Všichni hráči
HRÁČI
profil hráče - Walter Jiří
Seznam hráčů
001.
Adam Ondřej
002.
Adamczewski Michal
003.
Adamová Bobina
004.
Adlová Andrea
005.
Alibone Chris
006.
Ambrož M.
007.
Anděl Bronislav
008.
Anderková Drahuše
009.
András Ákos
010.
Andrle Roman
011.
Andrýs Jan
012.
Armstrong Chris
013.
Armstrong Petra
014.
Arnoštová Jaroslava
015.
Aron Karel
016.
Assman Thomas
017.
Augustýn Petr
018.
Báča Vladimír
019.
Bada Radek
020.
Badzo Marek
021.
Bachová Michaela
022.
Bachura Zdeněk
023.
Bajer Lukáš
024.
Baláš Vladislav
025.
Balášová Bára
026.
Balášová Kateřina
027.
Balázs Adam
028.
Balázs Richard
029.
Balázsová Adéla
030.
Balázsová Kamila
031.
Balázsová Stella
032.
Balvínová Martina
033.
Baran Pavel
034.
Baranec Milan
035.
Barešová Klára
036.
Barešová Květoslava
037.
Barnas Roman
038.
Barok Jaroslav
039.
Barták Jaroslav
040.
Barták Josef
041.
Barták Petr
042.
Bartal Blanka
043.
Bartal Marián
044.
Bartíková Miroslava
045.
Bártlová Kateřina
046.
Bartolotti Anna
047.
Bartoň Michal
048.
Bartoň Pavel
049.
Bartoň Tomáš
050.
Bartos Jean Sebastien
051.
Bartoš Martin
052.
Bartošová Jitka
053.
Bartošová Sára
054.
Bassis Alex
055.
Baše Vladimír
056.
Baumgartl Svenja
057.
Bawól Michal
058.
Bečvářová Zuzana
059.
Bechyňský Jan
060.
Bejček Kryštof
061.
Beňáková Vanesa
062.
Beňas Jaroslav
063.
Benda Jan
064.
Benda Jiří
065.
Bendová Jitka
066.
Beneš Radek
067.
Beneš Roman
068.
Benešová Renata
069.
Benešová Zdenka
070.
Benson Marcell
071.
Bent Benjamin
072.
Beran Jaroslav
073.
Beranová Bára
074.
Berenger Christophe
075.
Bernard Olivier
076.
Bernat Jolanta
077.
Berný Petr
078.
Besenyei Zoltan
079.
Bezděkovský Jakub
080.
Bezvoda Viktor
081.
Bielik David
082.
Bieliková Martina
083.
Bien Sasha
084.
Bihari Vladimír
085.
Bimka Ondřej
086.
Biskup Milan
087.
Bitvar Alexandr
088.
Bitvarová Pavlína
089.
Blahout Petr
090.
Bláhová Magdaléna
091.
Bláhová Markéta
092.
Blažek Zdeněk
093.
Bobek Martin
094.
Bočkay Petr
095.
Bočková Viktorie
096.
Böhm Antonín
097.
Böhm Jan
098.
Boivin David
099.
Bolkovec Tomáš
100.
Bönischová Sára
101.
Bonnafous Pierre
102.
Borák Filip
103.
Borka Milan
104.
Borovcová Blanka
105.
Borovec Pavel
106.
Borovec Štěpán
107.
Boullung Cristian
108.
Bouše Jan
109.
Bouzek Luboš
110.
Brdová Zdeňka
111.
Brenk Jan
112.
Brenk Jr. Jan
113.
Brodská Andrea
114.
Brokl Radek
115.
Brožek Vladislav
116.
Brožková Míla
117.
Bršlicová Kateřina
118.
Brüssau Emme
119.
Březková Lucie
120.
Bubeníček Šimon
121.
Bucko Pavel
122.
Bucko Jr. Pavel
123.
Budská Eva
124.
Budský Petr
125.
Buchert
126.
Bukva Jan
127.
Buleca Pavel
128.
Bulek Jáchym
129.
Bulek Jan
130.
Bulek Radek
131.
Burda Milan
132.
Bureš Michal
133.
Bureš Stanislav
134.
Burger Róbert
135.
Burger Tomáš
136.
Burián Jakub
137.
Buriánková Valerie
138.
Burimský Timotey
139.
Cabrnoch Jakub
140.
Caullien Louis
141.
Cee Martina
142.
Cejnar Martin
143.
Cejnar Petr
144.
Cemper Zdenek
145.
Cimbulka Martin
146.
Cimbulka Václav
147.
Cohen Alex
148.
Constantin Josef
149.
Corre Benoit
150.
Coufal Marek
151.
Coufalová Šárka
152.
Crippa Raffael
153.
Csémyová Eva
154.
Cvejn Michal
155.
Cvejn Milan
156.
Cvejnová Anna
157.
Cvejnová Hana
158.
Cvik Zdeněk
159.
Cwierzová B.
160.
Cwierzová Jitka
161.
Čadek Roman
162.
Čalyj Patrik
163.
Čapková Alena
164.
Čečetková Jana
165.
Čermák Láďa
166.
Čermák Matěj
167.
Černý Oldřich
168.
Černý Tomasz
169.
Červeňák Martin
170.
Červený Zdeněk
171.
Čeřen Petr
172.
Čeřenová Petra
173.
Čevon P.
174.
Čížek Roman
175.
Čižmárová Zuzana
176.
Čomor Matěj
177.
Čulík Petr
178.
Daichenko Oleg
179.
Daňhel Filip
180.
Daňhel Jan
181.
Daňhel Miloslav
182.
Daňhel Oldřich
183.
Daňhel Jr. Oldřich
184.
Darasová Vendula
185.
Derner Vladimír
186.
Di Biase Toni
187.
Di Giambattista Andrea
188.
Dick Norman
189.
Dittmar Jan
190.
Dittmar Petr
191.
Dlask Marek
192.
Dlask Michal
193.
Dlouhá Nataša
194.
Dohnal Daniel
195.
Doiteaux Yann
196.
Dolana Vladislav
197.
Dolanová Marta
198.
Dolejšová Karolína
199.
Doležal Václav
200.
Doležalová Aneta
201.
Doležalová Magda
202.
Dominik Rastislav
203.
Dostál Tudyt
204.
Douda Matěj
205.
Douda Petr
206.
Doudová Alena
207.
Douglas Alan
208.
Drapáková Michaela
209.
Drbálek Milan
210.
Dřínková Petra
211.
Dubský Renné
212.
Dudáková Martina
213.
Dufek Jindřich
214.
Duchek Matěj
215.
Dumberger Robert
216.
Duňka Zdík
217.
Durlín Jaroslav
218.
Durlínová V.
219.
Dušek Petr
220.
Dvorský Milan
221.
Dvořák Daniel
222.
Dvořák Petr
223.
Dvořák Vojtěch
224.
Ebr Tomáš
225.
Ehl Adam
226.
El-Hallak Mazen
227.
Elderkamp Cor
228.
Elis Kryštof
229.
Elis Ladislav
230.
Ellis Malcolm
231.
Ellis Vladya
232.
Emmer Jan
233.
Ersepka Daniel
234.
Ersepková Šárka
235.
Etflaiš Dominik
236.
Etflaišová Hana
237.
Eulenfeldt Oliver
238.
Exner Josef
239.
Exnerová Jana
240.
Faigle Fabio
241.
Fajták Petr
242.
Faltová Anežka
243.
Faltová Miriam
244.
Faltová Simona
245.
Fendrychová Lucie
246.
Fiala David
247.
Fiala Jana
248.
Fiala Luboš
249.
Fiala Miroslav
250.
Fialová Bára
251.
Fialová Elisabeth
252.
Fialová Lenka
253.
Fialová Viola
254.
Fikar Marek
255.
Filip David
256.
Filip Jr. David
257.
Filipi Martin
258.
Fišar Václav
259.
Fox Dan
260.
Franc Robert
261.
Frank Tomáš
262.
Freisleben Jindřich
263.
Freislebenová Blanka
264.
Fremuth Jan
265.
Fremuthová Zuzana
266.
Fricová Jiřina
267.
Froidefont Julien
268.
Frolík Dominik
269.
Frus Jan
270.
Gabardiel Stephan
271.
Galambos Attila
272.
Galová Petra
273.
Gálus Igor
274.
Giogas Panajotis
275.
Glunz Amelie
276.
Gracik Jaroslav
277.
Gregor Jiří
278.
Gregorová Helena
279.
Grela Marcin
280.
Grešl Michal
281.
Grešlová Alena
282.
Grogan Conor
283.
Grogan Fergal
284.
Gřesík Martin
285.
Gulášová Marika
286.
Halbich Kamil
287.
Halčař Jiří
288.
Halčařová Jiřina
289.
Hamáček Martin
290.
Hamáček Pavel
291.
Hamouz Emil
292.
Hamouz Hynek
293.
Hamouzová Blažena
294.
Hamouzová Miroslava
295.
Hamouzová Věra
296.
Hamprechtová Agáta
297.
Hanzlíček Kryštof
298.
Hanzlíček Martin
299.
Hanzlíček Matyáš
300.
Hanzlíčková Kateřina
301.
Hara Jaroslaw
302.
Harant Jiří
303.
Harant Kryštof
304.
Harantová Milada
305.
Haritun Martin
306.
Harmel Konrad
307.
Hartman Luboš
308.
Hartmanová Simona
309.
Hátle Miroslav
310.
Hauferová Romana
311.
Havel Ragnar
312.
Havelka Jiří
313.
Havlák Zdeněk
314.
Havláková Hana
315.
Havlíček Jaroslav
316.
Havlín Roman
317.
Havlín Štěpán
318.
Havlínová Romana
319.
Havlínová Sabina
320.
Heger Petr
321.
Hegner Zdeněk
322.
Hejduk Kryštof
323.
Hejduková Lucie
324.
Hejlek Bohuslav
325.
Helásek Pavel
326.
Hendrych Jan
327.
Henzl David
328.
Hepnarová Svatka
329.
Hercíková Natálie
330.
Heřmánková Míša
331.
Hijazi Nuredin
332.
Hilasová Iveta
333.
Hippert Guy
334.
Hirschmann Paul
335.
Hlaváček František
336.
Hlaváček Ivan
337.
Hlaváčková Bára
338.
Hlavsová Iveta
339.
Hleba Patrik
340.
Hledík Tomáš
341.
Hlinka Michal
342.
Hloupý Petr
343.
Hnátek Michal
344.
Hock Robert
345.
Hodek Jaroslav
346.
Hodek Michal
347.
Hodek Patrik
348.
Hodek Roman
349.
Hodek Vlastimil
350.
Hodková Anička
351.
Hofmanová Zuzana
352.
Holan Lukáš
353.
Holenstein Claudio
354.
Holer Lukáš
355.
Holub Karel
356.
Holub Radek
357.
Holubář Matouš
358.
Honza Jan
359.
Horáčková Z.
360.
Horák Miloš
361.
Horák Patrik
362.
Horáková Renata
363.
Horký Vlasta
364.
Horská Yvone
365.
Horský Roman
366.
Horský Tomasz
367.
Horský Václav
368.
Horváth Stanislav
369.
Horváthová Zdeňka
370.
Hořejší Miroslav
371.
Houha Petr
372.
Houška Jiří
373.
Hrabánek David
374.
Hrdinová Libuše
375.
Hrnčiariaková Radka
376.
Hrodek Ondřej
377.
Hrubeš David
378.
Hrubeš Lukáš
379.
Hruboňová Jana
380.
Hrubošová Tereza
381.
Hubáček Filip
382.
Hudeček Jakub
383.
Hůlka Kamil
384.
Hůlka Lukáš
385.
Hunter Lukáš
386.
Hůrková Veronika
387.
Hussung Marek
388.
Hybešová Renata
389.
Chaloupka Jan
390.
Chaloupka Martin
391.
Chaloupková Veronika
392.
Chalupník Jan
393.
Chalupníková Barča
394.
Chalupníková Jitka
395.
Charamza Albert
396.
Chenaux Cindy
397.
Chlad Zdenek
398.
Chlup Martin
399.
Chmel Antonín
400.
Chmelař Jiří
401.
Chmelíček Miloš
402.
Chmelová Markéta
403.
Choděra Jakub
404.
Chocholáč Jiř
405.
Cholasta David
406.
Cholasta Radek
407.
Cholastová Ilona
408.
Choutka Pavel
409.
Chruščová Saša
410.
Chudoba Milan
411.
Chudý Pavel
412.
Illes Daniel
413.
Ivanov Jakub
414.
Jackmann Jaroslav
415.
Jahelková Jitka
416.
Jahl František
417.
Jakob Sven
418.
Jakůbková Nikola
419.
Janata Viktor
420.
Jandera Tomáš
421.
Jandura Richard
422.
Janeček Ondřej
423.
Janečková Veronika
424.
Jaroslav Malach
425.
Jaroš Eberhard
426.
Jaroš Václav
427.
Jarošová Adéla
428.
Jaskulski Maximilian
429.
Jedlička Miroslav
430.
Jedlička Vratislav
431.
Jedličková Jana
432.
Jehlička Josef
433.
Jehličková Jaroslava
434.
Jech Pavel
435.
Jemelík Petr
436.
Jenei Lili
437.
Jerijová Alena
438.
Ješina Jiří
439.
Jindra Karel
440.
Jindra Marek
441.
Jindra Pavel
442.
Jirásko Filip
443.
Jirků David
444.
Jirmus Jiří
445.
Jirouš Vlastimil
446.
Jiroušová Iva
447.
Jírová Kateřina
448.
John Lukáš
449.
Jonák Kryštof
450.
Jonák Michal
451.
Jonáková Lucie
452.
Jonášová Laura
453.
Joo Jaroslav
454.
Jozek Pavel
455.
Juřina Luděk
456.
Kaitmannová Eliška
457.
Kájik K.
458.
Kakešová Denisa
459.
Kälin Severin
460.
Kaliszky Peter
461.
Kalous Tomáš
462.
Kaman Peter
463.
Kamm Mathias
464.
Káně Rostislav
465.
Kanfal Rudolf
466.
Kaňková Denisa
467.
Kánský Petr
468.
Kaplan Jakub
469.
Kaplan Jan
470.
Kaplan Miloš
471.
Karásek Jaroslav
472.
Karbulka David
473.
Karchňák Zdeněk
474.
Karlík Petr
475.
Karnol Petr
476.
Karpati Dorottya
477.
Karták Kryštof
478.
Karták Martin
479.
Kasa Petr
480.
Kasalová Iva
481.
Kašpar Jan
482.
Kašpar Pavel
483.
Kašpárek Adam
484.
Kašparová Štěpánka
485.
Kaštovský Adam
486.
Kaucká Natálie
487.
Kautzká Mirka
488.
Kautzký Vít
489.
Kendíková Květa
490.
Khac Eric Nguyen
491.
Kharanutová Diana
492.
Kij Miroslav
493.
Kij Samuel
494.
Kij Tobias
495.
Kijoch Dariusz
496.
Kijová Lenka
497.
Kilian Jiří
498.
Kinčl Zuzana
499.
Kindlová Nikola
500.
Kisielewski Janusz
501.
Kiss Miroslav
502.
Kittel Alex
503.
Klaner Wolf
504.
Klement Jan
505.
Klement Lukáš
506.
Klemenz Dario
507.
Klemmová Markéta
508.
Klíma Vojtěch
509.
Klírová Veronika
510.
Knoblochová Eva
511.
Knopf Jens
512.
Kobera Artur
513.
Kobrlová Kateřina
514.
Kocián Jaroslav
515.
Kociánová Ivana
516.
Kočmíd Ondřej
517.
Kočnar Tomáš
518.
Kočnarová Jaroslava
519.
Koděra Jakub
520.
Kodytek Jakub
521.
Kohout Vladislav
522.
Kohoutová Alena
523.
Kochánková Tereza
524.
Kojzar Tomáš
525.
Koka Petr
526.
Koková Lenka
527.
Kolbenec Tomáš
528.
Kolorenčová Andrea
529.
Končická Markéta
530.
Konečná Andrea
531.
Konečná Helena
532.
Konečná Stela
533.
Konečný Martin
534.
Konop Michal
535.
Kopecká Bára
536.
Kopecký Filip
537.
Kopp Nicole
538.
Koptová Zlata
539.
Korbelová Eva
540.
Korynta Tomáš
541.
Kořínek Václav
542.
Kořínková Jaroslava
543.
Kos Radovan
544.
Kosek Jakub
545.
Kostelecký Jaroslav
546.
Koten Petr
547.
Kotting Petr
548.
Kottink Tobias
549.
Kouřil J.
550.
Kovacs Kristof
551.
Kovács Adrienn
552.
Kovács László
553.
Kováč Michal
554.
Kováčik Miro
555.
Kováčiková Marika
556.
Kovalčík Adam
557.
Kovalíková Kateřina
558.
Kovář František
559.
Kovář Jiří
560.
Kovář Martin
561.
Kovář Petr
562.
Kovářová Markéta
563.
Kovářová Martina
564.
Kovářová Tereza
565.
Kozdera Petr
566.
Kožnarová Jitka
567.
Kožuško Dominik
568.
Kracík M.
569.
Kraček Karel
570.
Králíček Adam
571.
Králíček Kamil
572.
Králová .
573.
Kramer Torsten
574.
Krásná Karolína
575.
Krátká Jana
576.
Kratochvílová Renata
577.
Kraus Kamil
578.
Krausová Monika
579.
Krčil Jaroslav
580.
Krešne Adriana
581.
Krešne Ivana
582.
Krešne Martina
583.
Krhounková Drahoslava
584.
Krch Josef
585.
Krchová Eva
586.
Kritzbach Vladimír
587.
Król Jerzy
588.
Kronholz Jan
589.
Krummer Dušan
590.
Krupka Kamil
591.
Kryšpín Jiří
592.
Křeček Matiáš
593.
Křepela Pavel
594.
Křikava Adam
595.
Křivánek Jan
596.
Křivánek Roman
597.
Kříž Petr
598.
Křížek Matěj
599.
Kubánek Karel
600.
Kubánková Pavla
601.
Kubášová Kristýna
602.
Kubátová Eva
603.
Kubečková Petra
604.
Kubelková Jana
605.
Kubeš Kristián
606.
Kučera Jonáš
607.
Kučera Miloslav
608.
Kučera Petr
609.
Kučerová Marie
610.
Kuchař Ota
611.
Kummer Christoph
612.
Kupec Bohumil
613.
Kupiec Dariusz
614.
Kůrka Michal
615.
Kůrková Iva
616.
Kurucz Réka
617.
Kusztós Tibor
618.
Kuzma Dominik
619.
Kwolek Josef
620.
Kynčlová Jana
621.
Kysela Marek
622.
Lahučká Karina
623.
Lachman Dominik
624.
Lachman Tomáš
625.
Lachmanová Grazsyna
626.
Lambertová Adéla
627.
Lang Tomáš
628.
Langheinrichová Simona
629.
Langová Jana
630.
Langr Jakub
631.
Langr Radomír
632.
Lapková Lucie
633.
Laštůvková Monika
634.
Lauer Šimon
635.
Lauerová Anežka
636.
Lavrentyeva Dáša
637.
Lebeda Jiří
638.
Ledvina Ondřej
639.
Lee Sang Hoon
640.
Leiner Tamas
641.
Lemanská Agnieszka
642.
Lemansky Martin
643.
Ležal Tomáš
644.
Libiak Jozef
645.
Libiak Jožan
646.
Lipovská Eliška
647.
Lipovská Hana
648.
Lipovský Josef
649.
Lipovský Jr. Josef
650.
Lipšová Marcela
651.
Listík Matěj
652.
Lius Ilona
653.
Lorenc Kristián
654.
Lorencová Aranka
655.
Lorencová Patricie
656.
Lu Tomáš
657.
Ludvík Martin
658.
Ludvík Matyáš
659.
Ludvíková Karla
660.
Lukášek Jiří
661.
Lukavská Pavla
662.
Lukavský Radek
663.
Lutovský Petr
664.
Macourek Josef
665.
Magrelová Barbora
666.
Mahon Derek
667.
Mach Petr
668.
Macháček František
669.
Macháčková Andrea
670.
Macháčková Dagmar
671.
Macháčková Lucie
672.
Macháčková Natálie
673.
Macháčková Nikola
674.
Majid Arian
675.
Majidová Joana
676.
Majšajdr Jaroslav
677.
Makl Michal
678.
Makoviny Adam
679.
Makovský Jan
680.
Mal Dominik
681.
Malach Jaroslav
682.
Malavergne Eric
683.
Malíková Eliška
684.
Malířová Marie
685.
Malý David
686.
Malý Ondřej
687.
Mandlíková Lada
688.
Mareček Štěpán
689.
Mareček Štěpán
690.
Marek Jiří
691.
Marek Matěj
692.
Marek Vojtěch
693.
Mareš Jakub
694.
Margadant Chris
695.
Markiewicz Hanusz
696.
Marko Jiří
697.
Marková Míla
698.
Martínek Jiří
699.
Maryško Jan
700.
Mařan Jakub
701.
Mařík Petr
702.
Maříková Štěpánka
703.
Mašatová Pavlína
704.
Mašek Pavel
705.
Matějka Patrik
706.
Matouš Jiří
707.
Matuška Kamil
708.
Matyska Luboš
709.
Mayor B
710.
Mazánová Marta
711.
McKeever Philip
712.
Mejmowski Aleksander
713.
Mergl Ivan
714.
Merx Fabián
715.
Merx Christoph
716.
Messner Stefan
717.
Meysemburg Marc
718.
Miedthank David
719.
Michaličková Jana
720.
Michalík Matěj
721.
Michalíková Martina
722.
Michl Petr
723.
Mikulec Marián
724.
Mikulíková Veronika
725.
Mikyska Michal
726.
Milfait Luboš
727.
Míšek Lukáš
728.
Mišina Milan
729.
Mišina st. Milan
730.
Mišinová Natálie
731.
Mleziva Michal
732.
Mohr Jiří
733.
Mohr Josef
734.
Mohr Tomáš
735.
Molnar Anna
736.
Moravcová Alena
737.
Moravec Michal
738.
Moravec Miloš
739.
Moravec Petr
740.
Morong Filip
741.
Morrow Doug
742.
Mostecký Jan
743.
Mračík Jiří
744.
Mráz Petr
745.
Mrázek Denis
746.
Mrázek Jan
747.
Mrzena Jan
748.
Mudroch Jiří
749.
Mullerová Aneta
750.
Musil Jakub
751.
Mutina Daniel
752.
Mutina Zdenek
753.
Myšák Roman
754.
Mžourek Oldřich
755.
Nachtmannová Pavlína
756.
Nečas Arnošt
757.
Nedvědová Sabina
758.
Nekolová Jana
759.
Němec Jan
760.
Nemecz Jakub
761.
Němeček Petr
762.
Němečková Petra
763.
Nerad Dominik
764.
Neradová Iva
765.
Nestrojilová Simona
766.
Netušil Petr
767.
Neuman Petr
768.
Neumann Petr
769.
Neumann Tomáš
770.
Neumann Jr. Tomáš
771.
Nevečeřalová Tereza
772.
Nosek Daniel
773.
Nosek Patrik
774.
Nováček Miroslav
775.
Nováček Jr. Miroslav
776.
Nováčková Zlata
777.
Novák Jakub
778.
Novák Kevin
779.
Novák Lukáš
780.
Novák Martin
781.
Novák Petr
782.
Novák Štěpán
783.
Nováková Bára
784.
Nováková Michaela
785.
Nováková Vendula
786.
Novotná Marie
787.
Novotná Nikola
788.
Novotný Jakub
789.
Novotný Jiří
790.
Novotný Matyáš
791.
Novotný Ondřej
792.
Novotný Petr
793.
Novotný Vojta
794.
Nožičková Andrea
795.
Oborník Láďa
796.
Offerman Sven
797.
Olaf .
798.
Olexa Michal
799.
Ondráček Tomáš
800.
Ondřej Jakub
801.
Opletalová Lucie
802.
Ouředníček Radek
803.
O´Brien Tom
804.
Pacalová Edita
805.
Pago Martin
806.
Pail Matouš
807.
Pailová Lenka
808.
Pakosta Petr
809.
Pálka Tomáš
810.
Pánek Jindřich
811.
Pappová Jaroslava
812.
Parpillon Florent
813.
Pařízková Zdeňka
814.
Pašek Daniel
815.
Pátek Michal
816.
Pátek Jr. Michal
817.
Pátková Jana
818.
Patočková Petra
819.
Páv Jan
820.
Pavel Lukáš
821.
Pavelka Robert
822.
Pavels Michaels
823.
Pazdera Pavel
824.
Pekárek Milan
825.
Pekárek Vojtěch
826.
Pekárková Jindřiška
827.
Pekárková Lenka
828.
Pekárková Anna
829.
Pelčík Roman
830.
Pelčíková Karla
831.
Pelčíková Petra
832.
Pešek Milan
833.
Peška Tomáš
834.
Pešková Jitka
835.
Petřík Milan
836.
Petřinová Renata
837.
Pikeš Dominik
838.
Pilip Pavel
839.
Pilip Štěpán
840.
Pilnaj Jindřich
841.
Pilnajová Jitka
842.
Pilnajová Markéta
843.
Písecký David
844.
Písecký Milan
845.
Piszczek Marek
846.
Pišl Daniel
847.
Pitek Kamil
848.
Pitek Rafal
849.
Pitín Luboš
850.
Pitínová J.
851.
Pittner Václav
852.
Plaček Radomír
853.
Plaček Vladimír
854.
Plocek Jan
855.
Plocek Mirek
856.
Pobuda Karel
857.
Podskalská Zdeňka
858.
Podskalský Karel
859.
Pohl Luboš
860.
Pohl Patrik
861.
Pokorná Laura
862.
Pokorná Lucie
863.
Pokorný Jan
864.
Pokorný Lubomír
865.
Pola Pavel
866.
Poláček Petr
867.
Polák Ivo
868.
Polák Jan
869.
Poledná Nikola
870.
Polívka Petr
871.
Pončák Luboš
872.
Pončáková Iveta
873.
Pončáková Lucie
874.
Pons Arno
875.
Popela Štěpán
876.
Popelková Barbora
877.
Popiel Pawel
878.
Portyš Petr
879.
Pospíšil Jiří
880.
Pospíšilová Alžběta
881.
Pospíšilová Denisa
882.
Pospíšilová Markéta
883.
Pospíšilová Radka
884.
Pospíšilová Vlasta
885.
Pospíšilová Žofie
886.
Pošta Radek
887.
Poštová Michaela
888.
Poucha Lubomír
889.
Pouchová Radka
890.
Pourová Zuzana
891.
Pracna Dominik
892.
Prachař Tomáš
893.
Prajs Matěj
894.
Pravda Marek
895.
Prezbruchý Radek
896.
Procházka Adam
897.
Procházka Robert
898.
Prokeš Miroslav
899.
Prokop Michal
900.
Prosser Martin
901.
Průcha Pavel
902.
Prýmek František
903.
Ptáček Petr
904.
Ptáček Petr
905.
Ptáček Vít
906.
Ptáčková Andrea
907.
Puchmeltrová Veronika
908.
Pultar Jiří
909.
Pultarová Anna
910.
Pultarová Romana
911.
Puna Pavel
912.
Purchart Václav
913.
Purchartová Jitka
914.
Purchartová Sr. Jitka
915.
Putterovics Pavel
916.
Raduchowski Aleksander
917.
Ragny R
918.
Rajkovič Ladislav
919.
Rajtmajer Pavel
920.
Rampas Vladimír
921.
Ransdorf Miroslav
922.
Rast Jürgen
923.
Rau Martin
924.
Raulím Milan
925.
Raulímová Jitka
926.
Reichel Pavel
927.
Reichelová Alena
928.
Reichert Marc
929.
Rejha Tomáš
930.
Rejhová Anna
931.
Rejlek Šimon
932.
Riedel Ben
933.
Richard Benoit
934.
Roderburg Jérome
935.
Rohlíčková Alžběta
936.
Rokosová Vlaďka
937.
Rolenčík Petr
938.
Rolenčíková Zuzana
939.
Rosa Tomáš
940.
Roubík Hynek
941.
Rozsypalová Kateřina
942.
Rožníček Matěj
943.
Ruffer Jiří
944.
Rufferová Vanda
945.
Rullier Sylvain
946.
Ruszty Balazs
947.
Rybář Matěj
948.
Rydlo Luboš
949.
Rýglová Eliška
950.
Ryp Tomáš
951.
Řičář Josef
952.
Řičářová Hana
953.
Říha Josef
954.
Říha Karel
955.
Říhová Lucie
956.
Říhová Magdaléna
957.
Sackl Miroslav
958.
Sadź Sebastian
959.
Sankotová Bára
960.
Satranská Jitka
961.
Seaman Nick
962.
Sedláček Martin
963.
Sedláčková Lenka
964.
Sedláčková Lucie
965.
Sedlařík Jiří
966.
Severson Kermit
967.
Shrbená Václava
968.
Shrbená Veronika
969.
Schejbal Ivan
970.
Schejbal Oliver
971.
Schejbal Samuel
972.
Schejbalová Hana
973.
Scherschel Nico
974.
Schilla Šimon
975.
Schmidt Benjamin
976.
Schmol Serge
977.
Schulze Tell
978.
Schwamberský Ota
979.
Siebenburger Petr
980.
Simon David
981.
Sisak Dominika
982.
Skalická Pavla
983.
Skalíková Klára
984.
Skiba Gregorz
985.
Sklenář Jan
986.
Sklenička Petr
987.
Skořepová Sandra
988.
Skrbek Denis
989.
Skrčený Jiří
990.
Sladkovský Miroslav
991.
Slaninová Mária
992.
Slapnička Robert
993.
Slavík Filip
994.
Slavíková Karla
995.
Slavíková Nora
996.
Smejkal Petr
997.
Smrček Petr
998.
Smutný Luboš
999.
Snopek Dominik
1000.
Sobol Michael
1001.
Sobota Zdeněk
1002.
Sobotka Jiří
1003.
Sobotka Pavel
1004.
Sobotková Jitka
1005.
Sobotková Lada
1006.
Sobotová Radmila
1007.
Solík Milan
1008.
Solíková Danka
1009.
Soma László
1010.
Sommer Martin
1011.
Soudný Luděk
1012.
Soukup Pavel
1013.
Spek Arjen
1014.
Srbová Ivana
1015.
Staněk Jan
1016.
Staněk Pavel
1017.
Staněk Vojtěch
1018.
Staňková Lucie
1019.
Staňková Miroslava
1020.
Stárek Lukáš
1021.
Stárek Vlastimil
1022.
Stefan Greta
1023.
Stehlík Jan
1024.
Stehlík Milan
1025.
Stehlíková Anna
1026.
Stehlíková Věra
1027.
Steiner Samuel
1028.
Stieber Vít
1029.
Stoulk Vincent
1030.
Stránský Michal
1031.
Stránský Mirek
1032.
Strassenský Jakub
1033.
Strassenský Jiří
1034.
Strassenský Petr
1035.
Streitz Patrick
1036.
Strejc Martin
1037.
Strejc Petr
1038.
Strejcová Natálie
1039.
Strejček O.
1040.
Strmiska Josef
1041.
Strmiský Josef
1042.
Strnad Dušan
1043.
Strnad Jiří
1044.
Strnadová Romana
1045.
Strobl Jiří
1046.
Stryja Milan
1047.
Student Martin
1048.
Suchánek Leoš
1049.
Suchánek Vladimír
1050.
Sunil C
1051.
Sváta Miroslav
1052.
Svoboda Jakub
1053.
Svoboda Tomáš
1054.
Svobodová Hana
1055.
Sýkora Milan
1056.
Sýkorová Lenka
1057.
Synková Barbora
1058.
Syresh A
1059.
Szemethy Zoltan
1060.
Szendi Csaba
1061.
Szücs András
1062.
Šaroun Petr
1063.
Šátek Jaroslav
1064.
Šebela Daniel
1065.
Šeps Jaromír
1066.
Šeps Pavel
1067.
Šepsová Eva
1068.
Šepsová Jr. Eva
1069.
Šestko Pavel
1070.
Šimek Jakub
1071.
Šimun Radek
1072.
Široký Pavel
1073.
Škoda Martin
1074.
Škuba Milan
1075.
Škvrna Pavel
1076.
Škvrna Petr
1077.
Šlajs Vladimír
1078.
Šlechta Libor
1079.
Šlechta Jr. Libor
1080.
Šlechtová Jana
1081.
Šméralová Marie
1082.
Šmíd Pavel
1083.
Šmída Petr
1084.
Šmídová Kateřina
1085.
Šolc Martin
1086.
Šourek Jiří
1087.
Šourková Ivana
1088.
Šouta Jiří
1089.
Šouta Richard
1090.
Špička Jiří
1091.
Špička Václav
1092.
Šrámek Filip
1093.
Šrámek Václav
1094.
Šrámek Vladimír
1095.
Šrámková Jitka
1096.
Šrámková R. Jiřina
1097.
Šrefl Miroslav
1098.
Štáfek Martin
1099.
Štalzer Petr
1100.
Štancl Vít
1101.
Šťastný Vojtěch
1102.
Štědrá Jitka
1103.
Štědrý Tomáš
1104.
Štěpán Jakub
1105.
Štěpán Jiří
1106.
Štěpánek Bedřich
1107.
Štěpánová Lucie
1108.
Štěrbová Marcela
1109.
Štika Filip
1110.
Štiková Kateřina
1111.
Štípková Hana
1112.
Štůla Jan
1113.
Šudrla Miloš
1114.
Šulc Jan
1115.
Šulcová Veronika
1116.
Šváb Pavel
1117.
Švejda Eliáš
1118.
Švejda Filip
1119.
Švejda Jiří
1120.
Švejda Šimon
1121.
Švejdová Kája
1122.
Švejdová Tereza
1123.
Tabara Boleslav
1124.
Tačík Miloslav
1125.
Tajbr Aleš
1126.
Tajbr Jan
1127.
Tajbr Tomáš
1128.
Tajbrová Veronika
1129.
Tajmrová Tereza
1130.
Talián Jan
1131.
Talián Michal
1132.
Talián Rudolf
1133.
Taliánová Lisa
1134.
Tesfamichael David
1135.
Thiebaud Nicolas
1136.
Thomas Kevin
1137.
Thořová Katarína
1138.
Thouvenin Romain
1139.
Tichý Petr
1140.
Tížek Václav
1141.
Tkáč Vladimír
1142.
Tlučhoř Jakub
1143.
Todd Warren
1144.
Toivio Kristian
1145.
Tölg Daniel
1146.
Tomcik Jan
1147.
Tomčík Michal
1148.
Tomčík Miroslav
1149.
Tomčíková Bronislava
1150.
Tomčíková Helena
1151.
Topalovská Jana
1152.
Topalovský Gabriel
1153.
Tóthová Lenka
1154.
Trojan Miloš
1155.
Trojan Tomáš
1156.
Trykar Pavel
1157.
Tříska Daniel
1158.
Tříska Jiří
1159.
Tříska Michal
1160.
Třísková Jana
1161.
Turčín Štěpán
1162.
Turčínová Adéla
1163.
Turčínová Jitka
1164.
Turečková Adéla
1165.
Turo Robin
1166.
Tužil Pavel
1167.
Urbanová Iveta
1168.
Vacek Tomáš
1169.
Vacenovská Hana
1170.
Vacenovský Jiří
1171.
Vacková Lenka
1172.
Vacková Natálie
1173.
Václavek Jan
1174.
Václavek Jr. Jan
1175.
Václavek Sr. Jan
1176.
Václavková Jana
1177.
Václavková Miroslava
1178.
Václavková Nela
1179.
Vaculovičová Lea
1180.
Valušková Jitka
1181.
van Leeuwenová Marta
1182.
Vancl Daniel
1183.
Vaněček
1184.
Vaněk Michal
1185.
Vaníček Tomáš
1186.
Vaňkát David
1187.
Vaňková Kateřina
1188.
Vaňková Vendula
1189.
Vašková Denisa
1190.
Vávrová Hana
1191.
Vergara Pablo
1192.
Verschuere Nicolas
1193.
Veselý Ondřej
1194.
Veselý Václav
1195.
Veverka Dominik
1196.
Vídeňský Adam
1197.
Vinzens Jindřich
1198.
Vít Dušan
1199.
Vítková Kateřina
1200.
Vitoušek Jan
1201.
Vítovec Pavel
1202.
Vlček Daniel
1203.
Vlček Pavel
1204.
Vlček Přemysl
1205.
Vlčková Gabriela
1206.
Vlčková Jitka
1207.
Vlčková Kateřina
1208.
Vlčková Markéta
1209.
Vlková Miroslava
1210.
Voborník Kamil
1211.
Voboříl O.
1212.
Vodák David
1213.
Vojáčková Libuše
1214.
Vojtěch Mikuláš
1215.
Vojtíšek Leoš
1216.
Vojtíšek Radek
1217.
Vojtko Tadeáš
1218.
Volejník Tomáš
1219.
Volmanová Bára
1220.
Volšíčková Pavlína
1221.
Vopátek Martin
1222.
Vorlíček M.
1223.
Vorlovský František
1224.
Vörös Viki
1225.
Vořechovský Dan
1226.
Vosátka Lukáš
1227.
Vošlajerová Veronika
1228.
Votava Petr
1229.
Votava Vladimír
1230.
Votroubek Tomáš
1231.
Votrubová Karolína
1232.
Vrbasová Veronika
1233.
Vrbka Marek
1234.
Vrbka Stanislav
1235.
Vyčítal Josef
1236.
Vydrová Petra
1237.
Vyhlasová Karolína
1238.
Vyskočilová Isabela
1239.
Vystavěl Kristián
1240.
Výtisk
1241.
Wágner Radim
1242.
Wágnerová Michaela
1243.
Walter Jiří
1244.
Weichselbaumer P.
1245.
Weisser Florian
1246.
Weissová Jana
1247.
Winter Amtze
1248.
Wintringer Andy
1249.
Wirz Robin
1250.
Wrana Michal
1251.
Zackl Petr
1252.
Zahrádka František
1253.
Zahradník Jiří
1254.
Zahradníková Eva
1255.
Zachariáš Karel
1256.
Zachariáš Jr. Karel
1257.
Zajac Martin
1258.
Zámecký Jan
1259.
Zámečník .
1260.
Zámostná Adéla
1261.
Zatloukal Jaroslav
1262.
Zatloukal Miroslav
1263.
Zatloukal Petr
1264.
Zdražilová Iveta
1265.
Zelený Lukáš
1266.
Zelinka Jan
1267.
Zelinka Ladislav
1268.
Zeller Jr. Josef
1269.
Zeller Sr. Josef
1270.
Zeman Adam
1271.
Zeman Aleš
1272.
Zeman Jan
1273.
Zeman Kamil
1274.
Zeman Libor
1275.
Zeman Miroslav
1276.
Zeman Jr. Kamil
1277.
Zeman Sr. Kamil
1278.
Zemanová Eliška
1279.
Zemanová Jana
1280.
Zemanová Kristýna
1281.
Zemanová Lenka
1282.
Zemanová Věra
1283.
Zemanová Veronica
1284.
Zemanová Veronika
1285.
Zemanová Žaneta
1286.
Zemek Ivoš
1287.
Zemek Lukáš
1288.
Zemek Patrik
1289.
Zemková Iva
1290.
Zemková Věra
1291.
Zieglerová Iveta
1292.
Zielonka Edward
1293.
Zillen Silke
1294.
Zilvar Tadeáš
1295.
Zíma Josef
1296.
Zlatuška Eduard
1297.
Zogalová Iveta
1298.
Zörnerová Veronika
1299.
Zounek Tomáš
1300.
Zvolánek Jaromír
1301.
Zvolská Klára
1302.
Zvolský Ladislav
1303.
Zyka Jaroslav
1304.
Žižka Jan
Profil hráče - Walter Jiří
Příjmení jméno
Walter Jiří
Klub
KEG Dobruška
Město
Stát
Česká Republika
Rok narození
Start kariéry
14.11.2010
(turnaj kat.
c
)
Odehráno A / B / C / celkem
43 / 28 / 92 /
163
Trenér
Pár slov o sobě ...
Umístění v jednotlivých žebříčcích v jednotlivých sezonách
SEZONA
SPOLEČNÝ
Muži
JUNIOŘI
SENIOŘI
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
letos
2022
32.
119
24.
92
10.
21
2021
15.
107
15.
77
4.
14
2020
49.
118
38.
84
9.
12
2019
43.
117
38.
88
7.
11
2018
34.
136
27.
98
5.
17
2017
27.
266
21.
213
4.
18
2016
13.
274
12.
198
1.
13
2015
15.
225
15.
165
2.
14
2014
28.
347
25.
253
5.
16
2013
10.
263
10.
182
1.
15
2012
23.
183
23.
126
3.
13
2011
71.
204
57.
151
7.
10
Počty umístění na 'stupních vítězů' v turnajích kategorií A a B.
(Společné bodování)
SEZONA
Pořadí v kat. A
Pořadí v kat. B
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Celkem
0
0
0
0
0
2
2015
0
0
0
0
0
1
2014
0
0
0
0
0
1
Seznam odehraných akcí
Řazeno chronologicky
Řazeno dle kategorií
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
5. listopadu 2022
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
17
32
2
14. května 2022
C
12. EG Open
Putim - Putim
13
24
BLOG
3
16. dubna 2022
C
7. EG Open
Říčky v OH - Pustý
21
23
4
9. dubna 2022
C
6. EG Open
Praha - Letná
6
14
5
26. března 2022
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
8
27
6
14. listopadu 2021
C
14. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
5
BLOG
7
25. října 2021
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
23
BLOG
8
23. října 2021
A
2. TM / MČR
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
7
28
BLOG
9
23. října 2021
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
12
10
17. října 2021
C
147. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
13
BLOG
11
16. října 2021
B
4. CG Match
Vesec u Liberce - Vesecký areál
5
19
12
27. července 2021
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
6
13
24. července 2021
A
2. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
17
24
BLOG
14
15. května 2021
A
1. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
26
BLOG
15
10. května 2021
C
5. EG Open
Praha - Praha
8
19
16
25. dubna 2021
C
84. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
8
BLOG
17
28. března 2021
C
53. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
10
BLOG
18
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
15
34
BLOG
19
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
12
34
BLOG
20
18. května 2019
C
17. EG Open
Praha - Praha
15
22
21
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
16
37
BLOG
22
13. dubna 2019
C
9. EG Open
Dobruška - Dobruška
9
18
23
8. prosince 2018
C
18. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
14
27
BLOG
24
23. října 2018
C
24. EG Open
Souvlastní - U Horských
6
20
BLOG
25
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
21
38
BLOG
26
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
4
30
BLOG
27
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
13
39
BLOG
28
26. května 2018
C
15. EG Open
Praha - Praha
8
22
29
14. května 2018
C
77. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
5
13
BLOG
30
7. dubna 2018
C
9. EG Open
Litvínov - U Koldomu
14
29
31
5. dubna 2018
C
8. EG Open
Dobruška - Dobruška
2
8
32
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
13
25
BLOG
33
3. března 2018
C
5. EG Open
Dobruška - Dobruška
16
26
BLOG
34
10. června 2017
C
18. EG Open
Most - Most centrum
13
20
35
6. května 2017
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
17
32
BLOG
36
6. května 2017
C
17. EG Open
Most - Aquadrom Most
3
15
BLOG
37
23. dubna 2017
C
16. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
1
16
BLOG
38
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
17
40
BLOG
39
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
5
39
BLOG
40
15. dubna 2017
C
14. EG Open
Říčky v OH - Pustý
5
22
BLOG
41
26. března 2017
C
58. CG Mini
Souvlastní - U Horských
10
20
BLOG
42
18. března 2017
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
1
5
43
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
33
BLOG
44
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
9
33
45
18. února 2017
C
10. EG Open
Dobruška - Dobruška
14
17
BLOG
46
18. prosince 2016
C
4. EG Open
Praha - Letná
7
17
BLOG
47
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
25
BLOG
48
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
24
40
BLOG
49
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
22
50
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
26
40
BLOG
51
8. října 2016
C
43. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
15
19
BLOG
52
2. října 2016
C
155. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
16
BLOG
53
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
17
33
BLOG
54
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
21
34
BLOG
55
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
8
14
BLOG
56
17. září 2016
C
40. EG Open
Praha - Praha
17
34
BLOG
57
11. září 2016
B
9. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
8
19
BLOG
58
10. září 2016
A
5. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
12
25
BLOG
59
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
1
33
BLOG
60
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
8
43
BLOG
61
10. července 2016
B
7. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
13
24
BLOG
62
9. července 2016
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
12
27
BLOG
63
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
16
34
BLOG
64
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
6
36
BLOG
65
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
6
12
BLOG
66
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
17
31
BLOG
67
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
30
BLOG
68
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
31
BLOG
69
23. dubna 2016
C
21. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
8
BLOG
70
16. dubna 2016
C
17. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
8
16
BLOG
71
9. dubna 2016
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
13
31
BLOG
72
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
8
21
BLOG
73
27. března 2016
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
14
BLOG
74
26. března 2016
C
13. EG Open
Most - Most centrum
4
12
BLOG
75
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
6
15
BLOG
76
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
22
34
BLOG
77
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
7
38
BLOG
78
13. prosince 2015
C
35. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
11
BLOG
79
25. října 2015
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
10
14
BLOG
80
24. října 2015
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
15
32
BLOG
81
17. října 2015
C
57. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
1
2
82
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
1
8
83
17. října 2015
C
56. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
2
2
84
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
21
27
BLOG
85
17. října 2015
C
54. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
3
7
86
10. října 2015
C
52. EG Open
Budapest - Budapest
4
10
87
3. října 2015
B
9. CG Match
Raná u Loun - Raná
8
17
BLOG
88
27. září 2015
A
7. CG Cup
Písek - Smetanova Lhota
13
28
BLOG
89
26. září 2015
B
8. CG Match
Písek - Písek
15
27
BLOG
90
12. září 2015
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
8
26
BLOG
91
30. srpna 2015
C
45. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
24
BLOG
92
29. srpna 2015
C
44. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
27
BLOG
93
29. srpna 2015
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
27
44
BLOG
94
28. srpna 2015
C
42. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
15
BLOG
95
28. srpna 2015
C
43. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
1
13
BLOG
96
6. června 2015
A
4. CG Cup
Zákolany - Hradiště Budeč
21
26
BLOG
97
6. června 2015
C
35. EG Open
Zákolany - Hradiště Budeč
3
7
BLOG
98
30. května 2015
B
5. CG Match
Jičín - Pod Zebínem
14
23
BLOG
99
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
12
36
BLOG
100
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
17
38
BLOG
101
25. dubna 2015
C
23. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
13
BLOG
102
25. dubna 2015
C
24. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
9
BLOG
103
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
16
BLOG
104
18. dubna 2015
B
3. CG Match
Třebíč - Třebíč
9
28
BLOG
105
11. dubna 2015
C
18. EG Open
Most - Aquadrom Most
2
10
BLOG
106
11. dubna 2015
B
2. CG Match
Most - Aquadrom Most
10
28
BLOG
107
4. dubna 2015
A
2. CG Cup
Písek - Písek
11
42
BLOG
108
28. března 2015
C
11. EG Open
Most - Most centrum
12
27
BLOG
109
22. března 2015
C
97. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
1
6
BLOG
110
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
34
BLOG
111
14. března 2015
C
8. EG Open
Česká Skalice - Zlíč
2
21
BLOG
112
7. března 2015
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
16
35
BLOG
113
1. března 2015
C
85. CG Mini
Opočno - Lišťovina
3
12
BLOG
114
15. února 2015
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
13
BLOG
115
14. února 2015
C
73. CG Mini
Praha - Štvanice
2
9
BLOG
116
16. ledna 2015
C
3. EG Open
Dobruška - U Jelena
2
17
BLOG
117
21. prosince 2014
C
39. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
8
BLOG
118
20. prosince 2014
C
37. CG Mini
Hradec Králové - Šimkovy sady
7
20
BLOG
119
20. prosince 2014
C
38. CG Mini
Hradec Králové - Šimkovy sady
5
8
BLOG
120
8. prosince 2014
C
28. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
12
BLOG
121
2. prosince 2014
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
1
14
BLOG
122
2. listopadu 2014
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
2
20
BLOG
123
1. listopadu 2014
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
4
36
BLOG
124
25. října 2014
B
8. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
31
BLOG
125
28. září 2014
C
48. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
27
BLOG
126
27. září 2014
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
11
42
BLOG
127
27. září 2014
C
47. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
6
28
BLOG
128
8. března 2014
C
5. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
21
BLOG
129
1. března 2014
B
1. CG Match
Most - U kostelů
3
39
BLOG
130
3. listopadu 2013
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
8
13
BLOG
131
2. listopadu 2013
A
1. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
15
30
BLOG
132
26. října 2013
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
14
36
BLOG
133
21. září 2013
A
7. CG Cup
Písek - Písek
15
24
BLOG
134
1. září 2013
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
5
16
BLOG
135
1. září 2013
C
149. CG Mini
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
2
8
BLOG
136
31. srpna 2013
A
6. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
19
28
BLOG
137
25. srpna 2013
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
29
138
28. července 2013
C
132. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
14
BLOG
139
30. června 2013
B
5. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
5
13
BLOG
140
29. června 2013
C
11. EG Open
HSK - Stříbrná štola
6
12
BLOG
141
29. června 2013
A
5. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
4
16
BLOG
142
23. června 2013
B
4. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
4
23
BLOG
143
22. června 2013
C
106. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
4
19
BLOG
144
22. června 2013
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
10
23
BLOG
145
2. června 2013
C
102. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
6
BLOG
146
25. května 2013
A
3. CG Cup
Most - Aquadrom Most
5
31
BLOG
147
25. května 2013
C
100. CG Mini
Most - Aquadrom Most
11
17
BLOG
148
5. května 2013
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
19
BLOG
149
4. května 2013
C
92. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
12
BLOG
150
4. května 2013
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
9
31
BLOG
151
27. dubna 2013
A
2. CG Cup
Písek - Písek
7
19
BLOG
152
7. dubna 2013
C
84. CG Mini
Opočno - Lišťovina
3
15
BLOG
153
31. března 2013
C
80. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
10
BLOG
154
16. března 2013
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
26
BLOG
155
2. března 2013
C
64. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
2
14
BLOG
156
17. února 2013
C
58. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
2
14
BLOG
157
30. prosince 2012
C
30. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
18
BLOG
158
20. října 2012
A
6. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
28
BLOG
159
15. září 2012
B
5. CG Match
Písek - Velký Kamýk S
7
28
BLOG
160
12. května 2012
A
2. CG Cup
Klínovec - Klínovec II
10
27
BLOG
161
24. března 2012
C
8. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
14
BLOG
162
22. října 2011
C
10. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
25
BLOG
163
14. listopadu 2010
C
2. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
10
BLOG
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
5. listopadu 2022
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
17
32
2
26. března 2022
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
8
27
3
23. října 2021
A
2. TM / MČR
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
7
28
BLOG
4
24. července 2021
A
2. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
17
24
BLOG
5
15. května 2021
A
1. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
26
BLOG
6
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
15
34
BLOG
7
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
12
34
BLOG
8
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
16
37
BLOG
9
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
13
39
BLOG
10
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
21
38
BLOG
11
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
5
39
BLOG
12
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
9
33
13
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
26
40
BLOG
14
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
21
34
BLOG
15
10. září 2016
A
5. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
12
25
BLOG
16
9. července 2016
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
12
27
BLOG
17
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
6
36
BLOG
18
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
31
BLOG
19
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
24
40
BLOG
20
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
7
38
BLOG
21
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
8
43
BLOG
22
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
21
27
BLOG
23
27. září 2015
A
7. CG Cup
Písek - Smetanova Lhota
13
28
BLOG
24
12. září 2015
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
8
26
BLOG
25
6. června 2015
A
4. CG Cup
Zákolany - Hradiště Budeč
21
26
BLOG
26
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
17
38
BLOG
27
24. října 2015
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
15
32
BLOG
28
4. dubna 2015
A
2. CG Cup
Písek - Písek
11
42
BLOG
29
29. srpna 2015
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
27
44
BLOG
30
7. března 2015
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
16
35
BLOG
31
1. listopadu 2014
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
4
36
BLOG
32
27. září 2014
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
11
42
BLOG
33
26. října 2013
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
14
36
BLOG
34
21. září 2013
A
7. CG Cup
Písek - Písek
15
24
BLOG
35
31. srpna 2013
A
6. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
19
28
BLOG
36
29. června 2013
A
5. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
4
16
BLOG
37
22. června 2013
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
10
23
BLOG
38
25. května 2013
A
3. CG Cup
Most - Aquadrom Most
5
31
BLOG
39
27. dubna 2013
A
2. CG Cup
Písek - Písek
7
19
BLOG
40
16. března 2013
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
26
BLOG
41
2. listopadu 2013
A
1. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
15
30
BLOG
42
20. října 2012
A
6. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
28
BLOG
43
12. května 2012
A
2. CG Cup
Klínovec - Klínovec II
10
27
BLOG
44
16. října 2021
B
4. CG Match
Vesec u Liberce - Vesecký areál
5
19
45
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
4
30
BLOG
46
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
13
25
BLOG
47
6. května 2017
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
17
32
BLOG
48
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
17
40
BLOG
49
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
33
BLOG
50
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
17
33
BLOG
51
11. září 2016
B
9. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
8
19
BLOG
52
10. července 2016
B
7. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
13
24
BLOG
53
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
16
34
BLOG
54
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
17
31
BLOG
55
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
30
BLOG
56
9. dubna 2016
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
13
31
BLOG
57
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
8
21
BLOG
58
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
22
34
BLOG
59
3. října 2015
B
9. CG Match
Raná u Loun - Raná
8
17
BLOG
60
26. září 2015
B
8. CG Match
Písek - Písek
15
27
BLOG
61
30. května 2015
B
5. CG Match
Jičín - Pod Zebínem
14
23
BLOG
62
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
12
36
BLOG
63
18. dubna 2015
B
3. CG Match
Třebíč - Třebíč
9
28
BLOG
64
11. dubna 2015
B
2. CG Match
Most - Aquadrom Most
10
28
BLOG
65
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
34
BLOG
66
25. října 2014
B
8. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
31
BLOG
67
1. března 2014
B
1. CG Match
Most - U kostelů
3
39
BLOG
68
30. června 2013
B
5. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
5
13
BLOG
69
23. června 2013
B
4. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
4
23
BLOG
70
4. května 2013
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
9
31
BLOG
71
15. září 2012
B
5. CG Match
Písek - Velký Kamýk S
7
28
BLOG
72
14. listopadu 2021
C
14. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
5
BLOG
73
14. května 2022
C
12. EG Open
Putim - Putim
13
24
BLOG
74
16. dubna 2022
C
7. EG Open
Říčky v OH - Pustý
21
23
75
9. dubna 2022
C
6. EG Open
Praha - Letná
6
14
76
23. října 2021
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
12
77
25. října 2021
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
23
BLOG
78
17. října 2021
C
147. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
13
BLOG
79
25. dubna 2021
C
84. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
8
BLOG
80
28. března 2021
C
53. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
10
BLOG
81
27. července 2021
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
6
82
10. května 2021
C
5. EG Open
Praha - Praha
8
19
83
8. prosince 2018
C
18. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
14
27
BLOG
84
18. května 2019
C
17. EG Open
Praha - Praha
15
22
85
13. dubna 2019
C
9. EG Open
Dobruška - Dobruška
9
18
86
14. května 2018
C
77. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
5
13
BLOG
87
23. října 2018
C
24. EG Open
Souvlastní - U Horských
6
20
BLOG
88
26. května 2018
C
15. EG Open
Praha - Praha
8
22
89
7. dubna 2018
C
9. EG Open
Litvínov - U Koldomu
14
29
90
5. dubna 2018
C
8. EG Open
Dobruška - Dobruška
2
8
91
3. března 2018
C
5. EG Open
Dobruška - Dobruška
16
26
BLOG
92
26. března 2017
C
58. CG Mini
Souvlastní - U Horských
10
20
BLOG
93
10. června 2017
C
18. EG Open
Most - Most centrum
13
20
94
6. května 2017
C
17. EG Open
Most - Aquadrom Most
3
15
BLOG
95
23. dubna 2017
C
16. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
1
16
BLOG
96
15. dubna 2017
C
14. EG Open
Říčky v OH - Pustý
5
22
BLOG
97
18. března 2017
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
1
5
98
18. února 2017
C
10. EG Open
Dobruška - Dobruška
14
17
BLOG
99
18. prosince 2016
C
4. EG Open
Praha - Letná
7
17
BLOG
100
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
25
BLOG
101
2. října 2016
C
155. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
16
BLOG
102
27. března 2016
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
14
BLOG
103
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
22
104
8. října 2016
C
43. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
15
19
BLOG
105
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
8
14
BLOG
106
17. září 2016
C
40. EG Open
Praha - Praha
17
34
BLOG
107
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
1
33
BLOG
108
13. prosince 2015
C
35. CG Mini
Souvlastní - U Horských
3
11
BLOG
109
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
6
12
BLOG
110
23. dubna 2016
C
21. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
8
BLOG
111
16. dubna 2016
C
17. EG Open
Říčky v O.H. - Říčky
8
16
BLOG
112
26. března 2016
C
13. EG Open
Most - Most centrum
4
12
BLOG
113
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
6
15
BLOG
114
25. října 2015
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
10
14
BLOG
115
22. března 2015
C
97. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
1
6
BLOG
116
1. března 2015
C
85. CG Mini
Opočno - Lišťovina
3
12
BLOG
117
15. února 2015
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
13
BLOG
118
14. února 2015
C
73. CG Mini
Praha - Štvanice
2
9
BLOG
119
17. října 2015
C
57. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
1
2
120
17. října 2015
C
56. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
2
2
121
17. října 2015
C
54. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
3
7
122
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
1
8
123
10. října 2015
C
52. EG Open
Budapest - Budapest
4
10
124
30. srpna 2015
C
45. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
24
BLOG
125
29. srpna 2015
C
44. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
27
BLOG
126
28. srpna 2015
C
43. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
1
13
BLOG
127
28. srpna 2015
C
42. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
15
BLOG
128
21. prosince 2014
C
39. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
8
BLOG
129
20. prosince 2014
C
38. CG Mini
Hradec Králové - Šimkovy sady
5
8
BLOG
130
20. prosince 2014
C
37. CG Mini
Hradec Králové - Šimkovy sady
7
20
BLOG
131
6. června 2015
C
35. EG Open
Zákolany - Hradiště Budeč
3
7
BLOG
132
8. prosince 2014
C
28. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
12
BLOG
133
25. dubna 2015
C
24. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
9
BLOG
134
25. dubna 2015
C
23. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
13
BLOG
135
2. prosince 2014
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
1
14
BLOG
136
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
16
BLOG
137
11. dubna 2015
C
18. EG Open
Most - Aquadrom Most
2
10
BLOG
138
28. března 2015
C
11. EG Open
Most - Most centrum
12
27
BLOG
139
14. března 2015
C
8. EG Open
Česká Skalice - Zlíč
2
21
BLOG
140
16. ledna 2015
C
3. EG Open
Dobruška - U Jelena
2
17
BLOG
141
2. listopadu 2014
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
2
20
BLOG
142
28. září 2014
C
48. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
27
BLOG
143
27. září 2014
C
47. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
6
28
BLOG
144
8. března 2014
C
5. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
21
BLOG
145
3. listopadu 2013
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
8
13
BLOG
146
1. září 2013
C
149. CG Mini
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
2
8
BLOG
147
25. srpna 2013
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
29
148
28. července 2013
C
132. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
14
BLOG
149
22. června 2013
C
106. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
4
19
BLOG
150
2. června 2013
C
102. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
6
BLOG
151
25. května 2013
C
100. CG Mini
Most - Aquadrom Most
11
17
BLOG
152
4. května 2013
C
92. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
12
BLOG
153
7. dubna 2013
C
84. CG Mini
Opočno - Lišťovina
3
15
BLOG
154
31. března 2013
C
80. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
10
BLOG
155
2. března 2013
C
64. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
2
14
BLOG
156
17. února 2013
C
58. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
2
14
BLOG
157
30. prosince 2012
C
30. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
18
BLOG
158
1. září 2013
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
5
16
BLOG
159
29. června 2013
C
11. EG Open
HSK - Stříbrná štola
6
12
BLOG
160
5. května 2013
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
19
BLOG
161
24. března 2012
C
8. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
4
14
BLOG
162
22. října 2011
C
10. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
25
BLOG
163
14. listopadu 2010
C
2. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
10
BLOG