VÝSLEDKY Cross Golf Match
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Milíčov 30. 3.
002.Milíčov 26. 10.

Cross Golf Cup
001.Bečov 24. 2.
002.Horní Radslavice 20. 4.
003.Tanvald 4. 5.
004.Jičín 7. 9.

Cross Golf Match
001.Milíčov 29. 10.
002.Bečov 17. 12.
003.Raná u Loun 21. 1.
004.Milíčov 29. 3.
005.Horní Radslavice 21. 4.
006.Tanvald 5. 5.
007.Jičín 8. 9.
008.Milíčov 27. 10.

Extreme Golf Open
001.Milíčov 31. 10.
002.Milíčov 31. 10.
003.Písek 30. 11.
004.Písek 10. 12.
005.Písek 10. 12.
006.Písek 30. 12.
007.Písek 30. 12.
008.Písek 1. 1.
009.Písek 13. 1.
010.Písek 13. 1.
011.Písek 13. 1.
012.Písek 13. 1.
013.Písek 18. 1.
014.Písek 18. 1.
015.Raná u Loun 21. 1.
016.Písek 28. 1.
017.Písek 28. 1.
018.Putim 29. 1.
019.Písek 4. 2.
020.Písek 4. 2.
021.Praha 7. 2.
022.Praha 7. 2.
023.Písek 9. 2.
024.Praha 11. 2.
025.Putim 19. 3.
026.Milíčov 31. 3.
027.Putim 24. 4.
028.Putim 24. 4.
029.Most 27. 4.
030.Tanvaldský Špičák 4. 5.
031.Tanvaldský Špičák 5. 5.
032.Písek 5. 5.
033.Putim 12. 5.
034.Putim 17. 5.
035.Putim 18. 5.
036.neurčeno 19. 5.
037.Putim 22. 5.
038.Putim 29. 5.
039.Protivin 1. 6.
040.Putim 2. 6.
041. . .

Cross Golf MiniMatch
001.neurčeno 29. 10.
002.Jičín 5. 11.
003.Písek 5. 11.
004.Písek 5. 11.
005.Meziboří 11. 11.
006.Meziboří 11. 11.
007.Jičín 12. 11.
008.Písek 15. 11.
009.Písek 17. 11.
010.Písek 17. 11.
011.Bečov 18. 11.
012.neurčeno 18. 11.
013.Velké Nepodřice 19. 11.
014.Velké Nepodřice 19. 11.
015.Jičín 19. 11.
016.Tanvald 20. 11.
017.Písek 23. 11.
018.Český Jiřetín 25. 11.
019.Most 25. 11.
020.Jičín 25. 11.
021.Velké Nepodřice 26. 11.
022.Jičín 26. 11.
023.Ressl 3. 12.
024.Jičín 3. 12.
025.Jičín 10. 12.
026.Písek 16. 12.
027.Písek 16. 12.
028.Písek 16. 12.
029.Velké Nepodřice 17. 12.
030.Velké Nepodřice 17. 12.
031.Velké Nepodřice 20. 12.
032.Velké Nepodřice 20. 12.
033.Tanvald 20. 12.
034.Tanvald 20. 12.
035.Písek 25. 12.
036.Písek 25. 12.
037.Písek 26. 12.
038.Písek 26. 12.
039.Jičín 26. 12.
040.Písek 29. 12.
041.Písek 29. 12.
042.Tanvald 31. 12.
043.Tanvald 31. 12.
044.Tanvald 31. 12.
045.Tanvald 31. 12.
046.Jičín 31. 12.
047.Písek 31. 12.
048.Jičín 1. 1.
049.Litvínov 1. 1.
050.Dobruška 2. 1.
051.Velké Nepodřice 4. 1.
052.Velké Nepodřice 5. 1.
053.Písek 7. 1.
054.Písek 7. 1.
055.Most 7. 1.
056.Jičín 7. 1.
057.Tanvald 8. 1.
058.Tanvald 8. 1.
059.Tanvald 8. 1.
060.Jičín 14. 1.
061.Tanvald 14. 1.
062.Tanvald 14. 1.
063.Velké Nepodřice 16. 1.
064.Velké Nepodřice 18. 1.
065.Jičín 28. 1.
066.Tanvald 28. 1.
067.Tanvald 28. 1.
068.Tanvald 28. 1.
069.Písek 3. 2.
070.Most 4. 2.
071.Jičín 4. 2.
072.Jičín 4. 2.
073.Tanvald 13. 2.
074.Tanvald 13. 2.
075.Písek 17. 2.
076.Písek 18. 2.
077.Písek 18. 2.
078.Most 18. 2.
079.Jičín 18. 2.
080.Tanvald 19. 2.
081.Tanvald 19. 2.
082.Tanvald 19. 2.
083.Tanvald 19. 2.
084.Písek 21. 2.
085.Tanvald 23. 2.
086.Bečov 24. 2.
087.Tanvald 26. 2.
088.Tanvald 27. 2.
089.Tanvald 3. 3.
090.Malé Nepodřice 3. 3.
091.Malé Nepodřice 3. 3.
092.Jičín 3. 3.
093.Písek 6. 3.
094.Písek 6. 3.
095.Tanvald 9. 3.
096.Malé Nepodřice 10. 3.
097.Malé Nepodřice 10. 3.
098.Tanvald 10. 3.
099.Tanvald 10. 3.
100.Tanvald 11. 3.
101.Most 16. 3.
102.Tanvaldský Špičák 16. 3.
103.Tanvaldský Špičák 16. 3.
104.Velké Nepodřice 17. 3.
105.Velké Nepodřice 17. 3.
106.Jičín 17. 3.
107.Písek 24. 3.
108.Písek 24. 3.
109.Jičín 24. 3.
110.Ressl 29. 3.
111.Velké Nepodřice 31. 3.
112.Velké Nepodřice 31. 3.
113.Třebíč 1. 4.
114.Jičín 1. 4.
115.Tanvald 3. 4.
116.Tanvald 3. 4.
117.Tanvald 4. 4.
118.Tanvald 6. 4.
119.Písek 7. 4.
120.Písek 7. 4.
121.Most 7. 4.
122.Tanvald 7. 4.
123.u rybníka Kníže 8. 4.
124.neurčeno 10. 4.
125.Tanvald 11. 4.
126.Tanvald 12. 4.
127.Tanvald 13. 4.
128.Písek 14. 4.
129.Písek 14. 4.
130.Velké Nepodřice 18. 4.
131.Velké Nepodřice 18. 4.
132.Horní Radslavice 20. 4.
133.Most 21. 4.
134.Most 21. 4.
135.Tanvald 26. 4.
136.Tanvald 26. 4.
137.Most 26. 4.
138.Most 26. 4.
139.Tanvald 30. 4.
140.Tanvald 2. 5.
141.Tanvald 2. 5.
142.Tanvaldský Špičák 4. 5.
143.Most 8. 5.
144.Most 12. 5.
145.Most 19. 5.
146.Jezero Most 25. 5.
147.Most 2. 6.
148.Tanvald 5. 6.
149.Jičín 9. 6.
150.Tanvald 9. 6.
151.Tanvald 12. 6.
152.Tanvald 14. 6.
153.Jičín 16. 6.

8. CG Match hřiště - Milíčov místo - Milíčov 27. října AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
7. CG Match hřiště - Jičín místo - Jičín 8. září Exgolf Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
6. CG Match hřiště - Tanvald místo - Tanvald 5. května Špičák Tanvald BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Václavek Jan12.02.8---4243344434355651651
22 Konečný Martin10.02.6---5343234344356551651
33 Horský Roman8.02.4---3345444344385541452
44 Jedlička Miroslav7.02.2--1.64433447323375561653
55 Jedlička Vratislav6.02.0--1.43435334534374851754
66 Šrámek Filip5.51.8---3345445424384851755
77 Horský Tomasz5.01.6-0.2-3334437435395841756
88 Zemanová Lenka4.5-1.0--3374438244425851860
99 Šmíd Pavel4.01.4--1.23545467444465771965
1010 Dubský Renné3.51.2---4564446333428882466
1111 Raulímová Jitka2.9-0.8--4547555235456882267
1211 Smrček Petr2.91.0--1.04446437353438882467
1313 Marek Jiří2.50.7--0.74444456635457882368
1413 Raulím Milan2.50.7--0.73786456225487852068
1515 Blažek Zdeněk2.20.4--0.45454457355478882471
1616 Cvejnová Hana2.0-0.6--6456436646508882474
1717 Jaroš Eberhard1.80.2---435448658451
1818 Hamouzová Blažena1.6-0.4-0.2645668834454
1919 Rýglová Eliška1.4-0.2--637846745555
5. CG Match hřiště - Ve mlejnku místo - Horní Radslavice 21. dubna Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.02.2--1.0233232342327332835
22 Horský Tomasz10.02.0-0.8-2343322334294331039
33 Písecký Milan 8.01.8---343232443331432940
44 Solík Milan7.01.6--0.83314533433324331042
55 Jedlička Vratislav6.01.4--0.6453424326336332844
66 Konečný Martin5.51.2---2354326333344341145
77 Pekárek Milan4.80.9---2343355654404331050
87 Tajbr Aleš4.80.9---3564324453393351150
99 Cvejnová Hana4.0-1.2--4344433444378482057
1010 Tajbrová Veronika3.5-1.0--4334845434426371658
1111 Pekárek Vojtěch2.90.6-0.6-3453346753435471659
1211 Solíková Danka2.9-0.8-0.44556425753465441359
1313 Rýglová Eliška2.6-0.6--3645567456514641465
1414 Zeller Sr. Josef2.40.4--0.24432776555488662068
1515 Pekárková Jindřiška2.2-0.4--5863338855546471771
1616 Pekárková Anna2.0-0.20.4-8485528858618882485
1717 Tajbr Jan1.80.2-0.2-857878761461
4. CG Match hřiště - Milíčov místo - Milíčov 29. března AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910111213123
11 Šrámek Filip12.02.6---3343844331433466471763
22 Jedlička Miroslav10.02.4--0.65643443333344496671968
33 Václavek Jan8.02.2---5533347333335507782272
44 Horský Roman7.02.0---3553324483434517772172
55 Písecký Milan 6.01.8---4724253543264517782273
66 Langr Radomír5.31.5---64454345432345199102879
76 Durlín Jaroslav5.31.5---3345535663336558882479
88 Horský Tomasz4.51.2-0.2-3645756453564638992689
99 Jedlička Vratislav3.81.0--0.43747523563587658892590
109 Zemanová Lenka3.8-0.8--58346485324556291092890
1111 Jonák Michal3.00.8---58458356555477013882999
1212 Zeller Sr. Josef2.70.5--0.286554454485466811111133101
1312 Dubský Renné2.70.5---37464343483486115151040101
1414 Sedláčková Lenka2.4-0.6--58456486588757999826105
1515 Cvejnová Hana2.2-0.4--48585388354867510111132107
1616 Rýglová Eliška2.0-0.2--87887846685858810111132120
1717 Bureš Michal1.80.2---455866887888889
3. CG Match hřiště - Raná místo - Raná u Loun 21. ledna AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Písecký Milan 12.04.5---23323334223333333942
22 Jedlička Miroslav10.04.0--1.422344232533336233844
33 Langr Radomír8.03.5---223342233333334521144
44 Tříska Michal7.03.0---332333322442344431145
55 Hodek Roman6.02.8---334332323333353441146
66 Šrámek Filip5.52.6---323363233333373431047
77 Václavek Jan5.02.4---54346433233343233851
88 Šlajs Vladimír4.52.2---433634433334432531053
99 Jedlička Vratislav4.02.0--1.2343335454424444341155
1010 Jonák Michal3.51.8---343436344243435731558
1111 Hamouz Emil3.01.6---344522543343423881961
1212 Hamouzová Blažena2.8-1.6-1.0434375443346505531363
1313 Jaroš Eberhard2.51.3---434453553347505451464
1413 Blažek Zdeněk2.51.3--0.8434534254633466841864
1515 Dubský Renné2.21.0---267346355334514551465
1616 Zeller Sr. Josef2.00.8--0.6535542443354477751966
1717 Beneš Roman1.80.6---74334445437351
1818 Cvejnová Hana1.5-1.4--53564543553553
1918 Smrček Petr1.50.4--0.444855344534453
2020 Zemanová Lenka1.2-1.2--44554637343654
2121 Rýglová Eliška0.9-1.0--45445568464358
2221 Šmíd Pavel0.90.2--0.235686375345358
2323 Sedláčková Lenka0.6-0.8--53648365635559
2424 Krešne Ivana0.4-0.6--47588856754471
2525 Benešová Renata0.2-0.4--87788746767681
2626 Knoblochová Eva0.2-0.2--77868888668888
2. CG Match hřiště - Písečný vrch místo - Bečov 17. prosince AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910111213123
11 Šrámek Filip12.03.5---273323423243442342951
22 Písecký Milan 10.03.0---3433535333434464341157
33 Jedlička Miroslav8.02.8--1.43443334643444495431261
44 Tříska Michal6.52.5---4444645323525514341162
54 Langr Radomír6.52.5---3435634543324495531362
66 Poucha Lubomír5.52.2--1.24533435343435495551564
77 Jedlička Vratislav5.02.0--1.03543546363433526621466
88 Šlajs Vladimír4.51.8---3548536534334565561672
99 Dubský Renné3.81.5---4654444454538604481676
109 Smrček Petr3.81.5--0.84555445433476595481776
1111 Harant Jiří2.91.1---5843846453558685331179
1211 Hamouz Emil2.91.1---3723773633434558882479
1313 Jaroš Eberhard2.60.8---4845835636456674551481
1414 Hamouzová Blažena2.4-1.0-0.66444646645635636851982
1515 Marek Jiří2.20.6--0.45852735455428638662083
1616 Blažek Zdeněk2.00.4--0.25555866544747718882495
1717 Beneš Roman1.80.2---585776677544576
1818 Kovalíková Kateřina1.6-0.8--884884786554580
1919 Benešová Renata1.4-0.6--878848885855789
2020 Rýglová Eliška1.1-0.3--688888874764890
2120 Knoblochová Eva1.1-0.3--588877887574890
1. CG Match hřiště - Milíčov místo - Milíčov 29. října AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Tomasz12.02.8-0.2-3335233444343441145
22 Šrámek Filip10.02.6---4335232254333541245
33 Jedlička Miroslav8.02.4--0.83543323143313841546
44 Jedlička Vratislav7.02.2--0.63533232453333461346
55 Durlín Jaroslav6.02.0---3544352433363441147
66 Langr Radomír5.51.8---4443333342335671851
77 Hamouz Emil5.01.6---3333534344355851853
88 Horský Roman4.51.4---3424334444358561954
99 Konečný Martin3.51.0---3844633233396761958
109 Stehlík Jan3.51.0---3735443364425471658
119 Jaroš Eberhard3.51.0---4554374662463631258
1212 Biskup Milan2.80.6---4448464633466351460
1313 Zemanová Lenka2.6-0.6--5565435385498541766
1414 Hamouzová Blažena2.4-0.4-0.45477244485504851767
1515 Dubský Renné2.20.4---8664287584586682078
1616 Cvejnová Hana2.0-0.2--8374487288598882483
1717 Zeller Sr. Josef1.80.2--0.2656668468762