30. prosince 2015
C
50. CG Mini
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
13
17
BLOG
196
30. prosince 2015
C
2. EG Open
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
13
15
BLOG
197
27. prosince 2015
C
49. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
198
23. prosince 2015
C
43. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
199
13. prosince 2015
C
35. CG Mini
Souvlastní - U Horských
8
11
BLOG
200
6. prosince 2015
C
30. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
11
BLOG
201
22. listopadu 2015
C
23. CG Mini
Opočno - Lišťovina
9
13
BLOG
202
8. listopadu 2015
C
9. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
203
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
25
27
BLOG
204
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
8
205
21. května 2015
C
121. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
8
BLOG
206
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
29
36
BLOG
207
26. dubna 2015
C
25. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
9
BLOG
208
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
33
38
BLOG
209
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
16
BLOG
210
4. dubna 2015
C
13. EG Open
Kluky - Na Hořici
15
25
BLOG
211
4. dubna 2015
A
2. CG Cup
Písek - Písek
40
42
BLOG
212
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
31
34
BLOG
213
14. března 2015
C
8. EG Open
Česká Skalice - Zlíč
16
21
BLOG
214
11. ledna 2015
C
53. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
14
17
BLOG
215
23. listopadu 2014
C
14. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
9
13
BLOG
216
13. září 2014
B
7. CG Match
Konecchlumí - Konecchlumí
18
19
BLOG
217
21. července 2014
C
34. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
13
15
BLOG
218
19. července 2014
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
33
34
BLOG
219
18. května 2014
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
20
23
BLOG
220
17. května 2014
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
20
24
BLOG
221
23. dubna 2014
C
14. EG Open
Broumov - Golf Broumov
21
23
BLOG
222
11. dubna 2014
C
12. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
31
32
BLOG
223
22. března 2014
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
31
34
BLOG
224
21. března 2014
C
7. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
12
13
BLOG
225
8. března 2014
C
5. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
20
21
BLOG
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
4. května 2024
A
3. CG Cup
Tanvald - Tanvald
6
21
2
20. dubna 2024
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
7
21
3
30. března 2024
A
1. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
15
32
4
23. září 2023
A
3. CG Cup
Tanvald - Tanvald
11
20
5
22. dubna 2023
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
18
6
28. října 2023
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
4
23
7
16. dubna 2023
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
1
13
BLOG
8
7. října 2023
A
1. TM / MČR
Přeštěnice - Přeštěnice
6
27
BLOG
9
23. dubna 2022
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
4
24
BLOG
10
26. března 2022
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
27
11
5. listopadu 2022
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
16
32
12
10. září 2022
A
1. TM / MČR
Libochovice - Park Libochovice
6
29
13
23. října 2021
A
2. TM / MČR
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
28
BLOG
14
15. května 2021
A
1. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
26
BLOG
15
5. září 2020
A
5. CG Cup
Písek - Písek
9
32
BLOG
16
6. června 2020
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
21
46
BLOG
17
12. prosince 2020
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
4
23
BLOG
18
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
1
34
BLOG
19
29. února 2020
A
1. CG Cup
Most - Benedikt
10
29
BLOG
20
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
34
BLOG
21
20. července 2019
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
17
34
BLOG
22
4. května 2019
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
15
27
BLOG
23
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
4
37
BLOG
24
2. listopadu 2019
A
2. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
40
25
2. března 2019
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
21
45
BLOG
26
19. října 2019
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
5
41
BLOG
27
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
13
39
BLOG
28
5. května 2018
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
5
30
BLOG
29
3. listopadu 2018
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
19
42
30
21. dubna 2018
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
29
BLOG
31
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
7
38
BLOG
32
24. února 2018
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
7
28
BLOG
33
21. října 2017
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
27
BLOG
34
7. října 2017
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
4
27
BLOG
35
8. července 2017
A
4. CG Cup
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
14
34
BLOG
36
5. července 2017
A
3. CG Cup
Zadov - Zadov
4
24
BLOG
37
4. listopadu 2017
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
8
39
38
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
14
39
BLOG
39
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
10
33
40
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
29
40
BLOG
41
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
25
34
BLOG
42
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
26
36
BLOG
43
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
22
40
BLOG
44
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
17
31
BLOG
45
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
28
38
BLOG
46
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
26
43
BLOG
47
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
25
27
BLOG
48
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
33
38
BLOG
49
4. dubna 2015
A
2. CG Cup
Písek - Písek
40
42
BLOG
50
19. července 2014
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
33
34
BLOG
51
17. května 2014
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
20
24
BLOG
52
22. března 2014
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
31
34
BLOG
53
5. května 2024
B
6. CG Match
Tanvald - Tanvald
7
19
54
21. dubna 2024
B
5. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
17
55
29. března 2024
B
4. CG Match
Milíčov - Milíčov
8
17
56
29. října 2023
B
1. CG Match
Milíčov - Milíčov
1
17
57
8. října 2023
B
7. CG Match
Přeštěnice - Přeštěnice
12
19
BLOG
58
24. září 2023
B
6. CG Match
Tanvald - Tanvald
9
15
59
23. dubna 2023
B
5. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
1
19
60
25. února 2023
B
4. CG Match
Jičín - Jičín
2
20
BLOG
61
13. listopadu 2022
B
1. CG Match
Souvlastní - U Horských
3
18
BLOG
62
11. září 2022
B
5. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
2
15
63
24. dubna 2022
B
3. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
1
20
BLOG
64
5. února 2022
B
1. CG Match
Bečov - Písečný vrch
10
23
BLOG
65
6. září 2020
B
4. CG Match
Písek - Písek
6
27
BLOG
66
7. června 2020
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
29
BLOG
67
1. března 2020
B
1. CG Match
Most - U kostelů
2
24
BLOG
68
5. května 2019
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
9
27
BLOG
69
28. dubna 2019
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
7
33
BLOG
70
30. března 2019
B
1. CG Match
Jičín - Jičín
17
34
BLOG
71
29. září 2018
B
8. CG Match
Meziboří - Meziboří
6
14
72
28. září 2018
B
7. CG Match
Meziboří - Meziboří
11
13
BLOG
73
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
30
BLOG
74
6. května 2018
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
8
24
BLOG
75
22. dubna 2018
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
14
26
BLOG
76
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
18
25
BLOG
77
8. října 2017
B
7. CG Match
Třebíč - Třebíč
8
21
BLOG
78
6. července 2017
B
4. CG Match
Zadov - Zadov
7
25
BLOG
79
6. května 2017
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
11
32
BLOG
80
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
13
40
BLOG
81
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
27
33
BLOG
82
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
15
33
BLOG
83
6. srpna 2016
B
8. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
10
18
BLOG
84
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
22
34
BLOG
85
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
17
31
BLOG
86
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
30
BLOG
87
9. dubna 2016
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
21
31
BLOG
88
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
7
21
BLOG
89
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
29
34
BLOG
90
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
29
36
BLOG
91
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
31
34
BLOG
92
13. září 2014
B
7. CG Match
Konecchlumí - Konecchlumí
18
19
BLOG
93
18. května 2014
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
20
23
BLOG
94
4. května 2024
C
142. CG Mini
Tanvaldský Špičák - Světlý vrch
3
9
95
20. dubna 2024
C
132. CG Mini
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
12
96
31. října 2023
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
14
97
10. října 2023
C
167. CG Mini
Tanvald - Tanvald
3
6
98
10. října 2023
C
166. CG Mini
Tanvald - Tanvald
6
8
99
19. listopadu 2022
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
5
15
100
23. dubna 2022
C
128. CG Mini
Jedlová po červené - K hotelu Panorama
3
9
101
18. listopadu 2022
C
22. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
23
102
14. května 2022
C
12. EG Open
Putim - Putim
6
24
BLOG
103
16. dubna 2022
C
7. EG Open
Říčky v OH - Pustý
2
23
104
25. října 2021
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
23
BLOG
105
23. října 2021
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
12
106
17. října 2021
C
147. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
13
BLOG
107
17. května 2021
C
89. CG Mini
Jedlová v Orlických horách - Start
5
17
BLOG
108
1. května 2021
C
85. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
4
11
BLOG
109
25. dubna 2021
C
84. CG Mini
Souvlastní - U Horských
1
8
BLOG
110
28. března 2021
C
53. CG Mini
Souvlastní - U Horských
5
10
BLOG
111
10. května 2021
C
5. EG Open
Praha - Praha
4
19
112
14. prosince 2020
C
2. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
10
BLOG
113
3. prosince 2020
C
157. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
8
BLOG
114
5. října 2020
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
1
8
BLOG
115
31. května 2020
C
98. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
2
6
BLOG
116
18. května 2020
C
94. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
11
15
BLOG
117
3. května 2020
C
87. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
4
12
BLOG
118
14. března 2020
C
71. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
7
BLOG
119
8. února 2020
C
55. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
14
27
BLOG
120
19. ledna 2020
C
46. CG Mini
Mělčany - Chlum
4
6
BLOG
121
1. ledna 2020
C
33. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
4
10
BLOG
122
23. prosince 2019
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
9
BLOG
123
7. června 2020
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
23
124
3. listopadu 2019
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
21
125
3. listopadu 2019
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
17
126
29. září 2019
C
145. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
9
BLOG
127
24. února 2019
C
59. CG Mini
Mělčany - Chlum
3
9
BLOG
128
9. února 2019
C
49. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
2
6
BLOG
129
19. ledna 2019
C
41. CG Mini
Lukavec u Hořic - Lukavec
4
23
BLOG
130
30. října 2019
C
28. EG Open
Souvlastní - U Horských
6
24
131
23. prosince 2018
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
8
BLOG
132
17. srpna 2019
C
24. EG Open
Dobruška - Dobruška - Za sokolovnou
7
10
133
16. prosince 2018
C
23. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
11
BLOG
134
24. července 2019
C
23. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
18
135
18. května 2019
C
17. EG Open
Praha - Praha
11
22
136
7. května 2019
C
15. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
1
9
BLOG
137
30. března 2019
C
8. EG Open
Suhrovice - Samá voda
1
18
BLOG
138
2. března 2019
C
7. EG Open
Most - U kostelů
2
25
BLOG
139
4. listopadu 2018
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
1
18
140
4. listopadu 2018
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
10
141
14. října 2018
C
142. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
12
BLOG
142
7. října 2018
C
135. CG Mini
Souvlastní - U Horských
5
9
BLOG
143
3. září 2018
C
125. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
10
BLOG
144
21. května 2018
C
82. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
3
11
BLOG
145
30. dubna 2018
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
14
BLOG
146
21. dubna 2018
C
70. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
13
21
BLOG
147
18. února 2018
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
13
BLOG
148
31. října 2018
C
25. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
21
149
1. ledna 2018
C
22. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
15
19
BLOG
150
23. prosince 2017
C
20. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
2
15
BLOG
151
18. prosince 2017
C
18. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
1
9
BLOG
152
26. května 2018
C
15. EG Open
Praha - Praha
5
22
153
5. května 2018
C
13. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
2
12
154
7. dubna 2018
C
9. EG Open
Litvínov - U Koldomu
11
29
155
17. března 2018
C
6. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
7
BLOG
156
19. listopadu 2017
C
5. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
11
BLOG
157
3. března 2018
C
5. EG Open
Dobruška - Dobruška
13
26
BLOG
158
18. února 2018
C
3. EG Open
Dobruška - Všesport. stadion
2
9
BLOG
159
6. listopadu 2017
C
2. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
20
160
6. listopadu 2017
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
12
22
161
18. září 2017
C
118. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
162
21. května 2017
C
86. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
3
17
BLOG
163
22. dubna 2017
C
76. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
25
BLOG
164
26. března 2017
C
58. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
20
BLOG
165
12. března 2017
C
54. CG Mini
Opočno - Lišťovina
6
16
BLOG
166
26. února 2017
C
51. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
12
BLOG
167
12. února 2017
C
43. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
13
BLOG
168
5. února 2017
C
41. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
15
BLOG
169
7. října 2017
C
31. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
16
BLOG
170
30. prosince 2016
C
23. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
25
BLOG
171
7. července 2017
C
20. EG Open
Úbislav - Úbislav
4
5
BLOG
172
10. června 2017
C
18. EG Open
Most - Most centrum
12
20
173
18. prosince 2016
C
17. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
10
BLOG
174
15. dubna 2017
C
14. EG Open
Říčky v OH - Pustý
11
22
BLOG
175
18. března 2017
C
13. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
6
BLOG
176
18. února 2017
C
10. EG Open
Dobruška - Dobruška
15
17
BLOG
177
26. listopadu 2016
C
8. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
6
23
BLOG
178
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
18
25
BLOG
179
16. října 2016
C
157. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
24
BLOG
180
2. října 2016
C
155. CG Mini
Souvlastní - U Horských
13
16
BLOG
181
29. května 2016
C
118. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
10
BLOG
182
1. května 2016
C
108. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
9
BLOG
183
17. dubna 2016
C
106. CG Mini
Opočno - Lišťovina
5
12
BLOG
184
27. března 2016
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
14
BLOG
185
6. března 2016
C
86. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
186
14. února 2016
C
77. CG Mini
Opočno - Lišťovina
6
9
BLOG
187
7. února 2016
C
72. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
7
BLOG
188
31. ledna 2016
C
69. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
12
BLOG
189
24. ledna 2016
C
64. CG Mini
Opočno - Opočno - Broumar
10
14
BLOG
190
17. ledna 2016
C
60. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
10
12
BLOG
191
3. ledna 2016
C
56. CG Mini
Souvlastní - U Horských
9
13
BLOG
192
30. prosince 2015
C
50. CG Mini
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
13
17
BLOG
193
27. prosince 2015
C
49. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
194
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
9
22
195
8. října 2016
C
43. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
11
19
BLOG
196
23. prosince 2015
C
43. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
197
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
8
14
BLOG
198
30. srpna 2016
C
36. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
19
BLOG
199
13. prosince 2015
C
35. CG Mini
Souvlastní - U Horských
8
11
BLOG
200
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
33
BLOG
201
27. srpna 2016
C
34. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
17
20
BLOG
202
6. prosince 2015
C
30. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
11
BLOG
203
19. června 2016
C
28. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
2
15
204
18. června 2016
C
27. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
20
205
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
6
12
BLOG
206
22. listopadu 2015
C
23. CG Mini
Opočno - Lišťovina
9
13
BLOG
207
23. dubna 2016
C
20. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
13
BLOG
208
9. dubna 2016
C
16. EG Open
Most - Aquadrom Most
7
14
BLOG
209
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
14
15
BLOG
210
27. února 2016
C
11. EG Open
Most - U kostelů
4
17
BLOG
211
8. listopadu 2015
C
9. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
212
30. prosince 2015
C
2. EG Open
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
13
15
BLOG
213
21. května 2015
C
121. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
8
BLOG
214
11. ledna 2015
C
53. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
14
17
BLOG
215
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
8
216
26. dubna 2015
C
25. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
9
BLOG
217
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
16
BLOG
218
23. listopadu 2014
C
14. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
9
13
BLOG
219
4. dubna 2015
C
13. EG Open
Kluky - Na Hořici
15
25
BLOG
220
14. března 2015
C
8. EG Open
Česká Skalice - Zlíč
16
21
BLOG
221
21. července 2014
C
34. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
13
15
BLOG
222
23. dubna 2014
C
14. EG Open
Broumov - Golf Broumov
21
23
BLOG
223
11. dubna 2014
C
12. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
31
32
BLOG
224
21. března 2014
C
7. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
12
13
BLOG
225
8. března 2014
C
5. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
20
21
BLOG