VÝSLEDKY Cross Golf Cup
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Meziboří 2. 11.

Cross Golf Cup
001.Nebeská Rybná 16. 3.
002.Písek 27. 4.
003.Most 25. 5.
004.Nová Paka 22. 6.
005.Hora Sv.Kateřiny 29. 6.
006.Hora Sv.Kateřiny 31. 8.
007.Písek 21. 9.
008.Nebeská Rybná 26. 10.

Cross Golf Match
001.Nebušice 13. 4.
002.Deštné v Orl. hor. 4. 5.
003.Libochovice 15. 6.
004.Nová Paka 23. 6.
005.Hora Sv.Kateřiny 30. 6.
006.Jičín 14. 9.
007.Raná u Loun 12. 10.

Extreme Golf Open
001.Raná u Loun 28. 10.
002.Písek 17. 11.
003.Most 29. 11.
004.Litvínov 15. 12.
005. . .
006. . .
007.Krušné Hory 20. 4.
008.Deštné v Orl. hor. 5. 5.
009.Chorvatsko 6. 6.
010.Valdice 20. 6.
011.HSK 29. 6.
012. . .

Cross Golf MiniMatch
001.Raná u Loun 28. 10.
002.Olešné u Hořovic 3. 11.
003.Písek 4. 11.
004.Jičín 4. 11.
005.Jičín 6. 11.
006.Dobruška 10. 11.
007.Jičín 11. 11.
008.Klíny 11. 11.
009.Hora Sv.Kateřiny 17. 11.
010.Jičín 18. 11.
011.Broumov 24. 11.
012.Jičín 25. 11.
013.Litvínov 25. 11.
014.Jičín 25. 11.
015.Louka u Litvínova 1. 12.
016.Dobruška 2. 12.
017.Úštěk 2. 12.
018.Jičín 2. 12.
019.Duchcov 8. 12.
020.Jičín 9. 12.
021.Dobruška 16. 12.
022.Jičín 16. 12.
023.Most 22. 12.
024.Dobruška 23. 12.
025.Jičín 23. 12.
026.Praha 25. 12.
027.Jičín 27. 12.
028.Jičín 28. 12.
029.Sedlčansko 29. 12.
030.Nebeská Rybná 30. 12.
031.Mar. Radčice 30. 12.
032.Jičín 30. 12.
033.Mar. Radčice 31. 12.
034.Jičín 31. 12.
035.Litvínov 1. 1.
036.Jičín 1. 1.
037.Most 5. 1.
038.Písek 5. 1.
039.Jičín 6. 1.
040.Duchcov 10. 1.
041.Mar. Radčice 12. 1.
042.Dobruška 13. 1.
043.Most 13. 1.
044.Most 20. 1.
045.Jičín 20. 1.
046. . .
047.Duchcov 26. 1.
048.Szczytna (PL) 26. 1.
049.Mar. Radčice 27. 1.
050.Jičín 27. 1.
051.Most 2. 2.
052.Jičín 2. 2.
053.Jičín 3. 2.
054.Dobruška 9. 2.
055.Raná u Loun 9. 2.
056.Jičín 10. 2.
057.Hora Sv.Kateřiny 16. 2.
058.Dobruška 17. 2.
059.Jičín 17. 2.
060.Křižatky 23. 2.
061.Jičín 24. 2.
062.Most 1. 3.
063.Most 2. 3.
064.Jičín 2. 3.
065.Jičín 2. 3.
066.Nebušice 3. 3.
067.Duchcov 9. 3.
068.Nebušice 10. 3.
069.Jičín 10. 3.
070.Nebeská Rybná 16. 3.
071.Nebušice 17. 3.
072.Most 23. 3.
073.Most 23. 3.
074.Jičín 23. 3.
075.Nížebohy 24. 3.
076.Jičín 24. 3.
077.Most 28. 3.
078.Nebušice 30. 3.
079.Duchcov 30. 3.
080.Dobruška 31. 3.
081.Jičín 1. 4.
082.Most 6. 4.
083.Nebušice 6. 4.
084.Opočno 7. 4.
085.Jičín 7. 4.
086.Most 11. 4.
087.Litvínov 18. 4.
088.Jičín 21. 4.
089.Nebušice 22. 4.
090.Meziboří 27. 4.
091.Deštné v Orl. hor. 4. 5.
092.Deštné v Orl. hor. 4. 5.
093.Most 4. 5.
094.Most 8. 5.
095.Opočno 8. 5.
096.Jičín 12. 5.
097.Dobruška 12. 5.
098.Jičín 19. 5.
099.Hora Sv.Kateřiny 19. 5.
100.Most 25. 5.
101.Jičín 2. 6.
102.Nebeská Rybná 2. 6.
103.Klíny 8. 6.
104.Jičín 9. 6.
105.Dobruška 9. 6.
106.Nová Paka 22. 6.
107.Nebušice 24. 6.
108.Jičín 30. 6.
109.Jičín 5. 7.
110.Dobruška 6. 7.
111.Milíčov 6. 7.
112.Milíčov 6. 7.
113.Milíčov 6. 7.
114.Milíčov 7. 7.
115.Milíčov 7. 7.
116.Jičín 9. 7.
117.Jičín 12. 7.
118.Jičín 12. 7.
119.Klíny 14. 7.
120.Jičín 14. 7.
121.Dobruška 14. 7.
122.Písek 20. 7.
123.Klíny 21. 7.
124.Broumov 21. 7.
125.Klíny 21. 7.
126.Jičín 21. 7.
127.Jičín 21. 7.
128.Klíny 23. 7.
129.Klíny 26. 7.
130.Nový Knín 28. 7.
131.Nový Knín 28. 7.
132.Dobruška 28. 7.
133.Milíčov 28. 7.
134.Milíčov 28. 7.
135.Nový Knín 30. 7.
136.Jičín 4. 8.
137.Mníšek, Křížatky 5. 8.
138.Jičín 11. 8.
139.Dobruška 12. 8.
140.Písek 13. 8.
141.Praha 15. 8.
142.Písek 18. 8.
143.Jičín 18. 8.
144.Nerestce 24. 8.
145.Mar. Radčice 24. 8.
146.Dobruška 25. 8.
147.Hora Sv.Kateřiny 30. 8.
148.Moldavsko 1. 9.
149.Hora Sv.Kateřiny 1. 9.
150.Hora Sv.Kateřiny 7. 9.
151.Jičín 8. 9.
152.Písek 14. 9.
153.Jičín 14. 9.
154. . .
155.Jičín 22. 9.
156.Nerestce 22. 9.
157. . .
158.Písek 28. 9.
159.Mníšek 28. 9.
160.Jičín 29. 9.
161.Písek 2. 10.
162.Raná u Loun 6. 10.
163.Jičín 6. 10.
164.Nebušice 9. 10.
165.Jičín 20. 10.
166.Opočno 20. 10.

8. CG Cup hřiště - Nebeská Rybná místo - Nebeská Rybná 26. října GC Symbioza NR BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Hodek Roman24.024.0---234333223429332837
22 Novotný Ondřej20.020.0---432453433334332842
33 Jedlička Miroslav17.017.0---333435334334333943
44 Václavek Jan15.015.0---3333433443334431144
55 Čeřen Petr14.014.0---4333544354384341149
66 Cvejn Milan13.013.0---4443444542384441250
77 Šrámek Filip12.012.0---4534343444385441351
88 Raulím Milan10.510.5---6343343444384831553
98 Dvorský Milan10.510.5---4534544534415341253
1010 Berný Petr8.88.8--3.53374653534434431154
1110 Nováček Miroslav8.88.8--3.57424443534405451454
1212 Jedlička Vratislav8.08.0---5353563444424451355
1313 Horský Roman7.57.5---5444364455445341256
1414 Walter Jiří7.07.0--2.03383255456444451357
1515 Pitín Luboš6.56.5---3338443434396581958
1616 Nováček Jr. Miroslav6.06.0---3344555465447882367
1717 Dubský Renné5.35.3---437344454745
1817 Zeman Kamil5.35.3---746552535345
1919 Vojtíšek Leoš4.54.5---855345445346
2020 Kaplan Jakub3.83.8---744453655447
2120 Hamouz Emil3.83.8---556453465447
2222 Konečný Martin2.82.8---467355447449
2322 Šrefl Miroslav2.82.8---443468556449
2424 Zíma Josef1.51.5---846455444650
2524 Jaroš Eberhard1.51.5---456845347450
2626 Černý Oldřich1.01.0---653564558451
2727 Hamouzová Blažena1.0-8.0--447655347752
2828 Klírová Veronika1.0-6.0--775454845453
2929 Jehlička Josef1.01.0--1.0836556647454
3030 Zemanová Lenka1.0-3.5--838555665556
3130 Petrová Míla1.0-3.5--438756566656
3232 Cvejnová Hana1.0-2.0--865675886362
3333 Cvejn Michal1.01.0-3.0-878688866671
3434 Krešne Ivana1.0-1.0--878788888575
3535 Černý Tomasz1.01.0-1.5-888888888880
3635 Václavek Jr. Jan1.01.0-1.5-888888888880
7. CG Cup hřiště - Písek místo - Písek 21. září EG Písek 2m3 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Novotný Ondřej24.024.0---3333223424293431039
22 Hodek Roman20.020.0---332423333430324939
33 Zeman Kamil17.017.0---4344333343346351448
44 Barok Jaroslav14.014.0---3343432344335461548
54 Šrámek Filip14.014.0---4344343524364441248
64 Čeřen Petr14.014.0---4335434334365341248
77 Podskalský Karel12.012.0--4.06323546344404541353
88 Jedlička Vratislav11.011.0---4435345354405541454
99 Hamouz Emil9.59.5---6345433345405461555
109 Lipovský Josef9.59.5---6444434454424541355
1111 Dubský Renné8.38.3---4374534445435441356
1211 Cvejn Milan8.38.3---4352534453386481856
1313 Hamouzová Blažena7.5-8.0--4564345335425641557
1414 Poucha Lubomír7.07.5--3.06325234844416571859
1515 Walter Jiří6.57.0--2.04455454246436571861
1616 Vorlovský František6.06.5---5466454354466551662
1717 Jaroš Eberhard5.56.0---847653555351
1818 Šrámková Jitka4.8-6.0--747645455552
1918 Biskup Milan4.85.5---574744655552
2020 Freisleben Jindřich4.05.0--1.0555844666554
2121 Zemanová Lenka3.5-4.0--764644658555
2222 Pouchová Radka3.0-3.0--765677545557
2323 Lipovská Hana2.5-2.0--657865456759
2424 Krešne Ivana2.0-1.0--888885868875
6. CG Cup hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 31. srpna IRON 7 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Hodek Roman24.024.0---3233343233293431039
22 Šváb Pavel20.020.0---3332424333304331040
33 Cvejn Milan17.017.0---334244523434333943
44 Barok Jaroslav15.015.0---2556333322343341044
55 Dubský Renné13.513.5---4352434333343441145
65 Lipovský Josef13.513.5---6433332334343351145
77 Šrámek Filip12.012.0---4346433242353441146
88 Jedlička Miroslav11.011.0---2453453452374331047
99 Václavek Jan10.010.0---3453455324382351048
1010 Čeřen Petr8.58.5---3343444434364361349
1110 Jedlička Vratislav8.58.5---3553523434374351249
1210 Hamouz Emil8.58.5---4344452444384431149
1313 Pošta Radek7.57.5---4444354244386341351
1414 Poucha Lubomír6.86.8--4.04443335344374741552
1514 Zeman Kamil6.86.8---4434356434404441252
1616 Berný Petr6.06.0--3.05444544462424431153
1717 Raulím Milan5.55.5---444465334542
1818 Lukavský Radek5.05.0---445538334443
1919 Walter Jiří4.54.5--2.0336845544345
2020 Hamouzová Blažena3.5-5.0--565534447447
2120 Poštová Michaela3.5-5.01.0-465534546547
2220 Freisleben Jindřich3.54.0--1.0555457444447
2323 Jaroš Eberhard2.53.5---566444466449
2424 Petrová Míla1.3-3.0--468554765555
2524 Štáfek Martin1.32.8---647666564555
2624 Jonák Michal1.32.8---857634648455
2727 Lipovská Hana1.0-2.0--566665684557
2828 Krešne Ivana1.0-1.0--888788888778
5. CG Cup hřiště - HSK Hranice místo - Hora Sv.Kateřiny 29. června EGC Litvínov BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Novotný Ondřej24.024.0---2533324253323341042
22 Hodek Roman20.020.0---2434433342323451244
33 Lipovský Josef17.017.0---4342346334365431248
44 Walter Jiří14.514.5--2.04334533355383371351
54 Lukavský Radek14.514.5---4334754244402451151
66 Dubský Renné12.512.5---3553346343396621453
76 Šrámek Filip12.512.5---854434545345233853
88 Pošta Radek11.011.0---4465344565466441460
99 Brenk Jan10.010.0--1.04463555344435681962
1010 Vorlovský František9.09.0---4588564344514641465
1111 Baláš Vladislav8.58.5---5674664544515481768
1212 Šrámková Jitka8.0-6.0--4676673447548631771
1313 Hamouzová Blažena7.5-4.0--5556665584556561772
1414 Lipovská Hana7.0-3.0--5576658785628582183
1515 Poštová Michaela6.5-2.02.0-8875687685687731785
1616 Balášová Kateřina6.0-1.01.0-88888688887888622100
4. CG Cup hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 22. června Exgolf Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Novotný Ondřej24.024.0---334444333232382351048
22 Šrámek Filip20.020.0---33453333344341432950
33 Jedlička Miroslav17.017.0---44544333333342243951
44 Hodek Roman15.015.0---323435334633423441153
55 Dubský Renné14.014.0---453423244333404371454
66 Raulím Milan13.013.0---224735233343414551455
77 Brenk Jan11.511.5--3.0344424433455453351156
87 Lipovský Josef11.511.5---433434555424463341056
99 Pošta Radek10.010.0---444344434443455531358
1010 Čeřen Petr8.88.8---453433334454454731459
1110 Walter Jiří8.88.8--2.0134444434435438531659
1212 Cvejn Milan8.08.0---334553343464474541360
1313 Vorlovský František7.57.5---444354333444455861964
1414 Jaroš Eberhard7.07.0---455824545514525541466
1515 Zeman Kamil6.56.5---355438345343508551868
1616 Zemanová Lenka6.0-8.0--343653344473498882473
1717 Jedlička Vratislav5.56.0---65355338244654
1818 Berný Petr5.05.5--1.068337375454459
1919 Poštová Michaela4.5-6.01.0-46585448386465
2020 Petrová Míla4.0-4.0--37676845545666
2121 Lipovská Hana3.5-3.0--65686456476669
2222 Cvejnová Hana3.0-2.0--48877858375676
2323 Gregorová Helena2.5-1.0--88886763556777
3. CG Cup hřiště - Aquadrom Most místo - Most 25. května MAT BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Hodek Roman24.024.0---533322333229333938
22 Jedlička Miroslav20.020.0---4332323334304331040
33 Kojzar Tomáš17.017.0---3332323433292361140
44 Šrámek Filip15.015.0---3333334342314431142
55 Walter Jiří13.513.5--3.03462343322323451244
65 Šváb Pavel13.513.5---354333443335342944
77 Cvejn Milan12.012.0---3243444232314551445
88 Lipovský Josef10.010.0---3433422344325541446
98 Špička Jiří10.010.0---4343332444345341246
108 Pošta Radek10.010.0---3343334523334361346
1111 Harant Jiří8.58.5---3344462345384241048
1212 Raulím Milan7.87.8---3462345343374441249
1312 Dubský Renné7.87.8---4364233243345641549
1414 Gregorová Helena6.8-11.0--7342442343366641652
1514 Petrová Míla6.8-11.0--4243334445366551652
1616 Podskalský Karel6.07.0--2.04353333344355851853
1717 Konečný Martin5.56.5---356324445339
1818 Jedlička Vratislav5.06.0---225354457340
1919 Brenk Jan4.35.3--1.0427445443441
2019 Čeřen Petr4.35.3---456643334341
2121 Hamouzová Blažena3.3-7.0--644544434442
2221 Zemanová Lenka3.3-7.0--456643352442
2323 Baláš Vladislav2.54.5---465545442443
2424 Hamouz Emil2.04.0---653337334744
2525 Harant Kryštof1.03.5-3.0-635453643645
2626 Poštová Michaela1.0-4.02.0-576335346446
2727 Lipovská Hana1.0-3.0--445544565547
2828 Kubánková Pavla1.0-2.0--645246446748
2928 Hamouz Hynek1.02.8---448833635448
3028 Zeman Kamil1.02.8---436666544448
3131 Balášová Kateřina1.0-1.01.0-666846357556
2. CG Cup hřiště - Písek místo - Písek 27. dubna EG Písek 2m3 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Jedlička Miroslav24.024.0---55323343334442233850
22 Hodek Roman20.020.0---63343244433443333952
33 Lipovský Josef17.017.0---333324552344414441253
44 Šrámek Filip15.015.0---353723543343454331055
55 Jedlička Vratislav13.513.5---533444423443436431356
65 Dubský Renné13.513.5---553333434333425541456
77 Walter Jiří12.012.0--3.0534334443543453541257
88 Čeřen Petr10.510.5---556534343325484341159
98 Podskalský Karel10.510.5--2.0763343323434455631459
1010 Zeman Kamil9.09.0---752433435444482561361
1111 Vorlovský František8.58.5---644544444554534331063
1212 Václavek Jan7.57.8---874434545244543461367
1312 Gregorová Helena7.5-4.0--355547354344526541567
1412 Biskup Milan7.57.8---346544424574524651567
1515 Freisleben Jindřich6.57.0--1.0474545554353544461468
1616 Zemanová Lenka6.0-3.0--443757434455556551671
1717 Kaplan Jakub5.56.5---53685655544460
1818 Petrová Míla4.8-1.5--85668433464562
1918 Lipovská Hana4.8-1.5--86455464656362
1. CG Cup hřiště - Nebeská Rybná místo - Nebeská Rybná 16. března GC Symbioza NR BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav24.024.0---4333434544374331047
22 Šrámek Filip20.020.0---3444335553393341049
33 Cvejn Milan17.017.0---3345453354393441150
44 Čeřen Petr15.015.0---3355643334392631150
55 Zeman Kamil14.014.0---3535325454394531251
66 Raulím Milan13.013.0---4365334444404531252
77 Nováček Miroslav12.012.0--3.05464534543434431154
88 Walter Jiří10.510.5--2.04334736344414651556
98 Horský Roman10.510.5---3434484444424551456
1010 Hamouz Emil9.09.0---5454544455454371459
1111 Dubský Renné8.58.5---4385346454463741460
1212 Konečný Martin8.08.0---5575454356494541362
1313 Anděl Bronislav7.37.3---5546644454474661663
1413 Holan Lukáš7.37.3-2.0-4355874437503461363
1515 Mohr Jiří6.56.5---3642587754515441364
1616 Peška Tomáš6.06.0-1.0-6665466363513661566
1717 Kaplan Jakub5.55.5---465744465651
1818 Jedlička Vratislav4.84.8---545556666452
1918 Jaroš Eberhard4.84.8---648347655452
2020 Hamouzová Blažena3.8-8.0--458447655856
2120 Jehlička Josef3.84.0--1.0455465885656
2222 Petrová Míla3.0-6.0--548585784458
2323 Fremuthová Zuzana2.3-3.0--568566584861
2423 Zemanová Lenka2.3-4.0--556487874761
2525 Šourková Ivana1.0-1.0--558568587562
2625 Březková Lucie1.0-2.0--488478564862