VÝSLEDKY Cross Golf Match
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Milíčov 27. 8.
002.Souvlastní 5. 11.

Cross Golf Cup
001.Most 27. 2.
002.Deštné v Orl. hor. 23. 4.
003.Libochovice 18. 6.
004.Nová Paka 9. 7.
005.Horní Radslavice 10. 9.
006.Písek 24. 9.
007.Nebeská Rybná 22. 10.

Cross Golf Match
001.Nebeská Rybná 19. 3.
002.Třebíč 2. 4.
003.Most 9. 4.
004.Deštné v Orl. hor. 24. 4.
005.Klíny 21. 5.
006.Libochovice 19. 6.
007.Nová Paka 10. 7.
008.Hora Sv.Kateřiny 6. 8.
009.Horní Radslavice 11. 9.
010.Písek 25. 9.
011.Jičín 8. 10.

Extreme Golf Open
001.Meziboří 25. 10.
002.Zvičina 30. 12.
003.Praha 1. 1.
004.Praha 10. 1.
005.Praha 10. 1.
006.Praha 16. 1.
007.Praha 30. 1.
008.Praha 13. 2.
009.Praha 14. 2.
010.Praha 20. 2.
011.Most 27. 2.
012.Nebeská Rybná 19. 3.
013.Most 26. 3.
014.Třebíč 2. 4.
015.Pardubice 2. 4.
016.Most 9. 4.
017.Říčky v O.H. 16. 4.
018.Ressl 17. 4.
019.Deštné v Orl. hor. 22. 4.
020.Deštné v Orl. hor. 23. 4.
021.Deštné v Orl. hor. 23. 4.
022.Deštné v Orl. hor. 24. 4.
023.Klíny 21. 5.
024.Litvínov 29. 5.
025.Amsterdam 4. 6.
026.Lomnice n. P. 11. 6.
027.Libochovice 18. 6.
028.Libochovice 19. 6.
029.Most 23. 6.
030.Nová Paka 9. 7.
031.Šumava 26. 7.
032.Bad Schandau 22. 8.
033.Klíny 25. 8.
034.Milíčov 27. 8.
035.Milíčov 28. 8.
036.Milíčov 30. 8.
037.Žamberk 3. 9.
038.Horní Radslavice 10. 9.
039.Horní Radslavice 11. 9.
040.Praha 17. 9.
041.Heřmaň 24. 9.
042.Heřmaň 25. 9.
043.Říčky v O.H. 8. 10.
044.Nebeská Rybná 23. 10.
045.Souvlastní 5. 11.

Cross Golf MiniMatch
001.Písek 26. 10.
002.Jičín 1. 11.
003.Jičín 1. 11.
004.Hlavňov 1. 11.
005.Dobruška 1. 11.
006.Bükfürdo,Maďarsko 2. 11.
007.Most 5. 11.
008.Křižatky 8. 11.
009.Dobruška 8. 11.
010.Praha 8. 11.
011.Jičín 8. 11.
012.Jičín 8. 11.
013.Most 14. 11.
014.Most 14. 11.
015.Dobruška 15. 11.
016.Jičín 15. 11.
017.Most 17. 11.
018.Jičín 19. 11.
019.Most 22. 11.
020.Most 22. 11.
021.Jičín 22. 11.
022.Písek 22. 11.
023.Opočno 22. 11.
024.Most 29. 11.
025.Most 29. 11.
026.Jičín 29. 11.
027.Dobruška 1. 12.
028.Jičín 5. 12.
029.Jičín 5. 12.
030.Dobruška 6. 12.
031.Křižatky 6. 12.
032.Křižatky 6. 12.
033.Písek 6. 12.
034.Milíčeves 12. 12.
035.Souvlastní 13. 12.
036.Jičín 13. 12.
037.Jičín 13. 12.
038.Most 13. 12.
039.Zábrušany 20. 12.
040.Zábrušany 20. 12.
041.Jičín 20. 12.
042.Jičín 20. 12.
043.Dobruška 23. 12.
044.Praha 25. 12.
045.Jičín 26. 12.
046.Mníšek 27. 12.
047.Mníšek 27. 12.
048.Jičín 27. 12.
049.Dobruška 27. 12.
050.Zvičina 30. 12.
051.Litvínov 1. 1.
052.Dobruška 1. 1.
053.Jičín 1. 1.
054.Písek 2. 1.
055.Ostroměř 3. 1.
056.Souvlastní 3. 1.
057.Jičín 10. 1.
058.Písek 10. 1.
059.Dobruška 11. 1.
060.Dobruška 17. 1.
061.Jičín 17. 1.
062.Jičín 17. 1.
063.Most 17. 1.
064.Opočno 24. 1.
065.Jičín 24. 1.
066.Jičín 30. 1.
067.Jičín 30. 1.
068.Křižatky 31. 1.
069.Dobruška 31. 1.
070.Písek 31. 1.
071.Jičín 7. 2.
072.Souvlastní 7. 2.
073.Písek 7. 2.
074.Jičín 14. 2.
075.Jičín 14. 2.
076.Heřmaň 14. 2.
077.Opočno 14. 2.
078.Most 14. 2.
079.Třebíč 14. 2.
080.Jičín 21. 2.
081.Jičín 21. 2.
082.Most 21. 2.
083.Heřmaň 21. 2.
084.Dobruška 21. 2.
085.Jičín 3. 3.
086.Dobruška 6. 3.
087.Jičín 6. 3.
088.Jičín 6. 3.
089.Raná u Loun 6. 3.
090.Jičín 13. 3.
091.Jičín 13. 3.
092.Duchcov 13. 3.
093.Duchcov 13. 3.
094.Dobruška 27. 3.
095.Písek 27. 3.
096.Jičín 28. 3.
097.Jičín 3. 4.
098.Štěkeň 3. 4.
099.Dobruška 3. 4.
100.Křižatky 3. 4.
101.Křižatky 3. 4.
102.Most 7. 4.
103.Most 9. 4.
104.Most 10. 4.
105.Jičín 17. 4.
106.Opočno 17. 4.
107.Most 1. 5.
108.Souvlastní 1. 5.
109.Jičín 1. 5.
110.Jičín 1. 5.
111.Most 5. 5.
112.Duchcov 8. 5.
113.Jičín 9. 5.
114.Jičín 15. 5.
115.Písek 15. 5.
116.Jičín 23. 5.
117.Jičín 26. 5.
118.Dobruška 29. 5.
119.Jičín 29. 5.
120.Dobruška 6. 6.
121.Dobruška 12. 6.
122.Most 12. 6.
123.Most 12. 6.
124.Jičín 26. 6.
125.Písek 9. 7.
126.Heřmaň 10. 7.
127.Jičín 17. 7.
128.Šumava 21. 7.
129.Písek 21. 7.
130.Nebeská Rybná 22. 7.
131.Šumava 22. 7.
132.Šumava 23. 7.
133.Jičín 24. 7.
134.Dobruška 25. 7.
135.Jičín 31. 7.
136.Písek 31. 7.
137.Klíny 31. 7.
138.Dobruška 7. 8.
139.Dobruška 7. 8.
140.Jičín 8. 8.
141.Jičín 14. 8.
142.Jičín 14. 8.
143.Dobruška 21. 8.
144.Písek 21. 8.
145.Jičín 21. 8.
146.Jičín 21. 8.
147.Königstein 22. 8.
148.Jičín 4. 9.
149.Jičín 5. 9.
150.Jičín 18. 9.
151.Königstein 26. 9.
152.Königstein 26. 9.
153.Königstein 27. 9.
154.Jičín 2. 10.
155.Souvlastní 2. 10.
156.Broumov 2. 10.
157.Dobruška 16. 10.
158.Písek 16. 10.
159.Mníšek 16. 10.
160.Mníšek 16. 10.
161.Jičín 16. 10.
162.Nebeská Rybná 22. 10.
163.Opočno 30. 10.
164.Jičín 30. 10.
165.Most 30. 10.

11. CG Match hřiště - Jičín místo - Jičín 8. října EGC Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.012.0---3333343323303341040
22 Šrámek Filip10.010.0---343532334333233841
33 Raulím Milan8.08.0---3425624334363431046
44 Čeřen Petr6.56.5---534546333339223746
54 Jedlička Vratislav6.56.5---3246623324353441146
66 Václavek Jan5.55.5---4435323346374331047
77 Zemanová Lenka5.0-2.0--4643344333373461350
88 Berný Petr4.34.8--0.55343835343414241051
98 Konečný Martin4.34.8---3443546343393361251
1010 Zeman Kamil3.54.0---4556543545466241258
1111 Cvejnová Hana3.0-1.5--4447446436466441460
1212 Petrová Míla2.8-1.0--3546646454474561562
1313 Malý David2.63.5-1.5-5466864445526331264
1414 Zeman Adam2.43.0---4536864435486571866
1515 Konečná Helena2.1-0.5--5858854766624451375
1615 Sobotka Pavel2.12.8-1.0-5774744558565681975
1717 Matouš Jiří1.82.6-0.5-886888888878
10. CG Match hřiště - Písek místo - Písek 25. září EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Šrámek Filip12.012.0---4233233443313351142
22 Hamouz Emil10.010.0---3454333363373431047
33 Lipovský Josef8.08.0---444443345338333947
44 Václavek Jan7.07.0---344343346438333947
55 Stehlík Jan6.06.0---3354333544374431148
66 Čeřen Petr5.35.3---5444523433375341249
76 Jedlička Miroslav5.35.3---3335454344383441149
88 Podskalský Karel4.04.0--1.03374433544403431050
98 Cvejn Milan4.04.0---3353544443383451250
108 Barok Jaroslav4.04.0---5553233463395331150
1111 Dubský Renné3.03.0---5274325543403351151
1212 Zeman Kamil2.82.8---4453345464424331052
1313 Jedlička Vratislav2.52.5---4274533345405531353
1413 Horský Roman2.52.5---4373444633416241253
1515 Horský Tomasz2.22.2-1.5-5435444445423451254
1616 Biskup Milan2.02.0---3354443575435531356
1717 Horský Václav1.71.7-1.0-327743275444
1817 Walter Jiří1.71.7--0.5345544754344
1919 Solík Milan1.31.3---548443355445
2019 Koten Petr1.31.3---456454544445
2121 Poštová Michaela0.9-5.00.5-646744345346
2221 Pošta Radek0.91.0---547444437446
2323 Zemanová Lenka0.5-3.0--446653347547
2423 Hamouzová Blažena0.5-4.0--547554554347
2525 Konečný Martin0.20.8---547732476348
2626 Vorlovský František0.20.5---745554355649
2726 Solíková Danka0.2-2.5--357644475449
2826 Hrabánek David0.20.5---546663555449
2929 Petrová Míla0.2-2.0--544863376450
3030 Cvejnová Hana0.2-1.5--247785356552
3131 Lipovská Hana0.2-1.0--646664467554
3231 Kašpar Pavel0.20.2---456575456754
3333 Konečná Helena0.2-0.5--758884448460
9. CG Match hřiště - Ve mlejnku místo - Horní Radslavice 11. září Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Roman12.012.0---453335422233243942
22 Konečný Martin10.010.0---2345443323332451144
33 Cvejn Milan8.08.0---443333346437243946
44 Solík Milan6.56.5---333334555337333946
54 Pekárek Milan6.56.5---354346334237324946
66 Zeman Kamil5.55.5---4383444233384361351
77 Lipovský Josef5.05.0---3436433434377531552
88 Walter Jiří4.04.3--1.03433344348393381453
98 Zemanová Lenka4.0-4.0--3482353344393561453
108 Horský Václav4.04.3-0.5-466235545444324953
1111 Poucha Lubomír3.03.5--0.52464565735474451360
1212 Solíková Danka2.8-3.0--3573357454467831864
1313 Cvejnová Hana2.6-2.5--4463586563508451767
1414 Tajbrová Veronika2.4-2.0--6477546556555721469
1515 Vrbka Marek2.23.0---5366846635528882476
1616 Lipovská Hana2.0-1.5--5683678653578662077
1717 Vrbka Stanislav1.82.8---448477654857
1818 Pekárková Jindřiška1.5-0.8--588856764461
1918 Konečná Helena1.5-0.8--788645855561
8. CG Match hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 6. srpna xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Cvejn Milan12.012.0---3334323423303431040
22 Lipovský Josef10.010.0---2233444324313531142
33 Hodek Roman8.08.0---343445433336333945
44 Pošta Radek7.07.0---3443343343344351246
55 Hamouz Emil6.06.0---4343343443354441247
66 Poštová Michaela5.3-4.01.0-2451343734364441248
76 Šrámek Filip5.35.5---3344343435365431248
88 Dubský Renné4.34.8---435653334440333949
98 Konečný Martin4.34.8---3367353333393431049
1010 Horský Tomasz3.54.0-0.5-4345463334393441150
1111 Krešne Martina2.9-2.5--4454443453404441252
1211 Hamouzová Blažena2.9-3.0--4444453543403451252
1313 Hendrych Jan2.63.5---2273564536434641457
1414 Cvejnová Hana2.4-2.0--4355456346456541560
1515 Vorlovský František2.23.0---5544384475494451362
1616 Šrámková Jitka2.0-1.5--6536384645508882474
1717 Krešne Ivana1.8-1.0--644448886557
1818 Konečná Helena1.6-0.5--668878667769
7. CG Match hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 10. července EGC Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Václavek Jan12.012.0---333433443232423941
22 Jedlička Miroslav10.010.0---4344234623355341247
33 Raulím Milan8.08.0---6322264353365341248
44 Čeřen Petr7.07.0---4334344425365341248
55 Berný Petr6.06.0--1.0543424472540324949
66 Hodek Roman5.05.0---3345334443368331450
76 Lipovský Josef5.05.0---5533244652394341150
86 Konečný Martin5.05.0---4535333532365451450
99 Jedlička Vratislav3.83.8---6333453333366361551
109 Novotný Ondřej3.83.8---4634425426403441151
1111 Solík Milan2.93.0---4325445563414351253
1211 Poštová Michaela2.9-3.01.0-4534247424394551453
1313 Pošta Radek2.52.7---4543283543414451354
1413 Walter Jiří2.52.7--0.58344435533424351254
1515 Dubský Renné2.22.4---5524445434407461757
1616 Vorlovský František2.02.2---3545345642417481960
1717 Zemanová Lenka1.8-2.5--535345372542
1818 Lipovská Hana1.6-2.0--443444555846
1919 Hamouz Emil1.31.9---445556843448
2019 Zeman Kamil1.31.9---445644735648
2121 Hamouzová Blažena1.0-1.5--454363768450
2222 Solíková Danka0.8-1.0--845635458452
2323 Suchánek Vladimír0.61.6-0.5-466355884655
2424 Konečná Helena0.4-0.5--445555858857
6. CG Match hřiště - Libochovice místo - Libochovice 19. června AKCE Praha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Cvejn Milan12.012.0---3343342324315331142
22 Jedlička Vratislav10.010.0---3353423243323431042
33 Václavek Jan8.08.0---3353333433333351144
44 Jedlička Miroslav7.07.0---4343423337364431147
55 Novotný Ondřej5.85.8---4535333442364351248
65 Dubský Renné5.85.8---3345344344374431148
77 Konečný Martin4.54.5---6346332333366341349
87 Šrámek Filip4.54.5---5443522424355361449
97 Stehlík Jan4.54.5---434453435540324949
1010 Horský Roman3.13.1---3544343444384441250
1110 Hodek Roman3.13.1---4457333333384441250
1210 Čeřen Petr3.13.1---4255433344374451350
1313 Raulím Milan2.42.4---6444433442385531351
1413 Lipovský Josef2.42.4---5534434443394351251
1513 Zeman Kamil2.42.4---5245433334366541551
1616 Walter Jiří2.02.0--0.55435433324366551652
1717 Biskup Milan1.71.7---335534524640
1817 Pošta Radek1.71.7---634533364340
1919 Vaňkát David1.21.2---544444445341
2019 Jaroš Eberhard1.21.2---444433663441
2119 Solík Milan1.21.2---435354545341
2222 Horský Tomasz0.70.8-1.0-764433434442
2322 Cvejnová Hana0.7-5.0--535443653442
2424 Hamouz Emil0.40.6---755443534444
2525 Solíková Danka0.2-3.0--355654444646
2625 Hamouzová Blažena0.2-4.0--534643448546
2727 Zemanová Lenka0.2-2.5--443652476647
2828 Lipovská Hana0.2-2.0--655556463550
2929 Kovalčík Adam0.20.4---844364667351
3030 Vorlovský František0.20.2---845346575653
3131 Horský Václav0.20.2-0.5-876554445654
3232 Petrová Míla0.2-1.5--856545576657
3333 Konečná Helena0.2-0.8--885555578763
3433 Stehlíková Anna0.2-0.8--857845688463
5. CG Match hřiště - Klíny místo - Klíny 21. května IRON 7 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Čeřen Petr12.012.0---333423324431341839
22 Horský Roman10.010.0---334333243331333940
33 Stehlík Jan8.08.0---3444332333324421042
44 Hodek Roman6.56.5---433434233433333942
54 Pošta Radek6.56.5---4223433344324331042
66 Cvejn Milan5.35.3---333543344436432945
76 Šrámek Filip5.35.3---3334333424323641345
88 Jedlička Miroslav4.54.5---3334465322354341146
99 Konečný Martin3.83.8---3453434324354441247
109 Jedlička Vratislav3.83.8---3354442444373431047
1111 Šváb Pavel3.03.0---5334343433354361348
1212 Šeps Jaromír2.72.7---3446444233373451249
1312 Dubský Renné2.72.7---5354344333374531249
1414 Poštová Michaela2.3-5.02.0-554447433342432951
1514 Zemanová Lenka2.3-6.0--4335653343394531251
1616 Hamouzová Blažena2.0-4.0--5633634364437441558
1717 Horský Tomasz1.72.3-1.5-454456345545
1817 Walter Jiří1.72.3--1.0547545245445
1919 Krešne Martina1.2-2.8--355563584347
2019 Horský Václav1.22.0-1.0-465545356447
2119 Cvejnová Hana1.2-2.8--444864445447
2222 Poucha Lubomír0.81.8--0.5584835544551
2323 Petrová Míla0.6-2.0--654667456554
2424 Barok Jaroslav0.41.6---844564448855
2525 Kovalčík Adam0.21.3---565667445856
2625 Jaroš Eberhard0.21.3---568735448656
2727 Krešne Ivana0.2-1.5--686787448563
2828 Konečná Helena0.2-1.0--688577785768
2929 Šepsová Eva0.2-0.5--787765687869
3030 Stehlíková Anna0.2-0.5--558888758870
3131 Krešne Adriana0.2-0.50.5-668885788771
4. CG Match hřiště - Deštné v OH místo - Deštné v Orl. hor. 24. dubna KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Roman12.012.0---2434423443333441144
22 Václavek Jan10.010.0---3245323453344341145
33 Hodek Roman8.08.0---2235433443335431245
44 Raulím Milan7.07.0---324443544336333945
55 Jedlička Miroslav6.06.0---2423442444338341548
66 Walter Jiří5.55.5--1.5425544326540234949
77 Cvejn Milan4.54.5---543445436341333950
87 Konečný Martin4.54.5---5432343454376341350
97 Jedlička Vratislav4.54.5---6544424253394341150
1010 Horský Tomasz3.53.5-4.0-4464444455443441155
1111 Zeman Kamil3.03.0---5345325474425451456
1212 Zemanová Lenka2.8-6.0--5446424555444451357
1313 Dubský Renné2.52.8---6448544462473541259
1413 Hamouzová Blažena2.5-5.0--7345635443444381559
1515 Václavek Sr. Jan2.22.6--1.05655324565465451460
1616 Krešne Martina2.0-4.0--4645436447474561562
1717 Cvejn Michal1.82.4-3.0-454383555547
1818 Lipovský Josef1.62.2---638533555548
1919 Švejda Jiří1.31.9--0.5387553445549
2019 Hendrych Jan1.31.9---774553446449
2121 Horský Václav1.01.6-2.5-456783453550
2222 Zemanová Veronica0.8-3.0--545783865859
2323 Konečná Helena0.4-2.0--484884658560
2423 Lipovská Hana0.4-2.0--676457567760
2523 Švejda Šimon0.41.4-2.0-585884548560
2623 Cvejnová Hana0.4-2.0--768845656560
2727 Petrová Míla0.2-1.0--856564788562
2828 Václavková Nela0.2-0.51.5-858865888872
2929 Švejdová Tereza0.2-0.51.0-888885878876
3030 Kočmíd Ondřej0.21.2-0.5-888888888880
3. CG Match hřiště - Aquadrom Most místo - Most 9. dubna AKCE Praha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Stehlík Jan12.012.0---343233423330333939
22 Jedlička Miroslav10.010.0---3241353342303341040
33 Horský Roman8.08.0---423334334332333941
44 Novotný Ondřej7.07.0---434333534335333944
55 Konečný Martin6.06.0---3332334543334441245
66 Čeřen Petr5.35.3---3353333263343541246
76 Jedlička Vratislav5.35.3---4443343333343451246
88 Barok Jaroslav4.34.3---4453342283384331048
98 Pošta Radek4.34.3---3343464343375421148
1010 Hodek Roman3.53.5---4344443453385331149
1111 Šeps Jaromír2.92.9---4542235543373551350
1211 Berný Petr2.92.9--1.04434243263357441550
1313 Walter Jiří2.52.5--0.53344353444375451451
1413 Cvejn Milan2.52.5---2443543346385531351
1515 Hamouzová Blažena2.1-6.0--5443324543375651653
1615 Dubský Renné2.12.2---3452353245368631753
1717 Hamouz Emil1.82.0---435435335439
1818 Zeman Kamil1.61.8---456244326440
1919 Zemanová Lenka1.4-5.0--445234435741
2020 Hendrych Jan1.21.6---335544347442
2121 Horský Tomasz0.81.3-1.8-574433346443
2221 Horský Václav0.81.3-1.8-445523456543
2321 Krešne Martina0.8-4.0--454343358443
2424 Petrová Míla0.4-3.0--454464454444
2525 Poštová Michaela0.2-2.51.0-436735448347
2625 Jaroš Eberhard0.21.0---338464826347
2727 Krešne Ivana0.2-2.0--344645756549
2828 Kraček Karel0.20.8---546445856754
2929 Konečná Helena0.2-1.5--687655657762
3030 Krešne Adriana0.2-1.00.5-778768458868
3131 Šepsová Eva0.2-0.5--487786888872
2. CG Match hřiště - Třebíč místo - Třebíč 2. dubna Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Roman12.012.0---3325645332364541349
22 Pekárek Milan10.010.0---4344435244375621350
33 Zeman Kamil8.08.0---4843354432405431252
44 Dubský Renné7.07.0---5352448334414521152
55 Solík Milan5.85.8---4333675334412731253
65 Konečný Martin5.85.8---4345555443424341153
77 Horský Tomasz5.05.0-1.0-4223645444387631654
88 Walter Jiří4.54.5--0.56445435433416441455
99 Zemanová Lenka4.0-2.5--4334744454424821456
1010 Šrámek Filip3.54.0---4436825463453361257
1111 Tajbr Aleš3.03.5---4345845445467421359
1212 Augustýn Petr2.72.9---5625475454475561663
1312 Vrbka Marek2.72.9---3545646743476641663
1414 Široký Pavel2.42.6---4654464574496461665
1515 Horský Václav2.22.4-0.5-4355564535458762166
1616 Cvejnová Hana2.0-2.0--5564834654508752070
1717 Solíková Danka1.8-1.5--266683665452
1818 Kubátová Eva1.5-1.0--754644575653
1918 Malach Jaroslav1.52.2---655584645553
2020 Konečná Helena1.2-0.5--848845577460
2121 Drbálek Milan1.02.0---558575886562
1. CG Match hřiště - Nebeská Rybná místo - Nebeská Rybná 19. března GC Symbioza NR BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.012.0---4322333443313541243
22 Cvejn Milan10.010.0---2343324344323531143
33 Václavek Jan8.08.0---3343333334324441244
44 Čeřen Petr7.07.0---344523424536243945
55 Berný Petr6.06.0--3.04433444534382531048
66 Konečný Martin5.35.3---3345364334384431149
76 Šrámek Filip5.35.3---3343434344353651449
88 Hůlka Kamil3.83.8---4432443356384441250
98 Horský Roman3.83.8---3554533244384531250
108 Mařík Petr3.83.8---4442344338394341150
118 Raulím Milan3.83.8---4354354434393441150
1212 Jedlička Vratislav2.72.7---3334444347394351251
1312 Stehlík Jan2.72.7---3363444334374641451
1414 Vaňkát David2.42.4---4443425346394541352
1515 Zeman Kamil2.22.2---4444346543413541253
1616 Mohr Jiří2.02.0---4452344546415541455
1717 Anděl Bronislav1.71.7--2.5355333734541
1817 Hodek Roman1.71.7---444454553341
1919 Dubský Renné1.41.4---584332534542
2020 Zemanová Lenka1.1-2.5--454345545544
2120 Nováček Miroslav1.11.2--2.0435554443744
2222 Walter Jiří0.71.0--1.5563365445445
2322 Hamouzová Blažena0.7-2.0--634444556445
2424 Václavek Sr. Jan0.30.7--1.0383435645546
2524 Tajbr Aleš0.30.7---445463555546
2626 Mohr Josef0.20.4--0.5685248534550
2727 Petrová Míla0.2-1.5--357566455652
2827 Horský Václav0.20.2-2.0-556457536652
2929 Horský Tomasz0.20.2-1.5-556555554853
3030 Cvejn Michal0.20.2-0.8-586354654854
3130 Malý David0.20.2-0.8-585473567454
3232 Cvejnová Hana0.2-1.0--676554536855
3333 Jaroš Eberhard0.20.2---788865654562
3434 Konečná Helena0.2-0.5--888868787876