Všichni hráči
HRÁČI
profil hráče - Cvejnová Hana
Seznam hráčů
001.
Adam Ondřej
002.
Adamczewski Michal
003.
Adamová Bobina
004.
Adlová Andrea
005.
Alibone Chris
006.
Ambrož M.
007.
Anděl Bronislav
008.
Anderková Drahuše
009.
András Ákos
010.
Andrle Roman
011.
Andrýs Jan
012.
Armstrong Chris
013.
Armstrong Petra
014.
Arnoštová Jaroslava
015.
Aron Karel
016.
Assman Thomas
017.
Augustýn Petr
018.
Báča Vladimír
019.
Bada Radek
020.
Badzo Marek
021.
Bachová Michaela
022.
Bachura Zdeněk
023.
Bajer Lukáš
024.
Baláš Vladislav
025.
Balášová Bára
026.
Balášová Kateřina
027.
Balázs Adam
028.
Balázs Richard
029.
Balázsová Adéla
030.
Balázsová Kamila
031.
Balázsová Stella
032.
Balvínová Martina
033.
Baran Pavel
034.
Baranec Milan
035.
Barešová Klára
036.
Barešová Květoslava
037.
Barnas Roman
038.
Barok Jaroslav
039.
Barták Jaroslav
040.
Barták Josef
041.
Barták Petr
042.
Bartal Blanka
043.
Bartal Marián
044.
Bartíková Miroslava
045.
Bártlová Kateřina
046.
Bartolotti Anna
047.
Bartoň Michal
048.
Bartoň Pavel
049.
Bartoň Tomáš
050.
Bartos Jean Sebastien
051.
Bartoš Martin
052.
Bartošová Jitka
053.
Bartošová Sára
054.
Bassis Alex
055.
Baše Vladimír
056.
Baumgartl Svenja
057.
Bawól Michal
058.
Bečvářová Zuzana
059.
Bechyňský Jan
060.
Bejček Kryštof
061.
Beňáková Vanesa
062.
Beňas Jaroslav
063.
Benda Jan
064.
Benda Jiří
065.
Bendová Jitka
066.
Beneš Radek
067.
Beneš Roman
068.
Benešová Renata
069.
Benešová Zdenka
070.
Benson Marcell
071.
Bent Benjamin
072.
Beran Jaroslav
073.
Beranová Bára
074.
Berenger Christophe
075.
Bernard Olivier
076.
Bernat Jolanta
077.
Berný Petr
078.
Besenyei Zoltan
079.
Bezděkovský Jakub
080.
Bezvoda Viktor
081.
Bielik David
082.
Bieliková Martina
083.
Bien Sasha
084.
Bihari Vladimír
085.
Bimka Ondřej
086.
Biskup Milan
087.
Bitvar Alexandr
088.
Bitvarová Pavlína
089.
Blahout Petr
090.
Bláhová Magdaléna
091.
Bláhová Markéta
092.
Blažek Zdeněk
093.
Bobek Martin
094.
Bočkay Petr
095.
Bočková Viktorie
096.
Böhm Antonín
097.
Böhm Jan
098.
Boivin David
099.
Bolkovec Tomáš
100.
Bönischová Sára
101.
Bonnafous Pierre
102.
Borák Filip
103.
Borka Milan
104.
Borovcová Blanka
105.
Borovec Pavel
106.
Borovec Štěpán
107.
Boullung Cristian
108.
Bouše Jan
109.
Bouzek Luboš
110.
Brdová Zdeňka
111.
Brenk Jan
112.
Brenk Jr. Jan
113.
Brodská Andrea
114.
Brokl Radek
115.
Brožek Vladislav
116.
Brožková Míla
117.
Bršlicová Kateřina
118.
Brüssau Emme
119.
Březková Lucie
120.
Bubeníček Šimon
121.
Bucko Pavel
122.
Bucko Jr. Pavel
123.
Budská Eva
124.
Budský Petr
125.
Buchert
126.
Bukva Jan
127.
Buleca Pavel
128.
Bulek Jáchym
129.
Bulek Jan
130.
Bulek Radek
131.
Burda Milan
132.
Bureš Stanislav
133.
Burger Róbert
134.
Burger Tomáš
135.
Burián Jakub
136.
Buriánková Valerie
137.
Burimský Timotey
138.
Cabrnoch Jakub
139.
Caullien Louis
140.
Cee Martina
141.
Cejnar Martin
142.
Cejnar Petr
143.
Cemper Zdenek
144.
Cimbulka Martin
145.
Cimbulka Václav
146.
Cohen Alex
147.
Constantin Josef
148.
Corre Benoit
149.
Coufal Marek
150.
Coufalová Šárka
151.
Crippa Raffael
152.
Csémyová Eva
153.
Cvejn Michal
154.
Cvejn Milan
155.
Cvejnová Anna
156.
Cvejnová Hana
157.
Cvik Zdeněk
158.
Cwierzová B.
159.
Cwierzová Jitka
160.
Čadek Roman
161.
Čalyj Patrik
162.
Čapková Alena
163.
Čečetková Jana
164.
Čermák Láďa
165.
Čermák Matěj
166.
Černý Oldřich
167.
Černý Tomasz
168.
Červeňák Martin
169.
Červený Zdeněk
170.
Čeřen Petr
171.
Čeřenová Petra
172.
Čevon P.
173.
Čížek Roman
174.
Čižmárová Zuzana
175.
Čomor Matěj
176.
Čulík Petr
177.
Daichenko Oleg
178.
Daňhel Filip
179.
Daňhel Jan
180.
Daňhel Miloslav
181.
Daňhel Oldřich
182.
Daňhel Jr. Oldřich
183.
Darasová Vendula
184.
Derner Vladimír
185.
Di Biase Toni
186.
Di Giambattista Andrea
187.
Dick Norman
188.
Dittmar Jan
189.
Dittmar Petr
190.
Dlask Marek
191.
Dlask Michal
192.
Dlouhá Nataša
193.
Dohnal Daniel
194.
Doiteaux Yann
195.
Dolana Vladislav
196.
Dolanová Marta
197.
Dolejšová Karolína
198.
Doležal Václav
199.
Doležalová Aneta
200.
Doležalová Magda
201.
Dominik Rastislav
202.
Dostál Tudyt
203.
Douda Matěj
204.
Douda Petr
205.
Doudová Alena
206.
Douglas Alan
207.
Drapáková Michaela
208.
Drbálek Milan
209.
Dřínková Petra
210.
Dubský Renné
211.
Dudáková Martina
212.
Dufek Jindřich
213.
Duchek Matěj
214.
Dumberger Robert
215.
Duňka Zdík
216.
Durlín Jaroslav
217.
Durlínová V.
218.
Dušek Petr
219.
Dvorský Milan
220.
Dvořák Daniel
221.
Dvořák Petr
222.
Dvořák Vojtěch
223.
Ebr Tomáš
224.
Ehl Adam
225.
El-Hallak Mazen
226.
Elderkamp Cor
227.
Elis Kryštof
228.
Elis Ladislav
229.
Ellis Malcolm
230.
Ellis Vladya
231.
Emmer Jan
232.
Ersepka Daniel
233.
Ersepková Šárka
234.
Etflaiš Dominik
235.
Etflaišová Hana
236.
Exner Josef
237.
Exnerová Jana
238.
Faigle Fabio
239.
Fajták Petr
240.
Faltová Anežka
241.
Faltová Miriam
242.
Faltová Simona
243.
Fendrychová Lucie
244.
Fiala David
245.
Fiala Jana
246.
Fiala Luboš
247.
Fiala Miroslav
248.
Fialová Bára
249.
Fialová Elisabeth
250.
Fialová Lenka
251.
Fialová Viola
252.
Fikar Marek
253.
Filip David
254.
Filip Jr. David
255.
Filipi Martin
256.
Fišar Václav
257.
Fox Dan
258.
Franc Robert
259.
Frank Tomáš
260.
Freisleben Jindřich
261.
Freislebenová Blanka
262.
Fremuth Jan
263.
Fremuthová Zuzana
264.
Fricová Jiřina
265.
Froidefont Julien
266.
Frolík Dominik
267.
Frus Jan
268.
Gabardiel Stephan
269.
Galambos Attila
270.
Galová Petra
271.
Gálus Igor
272.
Giogas Panajotis
273.
Glunz Amelie
274.
Gracik Jaroslav
275.
Gregor Jiří
276.
Gregorová Helena
277.
Grela Marcin
278.
Grešl Michal
279.
Grešlová Alena
280.
Grogan Conor
281.
Grogan Fergal
282.
Gřesík Martin
283.
Gulášová Marika
284.
Halbich Kamil
285.
Halčař Jiří
286.
Halčařová Jiřina
287.
Hamáček Martin
288.
Hamáček Pavel
289.
Hamouz Emil
290.
Hamouz Hynek
291.
Hamouzová Blažena
292.
Hamouzová Miroslava
293.
Hamouzová Věra
294.
Hamprechtová Agáta
295.
Hanzlíček Kryštof
296.
Hanzlíček Martin
297.
Hanzlíček Matyáš
298.
Hanzlíčková Kateřina
299.
Hara Jaroslaw
300.
Harant Jiří
301.
Harant Kryštof
302.
Harantová Milada
303.
Haritun Martin
304.
Harmel Konrad
305.
Hartman Luboš
306.
Hartmanová Simona
307.
Hátle Miroslav
308.
Hauferová Romana
309.
Havel Ragnar
310.
Havelka Jiří
311.
Havlák Zdeněk
312.
Havláková Hana
313.
Havlíček Jaroslav
314.
Havlín Roman
315.
Havlín Štěpán
316.
Havlínová Romana
317.
Havlínová Sabina
318.
Heger Petr
319.
Hegner Zdeněk
320.
Hejduk Kryštof
321.
Hejduková Lucie
322.
Hejlek Bohuslav
323.
Helásek Pavel
324.
Hendrych Jan
325.
Henzl David
326.
Hepnarová Svatka
327.
Hercíková Natálie
328.
Heřmánková Míša
329.
Hijazi Nuredin
330.
Hilasová Iveta
331.
Hippert Guy
332.
Hirschmann Paul
333.
Hlaváček František
334.
Hlaváček Ivan
335.
Hlaváčková Bára
336.
Hlavsová Iveta
337.
Hleba Patrik
338.
Hledík Tomáš
339.
Hlinka Michal
340.
Hloupý Petr
341.
Hnátek Michal
342.
Hock Robert
343.
Hodek Jaroslav
344.
Hodek Michal
345.
Hodek Patrik
346.
Hodek Roman
347.
Hodek Vlastimil
348.
Hodková Anička
349.
Hofmanová Zuzana
350.
Holan Lukáš
351.
Holenstein Claudio
352.
Holer Lukáš
353.
Holub Karel
354.
Holub Radek
355.
Holubář Matouš
356.
Honza Jan
357.
Horáčková Z.
358.
Horák Miloš
359.
Horák Patrik
360.
Horáková Renata
361.
Horký Vlasta
362.
Horská Yvone
363.
Horský Roman
364.
Horský Tomasz
365.
Horský Václav
366.
Horváth Stanislav
367.
Horváthová Zdeňka
368.
Hořejší Miroslav
369.
Houha Petr
370.
Houška Jiří
371.
Hrabánek David
372.
Hrdinová Libuše
373.
Hrnčiariaková Radka
374.
Hrodek Ondřej
375.
Hrubeš David
376.
Hrubeš Lukáš
377.
Hruboňová Jana
378.
Hrubošová Tereza
379.
Hubáček Filip
380.
Hudeček Jakub
381.
Hůlka Kamil
382.
Hůlka Lukáš
383.
Hunter Lukáš
384.
Hůrková Veronika
385.
Hussung Marek
386.
Hybešová Renata
387.
Chaloupka Jan
388.
Chaloupka Martin
389.
Chaloupková Veronika
390.
Chalupník Jan
391.
Chalupníková Barča
392.
Chalupníková Jitka
393.
Charamza Albert
394.
Chenaux Cindy
395.
Chlad Zdenek
396.
Chlup Martin
397.
Chmel Antonín
398.
Chmelař Jiří
399.
Chmelíček Miloš
400.
Chmelová Markéta
401.
Choděra Jakub
402.
Chocholáč Jiř
403.
Cholasta David
404.
Cholasta Radek
405.
Cholastová Ilona
406.
Choutka Pavel
407.
Chruščová Saša
408.
Chudoba Milan
409.
Chudý Pavel
410.
Illes Daniel
411.
Ivanov Jakub
412.
Jackmann Jaroslav
413.
Jahelková Jitka
414.
Jahl František
415.
Jakob Sven
416.
Jakůbková Nikola
417.
Janata Viktor
418.
Jandera Tomáš
419.
Jandura Richard
420.
Janeček Ondřej
421.
Janečková Veronika
422.
Jaroslav Malach
423.
Jaroš Eberhard
424.
Jaroš Václav
425.
Jarošová Adéla
426.
Jaskulski Maximilian
427.
Jedlička Miroslav
428.
Jedlička Vratislav
429.
Jedličková Jana
430.
Jehlička Josef
431.
Jehličková Jaroslava
432.
Jech Pavel
433.
Jemelík Petr
434.
Jenei Lili
435.
Jerijová Alena
436.
Ješina Jiří
437.
Jindra Karel
438.
Jindra Marek
439.
Jindra Pavel
440.
Jirásko Filip
441.
Jirků David
442.
Jirmus Jiří
443.
Jirouš Vlastimil
444.
Jiroušová Iva
445.
Jírová Kateřina
446.
John Lukáš
447.
Jonák Kryštof
448.
Jonák Michal
449.
Jonáková Lucie
450.
Jonášová Laura
451.
Joo Jaroslav
452.
Jozek Pavel
453.
Juřina Luděk
454.
Kaitmannová Eliška
455.
Kájik K.
456.
Kakešová Denisa
457.
Kälin Severin
458.
Kaliszky Peter
459.
Kalous Tomáš
460.
Kaman Peter
461.
Kamm Mathias
462.
Káně Rostislav
463.
Kanfal Rudolf
464.
Kaňková Denisa
465.
Kánský Petr
466.
Kaplan Jakub
467.
Kaplan Jan
468.
Kaplan Miloš
469.
Karásek Jaroslav
470.
Karbulka David
471.
Karchňák Zdeněk
472.
Karlík Petr
473.
Karnol Petr
474.
Karpati Dorottya
475.
Karták Kryštof
476.
Karták Martin
477.
Kasa Petr
478.
Kasalová Iva
479.
Kašpar Jan
480.
Kašpar Pavel
481.
Kašpárek Adam
482.
Kašparová Štěpánka
483.
Kaštovský Adam
484.
Kaucká Natálie
485.
Kautzká Mirka
486.
Kautzký Vít
487.
Kendíková Květa
488.
Khac Eric Nguyen
489.
Kharanutová Diana
490.
Kij Miroslav
491.
Kij Samuel
492.
Kij Tobias
493.
Kijoch Dariusz
494.
Kijová Lenka
495.
Kilian Jiří
496.
Kinčl Zuzana
497.
Kindlová Nikola
498.
Kisielewski Janusz
499.
Kiss Miroslav
500.
Kittel Alex
501.
Klaner Wolf
502.
Klement Jan
503.
Klement Lukáš
504.
Klemenz Dario
505.
Klemmová Markéta
506.
Klíma Vojtěch
507.
Klírová Veronika
508.
Knoblochová Eva
509.
Knopf Jens
510.
Kobera Artur
511.
Kobrlová Kateřina
512.
Kocián Jaroslav
513.
Kociánová Ivana
514.
Kočmíd Ondřej
515.
Kočnar Tomáš
516.
Kočnarová Jaroslava
517.
Koděra Jakub
518.
Kodytek Jakub
519.
Kohout Vladislav
520.
Kohoutová Alena
521.
Kochánková Tereza
522.
Kojzar Tomáš
523.
Koka Petr
524.
Koková Lenka
525.
Kolbenec Tomáš
526.
Kolorenčová Andrea
527.
Končická Markéta
528.
Konečná Andrea
529.
Konečná Helena
530.
Konečná Stela
531.
Konečný Martin
532.
Konop Michal
533.
Kopecká Bára
534.
Kopecký Filip
535.
Kopp Nicole
536.
Koptová Zlata
537.
Korbelová Eva
538.
Korynta Tomáš
539.
Kořínek Václav
540.
Kořínková Jaroslava
541.
Kos Radovan
542.
Kosek Jakub
543.
Kostelecký Jaroslav
544.
Koten Petr
545.
Kotting Petr
546.
Kottink Tobias
547.
Kouřil J.
548.
Kovacs Kristof
549.
Kovács Adrienn
550.
Kovács László
551.
Kováč Michal
552.
Kováčik Miro
553.
Kováčiková Marika
554.
Kovalčík Adam
555.
Kovalíková Kateřina
556.
Kovář František
557.
Kovář Jiří
558.
Kovář Martin
559.
Kovář Petr
560.
Kovářová Markéta
561.
Kovářová Martina
562.
Kovářová Tereza
563.
Kozdera Petr
564.
Kožnarová Jitka
565.
Kožuško Dominik
566.
Kracík M.
567.
Kraček Karel
568.
Králíček Adam
569.
Králíček Kamil
570.
Králová .
571.
Kramer Torsten
572.
Krásná Karolína
573.
Krátká Jana
574.
Kratochvílová Renata
575.
Kraus Kamil
576.
Krausová Monika
577.
Krčil Jaroslav
578.
Krešne Adriana
579.
Krešne Ivana
580.
Krešne Martina
581.
Krhounková Drahoslava
582.
Krch Josef
583.
Krchová Eva
584.
Kritzbach Vladimír
585.
Król Jerzy
586.
Kronholz Jan
587.
Krummer Dušan
588.
Krupka Kamil
589.
Kryšpín Jiří
590.
Křeček Matiáš
591.
Křepela Pavel
592.
Křikava Adam
593.
Křivánek Jan
594.
Křivánek Roman
595.
Kříž Petr
596.
Křížek Matěj
597.
Kubánek Karel
598.
Kubánková Pavla
599.
Kubášová Kristýna
600.
Kubátová Eva
601.
Kubečková Petra
602.
Kubelková Jana
603.
Kubeš Kristián
604.
Kučera Jonáš
605.
Kučera Miloslav
606.
Kučera Petr
607.
Kučerová Marie
608.
Kuchař Ota
609.
Kummer Christoph
610.
Kupec Bohumil
611.
Kupiec Dariusz
612.
Kůrka Michal
613.
Kůrková Iva
614.
Kurucz Réka
615.
Kusztós Tibor
616.
Kuzma Dominik
617.
Kwolek Josef
618.
Kynčlová Jana
619.
Kysela Marek
620.
Lahučká Karina
621.
Lachman Dominik
622.
Lachman Tomáš
623.
Lachmanová Grazsyna
624.
Lambertová Adéla
625.
Lang Tomáš
626.
Langheinrichová Simona
627.
Langová Jana
628.
Langr Jakub
629.
Langr Radomír
630.
Lapková Lucie
631.
Laštůvková Monika
632.
Lauer Šimon
633.
Lauerová Anežka
634.
Lavrentyeva Dáša
635.
Lebeda Jiří
636.
Ledvina Ondřej
637.
Lee Sang Hoon
638.
Leiner Tamas
639.
Lemanská Agnieszka
640.
Lemansky Martin
641.
Ležal Tomáš
642.
Libiak Jozef
643.
Libiak Jožan
644.
Lipovská Eliška
645.
Lipovská Hana
646.
Lipovský Josef
647.
Lipovský Jr. Josef
648.
Lipšová Marcela
649.
Listík Matěj
650.
Lius Ilona
651.
Lorenc Kristián
652.
Lorencová Aranka
653.
Lorencová Patricie
654.
Lu Tomáš
655.
Ludvík Martin
656.
Ludvík Matyáš
657.
Ludvíková Karla
658.
Lukášek Jiří
659.
Lukavská Pavla
660.
Lukavský Radek
661.
Lutovský Petr
662.
Macourek Josef
663.
Magrelová Barbora
664.
Mahon Derek
665.
Mach Petr
666.
Macháček František
667.
Macháčková Andrea
668.
Macháčková Dagmar
669.
Macháčková Natálie
670.
Macháčková Nikola
671.
Majid Arian
672.
Majidová Joana
673.
Majšajdr Jaroslav
674.
Makl Michal
675.
Makoviny Adam
676.
Makovský Jan
677.
Mal Dominik
678.
Malach Jaroslav
679.
Malavergne Eric
680.
Malíková Eliška
681.
Malířová Marie
682.
Malý David
683.
Malý Ondřej
684.
Mandlíková Lada
685.
Mareček Štěpán
686.
Mareček Štěpán
687.
Marek Jiří
688.
Marek Matěj
689.
Marek Vojtěch
690.
Mareš Jakub
691.
Margadant Chris
692.
Markiewicz Hanusz
693.
Marko Jiří
694.
Marková Míla
695.
Martínek Jiří
696.
Maryško Jan
697.
Mařan Jakub
698.
Mařík Petr
699.
Maříková Štěpánka
700.
Mašatová Pavlína
701.
Mašek Pavel
702.
Matějka Patrik
703.
Matouš Jiří
704.
Matuška Kamil
705.
Matyska Luboš
706.
Mayor B
707.
Mazánová Marta
708.
McKeever Philip
709.
Mejmowski Aleksander
710.
Mergl Ivan
711.
Merx Fabián
712.
Merx Christoph
713.
Messner Stefan
714.
Meysemburg Marc
715.
Miedthank David
716.
Michaličková Jana
717.
Michalík Matěj
718.
Michalíková Martina
719.
Michl Petr
720.
Mikulec Marián
721.
Mikulíková Veronika
722.
Mikyska Michal
723.
Milfait Luboš
724.
Míšek Lukáš
725.
Mišina Milan
726.
Mišina st. Milan
727.
Mišinová Natálie
728.
Mleziva Michal
729.
Mohr Jiří
730.
Mohr Josef
731.
Mohr Tomáš
732.
Molnar Anna
733.
Moravcová Alena
734.
Moravec Michal
735.
Moravec Miloš
736.
Moravec Petr
737.
Morong Filip
738.
Morrow Doug
739.
Mostecký Jan
740.
Mračík Jiří
741.
Mráz Petr
742.
Mrázek Denis
743.
Mrázek Jan
744.
Mrzena Jan
745.
Mudroch Jiří
746.
Mullerová Aneta
747.
Musil Jakub
748.
Mutina Daniel
749.
Mutina Zdenek
750.
Myšák Roman
751.
Mžourek Oldřich
752.
Nachtmannová Pavlína
753.
Nečas Arnošt
754.
Nedvědová Sabina
755.
Nekolová Jana
756.
Němec Jan
757.
Nemecz Jakub
758.
Němeček Petr
759.
Němečková Petra
760.
Nerad Dominik
761.
Neradová Iva
762.
Nestrojilová Simona
763.
Netušil Petr
764.
Neuman Petr
765.
Neumann Petr
766.
Neumann Tomáš
767.
Neumann Jr. Tomáš
768.
Nevečeřalová Tereza
769.
Nosek Daniel
770.
Nosek Patrik
771.
Nováček Miroslav
772.
Nováček Jr. Miroslav
773.
Nováčková Zlata
774.
Novák Jakub
775.
Novák Kevin
776.
Novák Lukáš
777.
Novák Martin
778.
Novák Petr
779.
Novák Štěpán
780.
Nováková Bára
781.
Nováková Michaela
782.
Nováková Vendula
783.
Novotná Marie
784.
Novotná Nikola
785.
Novotný Jakub
786.
Novotný Jiří
787.
Novotný Matyáš
788.
Novotný Ondřej
789.
Novotný Petr
790.
Novotný Vojta
791.
Nožičková Andrea
792.
Oborník Láďa
793.
Offerman Sven
794.
Olaf .
795.
Olexa Michal
796.
Ondráček Tomáš
797.
Ondřej Jakub
798.
Opletalová Lucie
799.
Ouředníček Radek
800.
O´Brien Tom
801.
Pacalová Edita
802.
Pago Martin
803.
Pail Matouš
804.
Pailová Lenka
805.
Pakosta Petr
806.
Pálka Tomáš
807.
Pánek Jindřich
808.
Pappová Jaroslava
809.
Parpillon Florent
810.
Pařízková Zdeňka
811.
Pašek Daniel
812.
Pátek Michal
813.
Pátek Jr. Michal
814.
Pátková Jana
815.
Patočková Petra
816.
Páv Jan
817.
Pavel Lukáš
818.
Pavelka Robert
819.
Pavels Michaels
820.
Pazdera Pavel
821.
Pekárek Milan
822.
Pekárek Vojtěch
823.
Pekárková Jindřiška
824.
Pekárková Lenka
825.
Pelčík Roman
826.
Pelčíková Karla
827.
Pelčíková Petra
828.
Pešek Milan
829.
Peška Tomáš
830.
Pešková Jitka
831.
Petřík Milan
832.
Petřinová Renata
833.
Pikeš Dominik
834.
Pilip Pavel
835.
Pilip Štěpán
836.
Pilnaj Jindřich
837.
Pilnajová Jitka
838.
Pilnajová Markéta
839.
Písecký David
840.
Písecký Milan
841.
Piszczek Marek
842.
Pišl Daniel
843.
Pitek Kamil
844.
Pitek Rafal
845.
Pitín Luboš
846.
Pitínová J.
847.
Pittner Václav
848.
Plaček Radomír
849.
Plaček Vladimír
850.
Plocek Jan
851.
Plocek Mirek
852.
Pobuda Karel
853.
Podskalská Zdeňka
854.
Podskalský Karel
855.
Pohl Luboš
856.
Pohl Patrik
857.
Pokorná Laura
858.
Pokorná Lucie
859.
Pokorný Jan
860.
Pokorný Lubomír
861.
Pola Pavel
862.
Poláček Petr
863.
Polák Ivo
864.
Polák Jan
865.
Poledná Nikola
866.
Polívka Petr
867.
Pončák Luboš
868.
Pončáková Iveta
869.
Pončáková Lucie
870.
Pons Arno
871.
Popela Štěpán
872.
Popelková Barbora
873.
Popiel Pawel
874.
Portyš Petr
875.
Pospíšil Jiří
876.
Pospíšilová Alžběta
877.
Pospíšilová Denisa
878.
Pospíšilová Markéta
879.
Pospíšilová Radka
880.
Pospíšilová Vlasta
881.
Pospíšilová Žofie
882.
Pošta Radek
883.
Poštová Michaela
884.
Poucha Lubomír
885.
Pouchová Radka
886.
Pourová Zuzana
887.
Pracna Dominik
888.
Prachař Tomáš
889.
Prajs Matěj
890.
Pravda Marek
891.
Prezbruchý Radek
892.
Procházka Adam
893.
Procházka Robert
894.
Prokeš Miroslav
895.
Prokop Michal
896.
Prosser Martin
897.
Průcha Pavel
898.
Prýmek František
899.
Ptáček Petr
900.
Ptáček Petr
901.
Ptáček Vít
902.
Ptáčková Andrea
903.
Puchmeltrová Veronika
904.
Pultar Jiří
905.
Pultarová Anna
906.
Pultarová Romana
907.
Puna Pavel
908.
Purchart Václav
909.
Purchartová Jitka
910.
Purchartová Sr. Jitka
911.
Putterovics Pavel
912.
Raduchowski Aleksander
913.
Ragny R
914.
Rajkovič Ladislav
915.
Rajtmajer Pavel
916.
Rampas Vladimír
917.
Ransdorf Miroslav
918.
Rast Jürgen
919.
Rau Martin
920.
Raulím Milan
921.
Raulímová Jitka
922.
Reichel Pavel
923.
Reichelová Alena
924.
Reichert Marc
925.
Rejha Tomáš
926.
Rejhová Anna
927.
Rejlek Šimon
928.
Riedel Ben
929.
Richard Benoit
930.
Roderburg Jérome
931.
Rohlíčková Alžběta
932.
Rokosová Vlaďka
933.
Rolenčík Petr
934.
Rolenčíková Zuzana
935.
Rosa Tomáš
936.
Roubík Hynek
937.
Rozsypalová Kateřina
938.
Rožníček Matěj
939.
Ruffer Jiří
940.
Rufferová Vanda
941.
Rullier Sylvain
942.
Ruszty Balazs
943.
Rybář Matěj
944.
Rydlo Luboš
945.
Rýglová Eliška
946.
Ryp Tomáš
947.
Řičář Josef
948.
Řičářová Hana
949.
Říha Josef
950.
Říha Karel
951.
Říhová Lucie
952.
Říhová Magdaléna
953.
Sackl Miroslav
954.
Sadź Sebastian
955.
Sankotová Bára
956.
Satranská Jitka
957.
Seaman Nick
958.
Sedláček Martin
959.
Sedláčková Lenka
960.
Sedláčková Lucie
961.
Sedlařík Jiří
962.
Severson Kermit
963.
Shrbená Václava
964.
Shrbená Veronika
965.
Schejbal Ivan
966.
Schejbal Oliver
967.
Schejbal Samuel
968.
Schejbalová Hana
969.
Scherschel Nico
970.
Schilla Šimon
971.
Schmidt Benjamin
972.
Schmol Serge
973.
Schulze Tell
974.
Schwamberský Ota
975.
Siebenburger Petr
976.
Simon David
977.
Sisak Dominika
978.
Skalická Pavla
979.
Skalíková Klára
980.
Skiba Gregorz
981.
Sklenář Jan
982.
Sklenička Petr
983.
Skořepová Sandra
984.
Skrbek Denis
985.
Skrčený Jiří
986.
Sladkovský Miroslav
987.
Slaninová Mária
988.
Slapnička Robert
989.
Slavík Filip
990.
Slavíková Karla
991.
Slavíková Nora
992.
Smejkal Petr
993.
Smrček Petr
994.
Smutný Luboš
995.
Snopek Dominik
996.
Sobol Michael
997.
Sobota Zdeněk
998.
Sobotka Jiří
999.
Sobotka Pavel
1000.
Sobotková Jitka
1001.
Sobotková Lada
1002.
Sobotová Radmila
1003.
Solík Milan
1004.
Solíková Danka
1005.
Soma László
1006.
Sommer Martin
1007.
Soudný Luděk
1008.
Soukup Pavel
1009.
Spek Arjen
1010.
Srbová Ivana
1011.
Staněk Jan
1012.
Staněk Pavel
1013.
Staněk Vojtěch
1014.
Staňková Lucie
1015.
Staňková Miroslava
1016.
Stárek Lukáš
1017.
Stárek Vlastimil
1018.
Stefan Greta
1019.
Stehlík Jan
1020.
Stehlík Milan
1021.
Stehlíková Anna
1022.
Stehlíková Věra
1023.
Steiner Samuel
1024.
Stieber Vít
1025.
Stoulk Vincent
1026.
Stránský Michal
1027.
Stránský Mirek
1028.
Strassenský Jakub
1029.
Strassenský Jiří
1030.
Strassenský Petr
1031.
Streitz Patrick
1032.
Strejc Martin
1033.
Strejc Petr
1034.
Strejcová Natálie
1035.
Strejček O.
1036.
Strmiska Josef
1037.
Strmiský Josef
1038.
Strnad Dušan
1039.
Strnad Jiří
1040.
Strnadová Romana
1041.
Strobl Jiří
1042.
Stryja Milan
1043.
Student Martin
1044.
Suchánek Leoš
1045.
Suchánek Vladimír
1046.
Sunil C
1047.
Sváta Miroslav
1048.
Svoboda Jakub
1049.
Svoboda Tomáš
1050.
Svobodová Hana
1051.
Sýkora Milan
1052.
Sýkorová Lenka
1053.
Synková Barbora
1054.
Syresh A
1055.
Szemethy Zoltan
1056.
Szendi Csaba
1057.
Szücs András
1058.
Šaroun Petr
1059.
Šátek Jaroslav
1060.
Šebela Daniel
1061.
Šeps Jaromír
1062.
Šeps Pavel
1063.
Šepsová Eva
1064.
Šepsová Jr. Eva
1065.
Šestko Pavel
1066.
Šimek Jakub
1067.
Šimun Radek
1068.
Široký Pavel
1069.
Škoda Martin
1070.
Škuba Milan
1071.
Škvrna Pavel
1072.
Škvrna Petr
1073.
Šlajs Vladimír
1074.
Šlechta Libor
1075.
Šlechta Jr. Libor
1076.
Šlechtová Jana
1077.
Šméralová Marie
1078.
Šmíd Pavel
1079.
Šmída Petr
1080.
Šmídová Kateřina
1081.
Šolc Martin
1082.
Šourek Jiří
1083.
Šourková Ivana
1084.
Šouta Jiří
1085.
Šouta Richard
1086.
Špička Jiří
1087.
Špička Václav
1088.
Šrámek Filip
1089.
Šrámek Václav
1090.
Šrámek Vladimír
1091.
Šrámková Jitka
1092.
Šrámková R. Jiřina
1093.
Šrefl Miroslav
1094.
Štáfek Martin
1095.
Štalzer Petr
1096.
Štancl Vít
1097.
Šťastný Vojtěch
1098.
Štědrá Jitka
1099.
Štědrý Tomáš
1100.
Štěpán Jakub
1101.
Štěpán Jiří
1102.
Štěpánek Bedřich
1103.
Štěpánová Lucie
1104.
Štěrbová Marcela
1105.
Štika Filip
1106.
Štiková Kateřina
1107.
Štípková Hana
1108.
Štůla Jan
1109.
Šudrla Miloš
1110.
Šulc Jan
1111.
Šulcová Veronika
1112.
Šváb Pavel
1113.
Švejda Eliáš
1114.
Švejda Filip
1115.
Švejda Jiří
1116.
Švejda Šimon
1117.
Švejdová Kája
1118.
Švejdová Tereza
1119.
Tabara Boleslav
1120.
Tačík Miloslav
1121.
Tajbr Aleš
1122.
Tajbr Jan
1123.
Tajbr Tomáš
1124.
Tajbrová Veronika
1125.
Tajmrová Tereza
1126.
Talián Jan
1127.
Talián Michal
1128.
Talián Rudolf
1129.
Taliánová Lisa
1130.
Tesfamichael David
1131.
Thiebaud Nicolas
1132.
Thomas Kevin
1133.
Thořová Katarína
1134.
Thouvenin Romain
1135.
Tichý Petr
1136.
Tížek Václav
1137.
Tkáč Vladimír
1138.
Tlučhoř Jakub
1139.
Todd Warren
1140.
Toivio Kristian
1141.
Tölg Daniel
1142.
Tomcik Jan
1143.
Tomčík Michal
1144.
Tomčík Miroslav
1145.
Tomčíková Bronislava
1146.
Tomčíková Helena
1147.
Topalovská Jana
1148.
Topalovský Gabriel
1149.
Tóthová Lenka
1150.
Trojan Miloš
1151.
Trojan Tomáš
1152.
Trykar Pavel
1153.
Tříska Daniel
1154.
Tříska Jiří
1155.
Tříska Michal
1156.
Třísková Jana
1157.
Turčín Štěpán
1158.
Turčínová Adéla
1159.
Turčínová Jitka
1160.
Turečková Adéla
1161.
Turo Robin
1162.
Tužil Pavel
1163.
Urbanová Iveta
1164.
Vacek Tomáš
1165.
Vacenovská Hana
1166.
Vacenovský Jiří
1167.
Vacková Lenka
1168.
Vacková Natálie
1169.
Václavek Jan
1170.
Václavek Jr. Jan
1171.
Václavek Sr. Jan
1172.
Václavková Jana
1173.
Václavková Miroslava
1174.
Václavková Nela
1175.
Vaculovičová Lea
1176.
Valušková Jitka
1177.
van Leeuwenová Marta
1178.
Vancl Daniel
1179.
Vaněček
1180.
Vaněk Michal
1181.
Vaníček Tomáš
1182.
Vaňkát David
1183.
Vaňková Kateřina
1184.
Vaňková Vendula
1185.
Vašková Denisa
1186.
Vávrová Hana
1187.
Vergara Pablo
1188.
Verschuere Nicolas
1189.
Veselý Ondřej
1190.
Veselý Václav
1191.
Veverka Dominik
1192.
Vídeňský Adam
1193.
Vinzens Jindřich
1194.
Vít Dušan
1195.
Vítková Kateřina
1196.
Vitoušek Jan
1197.
Vítovec Pavel
1198.
Vlček Daniel
1199.
Vlček Pavel
1200.
Vlček Přemysl
1201.
Vlčková Gabriela
1202.
Vlčková Jitka
1203.
Vlčková Kateřina
1204.
Vlčková Markéta
1205.
Vlková Miroslava
1206.
Voborník Kamil
1207.
Voboříl O.
1208.
Vodák David
1209.
Vojáčková Libuše
1210.
Vojtěch Mikuláš
1211.
Vojtíšek Leoš
1212.
Vojtíšek Radek
1213.
Vojtko Tadeáš
1214.
Volejník Tomáš
1215.
Volmanová Bára
1216.
Volšíčková Pavlína
1217.
Vopátek Martin
1218.
Vorlíček M.
1219.
Vorlovský František
1220.
Vörös Viki
1221.
Vořechovský Dan
1222.
Vosátka Lukáš
1223.
Vošlajerová Veronika
1224.
Votava Petr
1225.
Votava Vladimír
1226.
Votroubek Tomáš
1227.
Votrubová Karolína
1228.
Vrbasová Veronika
1229.
Vrbka Marek
1230.
Vrbka Stanislav
1231.
Vyčítal Josef
1232.
Vydrová Petra
1233.
Vyhlasová Karolína
1234.
Vyskočilová Isabela
1235.
Vystavěl Kristián
1236.
Výtisk
1237.
Wágner Radim
1238.
Wágnerová Michaela
1239.
Walter Jiří
1240.
Weichselbaumer P.
1241.
Weisser Florian
1242.
Weissová Jana
1243.
Winter Amtze
1244.
Wintringer Andy
1245.
Wirz Robin
1246.
Wrana Michal
1247.
Zackl Petr
1248.
Zahrádka František
1249.
Zahradník Jiří
1250.
Zahradníková Eva
1251.
Zachariáš Karel
1252.
Zachariáš Jr. Karel
1253.
Zajac Martin
1254.
Zámecký Jan
1255.
Zámečník .
1256.
Zámostná Adéla
1257.
Zatloukal Jaroslav
1258.
Zatloukal Miroslav
1259.
Zatloukal Petr
1260.
Zdražilová Iveta
1261.
Zelený Lukáš
1262.
Zelinka Jan
1263.
Zelinka Ladislav
1264.
Zeller Jr. Josef
1265.
Zeller Sr. Josef
1266.
Zeman Adam
1267.
Zeman Aleš
1268.
Zeman Jan
1269.
Zeman Kamil
1270.
Zeman Libor
1271.
Zeman Miroslav
1272.
Zeman Jr. Kamil
1273.
Zeman Sr. Kamil
1274.
Zemanová Eliška
1275.
Zemanová Jana
1276.
Zemanová Kristýna
1277.
Zemanová Lenka
1278.
Zemanová Věra
1279.
Zemanová Veronica
1280.
Zemanová Veronika
1281.
Zemanová Žaneta
1282.
Zemek Ivoš
1283.
Zemek Lukáš
1284.
Zemek Patrik
1285.
Zemková Iva
1286.
Zemková Věra
1287.
Zieglerová Iveta
1288.
Zielonka Edward
1289.
Zillen Silke
1290.
Zilvar Tadeáš
1291.
Zíma Josef
1292.
Zlatuška Eduard
1293.
Zogalová Iveta
1294.
Zörnerová Veronika
1295.
Zounek Tomáš
1296.
Zvolánek Jaromír
1297.
Zvolská Klára
1298.
Zvolský Ladislav
1299.
Zyka Jaroslav
1300.
Žižka Jan
Profil hráče - Cvejnová Hana
Příjmení jméno
Cvejnová Hana
Klub
KEG Dobruška
Město
Stát
Česká Republika
Rok narození
Start kariéry
20.10.2012
(turnaj kat.
c
)
Odehráno A / B / C / celkem
69 / 55 / 231 /
355
Trenér
Pár slov o sobě ...
Umístění v jednotlivých žebříčcích v jednotlivých sezonách
SEZONA
SPOLEČNÝ
Ženy
JUNIOŘI
SENIOŘI
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
letos
35.
70
9.
17
2023
20.
87
4.
19
2022
27.
119
4.
27
2021
29.
107
3.
30
2020
34.
118
4.
34
2019
36.
117
3.
29
2018
30.
136
5.
38
2017
33.
266
3.
53
2016
29.
274
4.
76
2015
40.
225
6.
60
2014
34.
347
5.
94
2013
43.
263
8.
81
2012
174.
183
50.
57
Počty umístění na 'stupních vítězů' v turnajích kategorií A a B.
(Společné bodování)
SEZONA
Pořadí v kat. A
Pořadí v kat. B
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Celkem
Seznam odehraných akcí
Řazeno chronologicky
Řazeno dle kategorií
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
21. ledna 2024
B
3. CG Match
Raná u Loun - Raná
18
26
2
21. ledna 2024
C
15. EG Open
Raná u Loun - Raná
5
7
3
2. ledna 2024
C
50. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
4
31. října 2023
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
14
5
29. října 2023
B
1. CG Match
Milíčov - Milíčov
16
17
6
28. října 2023
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
21
23
7
28. října 2023
C
41. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
3
6
8
8. října 2023
B
7. CG Match
Přeštěnice - Přeštěnice
17
19
BLOG
9
8. října 2023
C
34. EG Open
Přeštěnice - Přeštěnice
2
3
10
8. října 2023
C
33. EG Open
Přeštěnice - Přeštěnice
7
10
11
7. října 2023
A
1. TM / MČR
Přeštěnice - Přeštěnice
17
27
BLOG
12
6. srpna 2023
C
129. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
7
BLOG
13
21. května 2023
C
18. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
1
4
14
23. dubna 2023
B
5. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
18
19
15
22. dubna 2023
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
16
18
16
16. dubna 2023
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
12
13
BLOG
17
5. února 2023
B
3. CG Match
Bečov - Písečný vrch
17
19
18
5. února 2023
C
39. CG Mini
Bečov - Písečný vrch
2
3
19
1. ledna 2023
C
25. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
20
19. listopadu 2022
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
10
15
21
18. listopadu 2022
C
22. EG Open
Souvlastní - U Horských
20
23
22
13. listopadu 2022
B
1. CG Match
Souvlastní - U Horských
16
18
BLOG
23
5. listopadu 2022
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
29
32
24
16. října 2022
B
6. CG Match
Přeštěnice - Přeštěnice
16
18
BLOG
25
15. října 2022
A
5. CG Cup
Přeštěnice - Přeštěnice
23
25
BLOG
26
15. října 2022
C
20. EG Open
Přeštěnice - Přeštěnice
4
6
27
11. září 2022
B
5. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
15
15
28
10. září 2022
A
1. TM / MČR
Libochovice - Park Libochovice
24
29
29
10. září 2022
C
16. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
12
13
30
28. srpna 2022
C
189. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
31
10. července 2022
C
15. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
3
32
10. července 2022
B
4. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
18
19
BLOG
33
9. července 2022
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
24
24
BLOG
34
9. července 2022
C
14. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
6
35
22. května 2022
C
141. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
5
36
25. dubna 2022
C
9. EG Open
Jedlová v Orlických horách - Start
2
4
BLOG
37
25. dubna 2022
C
8. EG Open
Jedlová v Orlických horách - Start
8
8
BLOG
38
24. dubna 2022
B
3. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
20
20
BLOG
39
23. dubna 2022
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
21
24
BLOG
40
16. dubna 2022
C
7. EG Open
Říčky v OH - Pustý
22
23
41
26. března 2022
C
5. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
11
42
26. března 2022
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
26
27
43
5. března 2022
A
1. CG Cup
Bečov - Písečný vrch
9
19
BLOG
44
5. února 2022
B
1. CG Match
Bečov - Písečný vrch
16
23
BLOG
45
1. ledna 2022
C
61. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
6
BLOG
46
25. října 2021
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
12
23
BLOG
47
23. října 2021
C
14. EG Open
Souvlastní - U Horských
4
8
BLOG
48
23. října 2021
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
12
49
23. října 2021
A
2. TM / MČR
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
26
28
BLOG
50
17. října 2021
C
147. CG Mini
Souvlastní - U Horských
10
13
BLOG
51
26. září 2021
B
3. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
16
17
52
25. září 2021
A
1. TM / MČR
Libochovice - Park Libochovice
18
29
53
25. září 2021
C
12. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
8
BLOG
54
5. září 2021
C
11. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
8
8
BLOG
55
5. září 2021
B
2. CG Match
Heřmaň - Heřmaň
21
22
BLOG
56
4. září 2021
A
3. CG Cup
Heřmaň - Heřmaň
24
26
BLOG
57
16. srpna 2021
C
126. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
58
27. července 2021
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
6
59
25. července 2021
B
1. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
14
14
BLOG
60
24. července 2021
A
2. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
21
24
BLOG
61
19. července 2021
C
115. CG Mini
Nebeská Rybná - Ochoz
1
7
BLOG
62
17. května 2021
C
89. CG Mini
Jedlová v Orlických horách - Start
11
17
BLOG
63
15. května 2021
A
1. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
16
26
BLOG
64
15. května 2021
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
10
65
25. dubna 2021
C
84. CG Mini
Souvlastní - U Horských
5
8
BLOG
66
18. dubna 2021
C
78. CG Mini
Mělčany - Chlum
6
7
BLOG
67
3. dubna 2021
C
65. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
68
28. března 2021
C
53. CG Mini
Souvlastní - U Horských
9
10
BLOG
69
14. prosince 2020
C
2. CG Mini
Souvlastní - U Horských
9
10
BLOG
70
14. prosince 2020
C
161. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
6
71
12. prosince 2020
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
23
23
BLOG
72
6. prosince 2020
C
158. CG Mini
Bečov - Písečný vrch
2
6
BLOG
73
5. prosince 2020
A
1. TM / MČR
Bečov - Písečný vrch
18
24
74
3. prosince 2020
C
157. CG Mini
Souvlastní - U Horských
8
8
BLOG
75
9. září 2020
C
12. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
9
13
76
9. září 2020
C
13. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
4
77
6. září 2020
B
4. CG Match
Písek - Písek
25
27
BLOG
78
5. září 2020
A
5. CG Cup
Písek - Písek
27
32
BLOG
79
10. srpna 2020
C
127. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
4
BLOG
80
12. července 2020
B
3. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
17
25
BLOG
81
12. července 2020
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
5
6
82
11. července 2020
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
18
26
BLOG
83
11. července 2020
C
9. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
11
84
7. června 2020
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
26
29
BLOG
85
7. června 2020
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
23
86
7. června 2020
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
9
87
6. června 2020
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
37
46
BLOG
88
18. května 2020
C
94. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
14
15
BLOG
89
17. května 2020
C
6. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
7
16
90
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
28
34
BLOG
91
1. ledna 2020
C
33. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
8
10
BLOG
92
23. prosince 2019
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
93
9. prosince 2019
C
16. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
7
BLOG
94
3. listopadu 2019
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
17
95
3. listopadu 2019
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
21
96
2. listopadu 2019
A
2. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
37
40
97
2. listopadu 2019
C
29. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
18
23
98
30. října 2019
C
28. EG Open
Souvlastní - U Horských
8
24
99
20. října 2019
C
27. EG Open
Souvlastní - U Horských
11
20
BLOG
100
19. října 2019
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
23
41
BLOG
101
8. září 2019
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
25
30
BLOG
102
8. září 2019
C
26. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
9
103
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
22
34
BLOG
104
7. září 2019
C
25. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
12
15
105
17. srpna 2019
C
130. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
106
17. srpna 2019
C
24. EG Open
Dobruška - Dobruška - Za sokolovnou
10
10
107
12. srpna 2019
C
129. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
108
24. července 2019
C
23. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
14
18
109
21. července 2019
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
14
28
BLOG
110
20. července 2019
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
20
34
BLOG
111
23. června 2019
C
109. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
7
BLOG
112
16. června 2019
B
4. CG Match
Písek - Písek
14
20
BLOG
113
15. června 2019
C
19. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
5
5
BLOG
114
15. června 2019
A
4. CG Cup
Písek - Písek
17
23
BLOG
115
11. května 2019
C
90. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
5
7
BLOG
116
8. května 2019
C
16. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
1
7
BLOG
117
7. května 2019
C
15. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
8
9
BLOG
118
5. května 2019
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
24
27
BLOG
119
4. května 2019
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
24
27
BLOG
120
4. května 2019
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
3
7
BLOG
121
28. dubna 2019
C
12. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
13
BLOG
122
28. dubna 2019
C
87. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
10
BLOG
123
28. dubna 2019
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
26
33
BLOG
124
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
31
37
BLOG
125
27. dubna 2019
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
20
BLOG
126
13. dubna 2019
C
9. EG Open
Dobruška - Dobruška
18
18
127
13. dubna 2019
C
10. EG Open
Dobruška - Dobruška
9
11
128
6. dubna 2019
C
77. CG Mini
Mělčany - Chlum
6
7
BLOG
129
2. března 2019
C
7. EG Open
Most - U kostelů
6
25
BLOG
130
2. března 2019
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
35
45
BLOG
131
24. února 2019
C
59. CG Mini
Mělčany - Chlum
9
9
BLOG
132
2. února 2019
C
5. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
7
133
2. února 2019
C
46. CG Mini
Libochovice - Park Libochovice
17
23
134
19. ledna 2019
C
4. EG Open
Lukavec u Hořic - Lukavec
3
7
BLOG
135
19. ledna 2019
C
41. CG Mini
Lukavec u Hořic - Lukavec
17
23
BLOG
136
1. ledna 2019
C
34. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
8
8
BLOG
137
23. prosince 2018
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
138
4. listopadu 2018
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
18
139
3. listopadu 2018
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
34
42
140
31. října 2018
C
25. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
21
141
23. října 2018
C
24. EG Open
Souvlastní - U Horských
11
20
BLOG
142
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
29
38
BLOG
143
14. října 2018
C
142. CG Mini
Souvlastní - U Horských
11
12
BLOG
144
9. září 2018
C
23. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
13
BLOG
145
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
19
30
BLOG
146
8. září 2018
C
22. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
18
BLOG
147
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
25
39
BLOG
148
28. července 2018
C
112. CG Mini
U Hřbitova - CHKO Primorsko
4
6
149
8. července 2018
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
16
17
BLOG
150
7. července 2018
C
99. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
11
12
151
7. července 2018
C
20. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
2
5
152
7. července 2018
A
6. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
18
23
BLOG
153
6. července 2018
C
19. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
5
6
154
5. července 2018
C
18. EG Open
Zadov - Kobyla
8
11
BLOG
155
5. července 2018
A
5. CG Cup
Zadov - Zadov
14
14
BLOG
156
19. června 2018
C
92. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
157
2. června 2018
C
16. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
3
4
158
2. června 2018
A
4. CG Cup
Písek - Písek
17
20
BLOG
159
14. května 2018
C
77. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
8
13
BLOG
160
30. dubna 2018
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
14
BLOG
161
23. dubna 2018
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
9
BLOG
162
22. dubna 2018
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
26
BLOG
163
21. dubna 2018
C
10. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
14
BLOG
164
21. dubna 2018
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
25
29
BLOG
165
21. dubna 2018
C
70. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
11
21
BLOG
166
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
18
25
BLOG
167
17. března 2018
C
6. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
6
7
BLOG
168
4. března 2018
C
50. CG Mini
Broumar - Opočno
20
21
BLOG
169
24. února 2018
C
4. EG Open
Most - U kostelů
2
10
BLOG
170
24. února 2018
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
23
28
BLOG
171
18. února 2018
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
13
BLOG
172
18. února 2018
C
3. EG Open
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
173
1. ledna 2018
C
22. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
19
19
BLOG
174
30. prosince 2017
C
21. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
9
12
BLOG
175
23. prosince 2017
C
20. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
15
BLOG
176
11. listopadu 2017
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
6
BLOG
177
6. listopadu 2017
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
17
22
178
6. listopadu 2017
C
2. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
20
179
4. listopadu 2017
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
30
39
180
4. listopadu 2017
C
34. EG Open
Souvlastní - U Horských
18
24
181
21. října 2017
C
33. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
8
BLOG
182
21. října 2017
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
24
27
BLOG
183
8. října 2017
B
7. CG Match
Třebíč - Třebíč
15
21
BLOG
184
7. října 2017
C
31. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
11
16
BLOG
185
7. října 2017
C
30. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
10
BLOG
186
7. října 2017
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
23
27
BLOG
187
24. září 2017
C
29. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
8
188
24. září 2017
B
6. CG Match
Písek - Písek
17
26
BLOG
189
23. září 2017
C
28. EG Open
Kluky - Na Hořici
5
11
190
23. září 2017
A
5. CG Cup
Písek - Písek
21
27
BLOG
191
3. září 2017
C
24. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
15
192
2. září 2017
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
23
24
193
2. září 2017
C
23. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
3
17
194
2. září 2017
C
22. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
7
195
9. července 2017
C
21. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
7
196
9. července 2017
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
19
25
BLOG
197
8. července 2017
A
4. CG Cup
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
22
34
BLOG
198
7. července 2017
C
20. EG Open
Úbislav - Úbislav
5
5
BLOG
199
6. července 2017
B
4. CG Match
Zadov - Zadov
24
25
BLOG
200
5. července 2017
C
19. EG Open
Zadov - Zadov
4
4
201
5. července 2017
A
3. CG Cup
Zadov - Zadov
23
24
BLOG
202
8. května 2017
C
81. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
203
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
21
40
BLOG
204
22. dubna 2017
C
15. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
18
BLOG
205
22. dubna 2017
C
76. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
22
25
BLOG
206
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
29
39
BLOG
207
26. března 2017
C
58. CG Mini
Souvlastní - U Horských
15
20
BLOG
208
18. března 2017
C
13. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
6
BLOG
209
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
29
33
BLOG
210
4. března 2017
C
11. EG Open
Most - U kostelů
8
15
211
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
30
33
212
15. ledna 2017
C
33. CG Mini
Broumar - Opočno
11
12
BLOG
213
8. ledna 2017
C
29. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
11
BLOG
214
1. ledna 2017
C
24. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
6
15
BLOG
215
27. listopadu 2016
C
10. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
24
BLOG
216
20. listopadu 2016
C
6. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
9
BLOG
217
13. listopadu 2016
C
4. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
10
BLOG
218
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
18
25
BLOG
219
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
36
40
BLOG
220
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
1
22
221
30. října 2016
C
163. CG Mini
Opočno - Lišťovina
5
7
BLOG
222
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
33
40
BLOG
223
16. října 2016
C
157. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
24
BLOG
224
8. října 2016
B
11. CG Match
Jičín - Jičín
11
17
BLOG
225
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
30
33
BLOG
226
25. září 2016
C
42. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
9
11
BLOG
227
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
31
34
BLOG
228
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
1
14
BLOG
229
11. září 2016
B
9. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
13
19
BLOG
230
10. září 2016
A
5. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
18
25
BLOG
231
10. září 2016
C
38. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
6
BLOG
232
30. srpna 2016
C
36. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
13
19
BLOG
233
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
10
33
BLOG
234
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
40
43
BLOG
235
21. srpna 2016
C
143. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
236
6. srpna 2016
B
8. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
14
18
BLOG
237
22. července 2016
C
130. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
4
8
BLOG
238
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
22
34
BLOG
239
19. června 2016
C
28. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
9
15
240
18. června 2016
C
27. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
13
20
241
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
31
36
BLOG
242
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
2
12
BLOG
243
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
19
31
BLOG
244
24. dubna 2016
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
10
BLOG
245
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
30
BLOG
246
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
17
31
BLOG
247
23. dubna 2016
C
20. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
13
BLOG
248
3. dubna 2016
C
99. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
249
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
16
21
BLOG
250
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
32
34
BLOG
251
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
11
15
BLOG
252
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
25
38
BLOG
253
27. února 2016
C
11. EG Open
Most - U kostelů
13
17
BLOG
254
31. ledna 2016
C
69. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
12
BLOG
255
24. ledna 2016
C
64. CG Mini
Opočno - Opočno - Broumar
11
14
BLOG
256
17. ledna 2016
C
60. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
7
12
BLOG
257
3. ledna 2016
C
56. CG Mini
Souvlastní - U Horských
10
13
BLOG
258
1. ledna 2016
C
52. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
10
11
BLOG
259
30. prosince 2015
C
50. CG Mini
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
15
17
BLOG
260
30. prosince 2015
C
2. EG Open
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
14
15
BLOG
261
13. prosince 2015
C
35. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
11
BLOG
262
6. prosince 2015
C
30. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
11
BLOG
263
1. prosince 2015
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
4
BLOG
264
22. listopadu 2015
C
23. CG Mini
Opočno - Lišťovina
10
13
BLOG
265
25. října 2015
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
2
14
BLOG
266
24. října 2015
C
58. EG Open
Meziboří - Meziboří
5
10
267
24. října 2015
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
31
32
BLOG
268
17. října 2015
C
54. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
7
7
269
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
8
270
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
23
27
BLOG
271
27. září 2015
C
51. EG Open
Písek - Smetanova Lhota
2
9
272
27. září 2015
A
7. CG Cup
Písek - Smetanova Lhota
25
28
BLOG
273
26. září 2015
B
8. CG Match
Písek - Písek
26
27
BLOG
274
26. září 2015
C
50. EG Open
Kluky - Na Hořici
7
10
275
4. září 2015
C
162. CG Mini
Žamberk - Pastviny přehrada
3
5
BLOG
276
29. srpna 2015
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
25
44
BLOG
277
29. srpna 2015
C
44. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
27
BLOG
278
28. srpna 2015
C
42. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
10
15
BLOG
279
28. srpna 2015
C
43. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
13
BLOG
280
19. července 2015
C
138. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
6
BLOG
281
6. července 2015
C
136. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
11
BLOG
282
21. června 2015
C
131. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
13
BLOG
283
20. června 2015
B
6. CG Match
Staré Splavy - Staré Splavy
17
23
BLOG
284
20. června 2015
C
36. EG Open
Staré Splavy - Bor u pláže
1
6
285
24. května 2015
C
122. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
6
BLOG
286
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
23
36
BLOG
287
26. dubna 2015
C
25. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
9
BLOG
288
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
28
38
BLOG
289
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
16
BLOG
290
24. dubna 2015
C
21. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
17
BLOG
291
18. dubna 2015
B
3. CG Match
Třebíč - Třebíč
13
28
BLOG
292
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
30
34
BLOG
293
22. února 2015
C
80. CG Mini
Opočno - Lišťovina
10
12
BLOG
294
16. ledna 2015
C
3. EG Open
Dobruška - U Jelena
6
17
BLOG
295
1. ledna 2015
C
48. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
9
14
BLOG
296
20. prosince 2014
C
37. CG Mini
Hradec Králové - Šimkovy sady
17
20
BLOG
297
8. prosince 2014
C
28. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
12
BLOG
298
23. listopadu 2014
C
14. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
11
13
BLOG
299
2. listopadu 2014
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
16
20
BLOG
300
1. listopadu 2014
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
33
36
BLOG
301
1. listopadu 2014
C
53. EG Open
Meziboří - Meziboří
9
16
BLOG
302
25. října 2014
B
8. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
26
31
BLOG
303
25. října 2014
C
51. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
11
BLOG
304
28. září 2014
C
48. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
8
27
BLOG
305
27. září 2014
C
46. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
13
20
BLOG
306
27. září 2014
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
38
42
BLOG
307
27. září 2014
C
47. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
14
28
BLOG
308
13. září 2014
B
7. CG Match
Konecchlumí - Konecchlumí
16
19
BLOG
309
10. září 2014
C
44. EG Open
Dobruška - Iveco servis
4
7
BLOG
310
6. září 2014
A
6. CG Cup
Raná u Loun - Raná
29
34
BLOG
311
7. srpna 2014
C
41. EG Open
Dobruška - Sport bar
4
7
BLOG
312
28. července 2014
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
313
20. července 2014
B
6. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
26
29
BLOG
314
13. července 2014
C
33. EG Open
Hradec Králové - U Zellerů
5
12
BLOG
315
6. července 2014
C
139. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
316
14. června 2014
C
132. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
24
BLOG
317
1. června 2014
C
128. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
318
18. května 2014
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
16
23
BLOG
319
17. května 2014
C
24. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
4
10
BLOG
320
17. května 2014
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
19
24
BLOG
321
16. května 2014
C
23. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
11
11
BLOG
322
27. dubna 2014
C
15. EG Open
Klíny - Klíny
3
9
BLOG
323
26. dubna 2014
A
2. CG Cup
Klíny - Klíny
26
28
BLOG
324
22. března 2014
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
30
34
BLOG
325
21. března 2014
C
7. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
11
13
BLOG
326
1. března 2014
B
1. CG Match
Most - U kostelů
33
39
BLOG
327
1. března 2014
C
4. EG Open
Most - U kostelů
9
17
BLOG
328
23. února 2014
C
67. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
5
7
BLOG
329
25. ledna 2014
C
47. CG Mini
Szczytna (PL) - Szczytna
27
29
BLOG
330
25. ledna 2014
C
3. EG Open
Dobruška - Sport bar
7
11
BLOG
331
1. ledna 2014
C
31. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
13
BLOG
332
29. prosince 2013
C
2. EG Open
Jičín - Šibeňák
15
19
BLOG
333
8. prosince 2013
C
17. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
9
BLOG
334
23. listopadu 2013
C
6. CG Mini
Broumov - Otovice
4
8
BLOG
335
2. listopadu 2013
A
1. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
29
30
BLOG
336
26. října 2013
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
32
36
BLOG
337
12. října 2013
B
7. CG Match
Raná u Loun - Raná
24
28
BLOG
338
14. září 2013
B
6. CG Match
Jičín - Šibeňák
19
20
BLOG
339
25. srpna 2013
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
23
29
340
28. července 2013
C
132. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
14
BLOG
341
21. července 2013
C
124. CG Mini
Broumov - Otovice
6
12
BLOG
342
6. července 2013
C
110. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
18
33
BLOG
343
23. června 2013
B
4. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
23
23
BLOG
344
22. června 2013
C
106. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
17
19
BLOG
345
22. června 2013
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
22
23
BLOG
346
2. června 2013
C
102. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
6
6
BLOG
347
12. května 2013
C
97. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
348
5. května 2013
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
17
19
BLOG
349
4. května 2013
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
31
BLOG
350
7. dubna 2013
C
84. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
15
BLOG
351
17. února 2013
C
58. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
11
14
BLOG
352
13. ledna 2013
C
42. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
18
BLOG
353
30. prosince 2012
C
30. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
18
18
BLOG
354
24. listopadu 2012
C
11. CG Mini
Broumov - Otovice
7
10
BLOG
355
20. října 2012
C
98. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
8
BLOG
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
28. října 2023
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
21
23
2
22. dubna 2023
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
16
18
3
16. dubna 2023
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
12
13
BLOG
4
7. října 2023
A
1. TM / MČR
Přeštěnice - Přeštěnice
17
27
BLOG
5
15. října 2022
A
5. CG Cup
Přeštěnice - Přeštěnice
23
25
BLOG
6
9. července 2022
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
24
24
BLOG
7
23. dubna 2022
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
21
24
BLOG
8
26. března 2022
A
2. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
26
27
9
5. listopadu 2022
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
29
32
10
10. září 2022
A
1. TM / MČR
Libochovice - Park Libochovice
24
29
11
5. března 2022
A
1. CG Cup
Bečov - Písečný vrch
9
19
BLOG
12
4. září 2021
A
3. CG Cup
Heřmaň - Heřmaň
24
26
BLOG
13
23. října 2021
A
2. TM / MČR
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
26
28
BLOG
14
24. července 2021
A
2. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
21
24
BLOG
15
25. září 2021
A
1. TM / MČR
Libochovice - Park Libochovice
18
29
16
15. května 2021
A
1. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
16
26
BLOG
17
5. září 2020
A
5. CG Cup
Písek - Písek
27
32
BLOG
18
11. července 2020
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
18
26
BLOG
19
6. června 2020
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
37
46
BLOG
20
12. prosince 2020
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
23
23
BLOG
21
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
28
34
BLOG
22
5. prosince 2020
A
1. TM / MČR
Bečov - Písečný vrch
18
24
23
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
22
34
BLOG
24
20. července 2019
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
20
34
BLOG
25
15. června 2019
A
4. CG Cup
Písek - Písek
17
23
BLOG
26
4. května 2019
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
24
27
BLOG
27
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
31
37
BLOG
28
2. listopadu 2019
A
2. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
37
40
29
2. března 2019
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
35
45
BLOG
30
19. října 2019
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
23
41
BLOG
31
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
25
39
BLOG
32
7. července 2018
A
6. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
18
23
BLOG
33
5. července 2018
A
5. CG Cup
Zadov - Zadov
14
14
BLOG
34
2. června 2018
A
4. CG Cup
Písek - Písek
17
20
BLOG
35
21. dubna 2018
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
25
29
BLOG
36
3. listopadu 2018
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
34
42
37
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
29
38
BLOG
38
24. února 2018
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
23
28
BLOG
39
21. října 2017
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
24
27
BLOG
40
7. října 2017
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
23
27
BLOG
41
23. září 2017
A
5. CG Cup
Písek - Písek
21
27
BLOG
42
8. července 2017
A
4. CG Cup
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
22
34
BLOG
43
5. července 2017
A
3. CG Cup
Zadov - Zadov
23
24
BLOG
44
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
29
39
BLOG
45
4. listopadu 2017
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
30
39
46
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
30
33
47
2. září 2017
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
23
24
48
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
33
40
BLOG
49
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
31
34
BLOG
50
10. září 2016
A
5. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
18
25
BLOG
51
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
31
36
BLOG
52
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
36
40
BLOG
53
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
17
31
BLOG
54
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
40
43
BLOG
55
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
25
38
BLOG
56
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
23
27
BLOG
57
27. září 2015
A
7. CG Cup
Písek - Smetanova Lhota
25
28
BLOG
58
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
28
38
BLOG
59
24. října 2015
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
31
32
BLOG
60
29. srpna 2015
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
25
44
BLOG
61
6. září 2014
A
6. CG Cup
Raná u Loun - Raná
29
34
BLOG
62
17. května 2014
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
19
24
BLOG
63
26. dubna 2014
A
2. CG Cup
Klíny - Klíny
26
28
BLOG
64
1. listopadu 2014
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
33
36
BLOG
65
27. září 2014
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
38
42
BLOG
66
22. března 2014
A
1. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
30
34
BLOG
67
26. října 2013
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
32
36
BLOG
68
22. června 2013
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
22
23
BLOG
69
2. listopadu 2013
A
1. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
29
30
BLOG
70
21. ledna 2024
B
3. CG Match
Raná u Loun - Raná
18
26
71
29. října 2023
B
1. CG Match
Milíčov - Milíčov
16
17
72
8. října 2023
B
7. CG Match
Přeštěnice - Přeštěnice
17
19
BLOG
73
23. dubna 2023
B
5. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
18
19
74
5. února 2023
B
3. CG Match
Bečov - Písečný vrch
17
19
75
13. listopadu 2022
B
1. CG Match
Souvlastní - U Horských
16
18
BLOG
76
16. října 2022
B
6. CG Match
Přeštěnice - Přeštěnice
16
18
BLOG
77
11. září 2022
B
5. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
15
15
78
10. července 2022
B
4. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
18
19
BLOG
79
24. dubna 2022
B
3. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
20
20
BLOG
80
5. února 2022
B
1. CG Match
Bečov - Písečný vrch
16
23
BLOG
81
26. září 2021
B
3. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
16
17
82
5. září 2021
B
2. CG Match
Heřmaň - Heřmaň
21
22
BLOG
83
25. července 2021
B
1. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
14
14
BLOG
84
6. září 2020
B
4. CG Match
Písek - Písek
25
27
BLOG
85
12. července 2020
B
3. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
17
25
BLOG
86
7. června 2020
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
26
29
BLOG
87
8. září 2019
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
25
30
BLOG
88
21. července 2019
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
14
28
BLOG
89
16. června 2019
B
4. CG Match
Písek - Písek
14
20
BLOG
90
5. května 2019
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
24
27
BLOG
91
28. dubna 2019
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
26
33
BLOG
92
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
19
30
BLOG
93
8. července 2018
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
16
17
BLOG
94
22. dubna 2018
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
26
BLOG
95
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
18
25
BLOG
96
8. října 2017
B
7. CG Match
Třebíč - Třebíč
15
21
BLOG
97
24. září 2017
B
6. CG Match
Písek - Písek
17
26
BLOG
98
9. července 2017
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
19
25
BLOG
99
6. července 2017
B
4. CG Match
Zadov - Zadov
24
25
BLOG
100
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
21
40
BLOG
101
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
29
33
BLOG
102
8. října 2016
B
11. CG Match
Jičín - Jičín
11
17
BLOG
103
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
30
33
BLOG
104
11. září 2016
B
9. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
13
19
BLOG
105
6. srpna 2016
B
8. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
14
18
BLOG
106
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
22
34
BLOG
107
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
19
31
BLOG
108
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
30
BLOG
109
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
16
21
BLOG
110
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
32
34
BLOG
111
26. září 2015
B
8. CG Match
Písek - Písek
26
27
BLOG
112
20. června 2015
B
6. CG Match
Staré Splavy - Staré Splavy
17
23
BLOG
113
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
23
36
BLOG
114
18. dubna 2015
B
3. CG Match
Třebíč - Třebíč
13
28
BLOG
115
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
30
34
BLOG
116
25. října 2014
B
8. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
26
31
BLOG
117
13. září 2014
B
7. CG Match
Konecchlumí - Konecchlumí
16
19
BLOG
118
20. července 2014
B
6. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
26
29
BLOG
119
18. května 2014
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
16
23
BLOG
120
1. března 2014
B
1. CG Match
Most - U kostelů
33
39
BLOG
121
12. října 2013
B
7. CG Match
Raná u Loun - Raná
24
28
BLOG
122
14. září 2013
B
6. CG Match
Jičín - Šibeňák
19
20
BLOG
123
23. června 2013
B
4. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
23
23
BLOG
124
4. května 2013
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
31
BLOG
125
2. ledna 2024
C
50. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
126
21. ledna 2024
C
15. EG Open
Raná u Loun - Raná
5
7
127
31. října 2023
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
14
128
6. srpna 2023
C
129. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
7
BLOG
129
28. října 2023
C
41. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
3
6
130
5. února 2023
C
39. CG Mini
Bečov - Písečný vrch
2
3
131
8. října 2023
C
34. EG Open
Přeštěnice - Přeštěnice
2
3
132
8. října 2023
C
33. EG Open
Přeštěnice - Přeštěnice
7
10
133
1. ledna 2023
C
25. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
134
21. května 2023
C
18. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
1
4
135
19. listopadu 2022
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
10
15
136
28. srpna 2022
C
189. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
137
22. května 2022
C
141. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
5
138
1. ledna 2022
C
61. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
6
BLOG
139
18. listopadu 2022
C
22. EG Open
Souvlastní - U Horských
20
23
140
15. října 2022
C
20. EG Open
Přeštěnice - Přeštěnice
4
6
141
10. září 2022
C
16. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
12
13
142
10. července 2022
C
15. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
3
143
9. července 2022
C
14. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
6
144
25. dubna 2022
C
9. EG Open
Jedlová v Orlických horách - Start
2
4
BLOG
145
25. dubna 2022
C
8. EG Open
Jedlová v Orlických horách - Start
8
8
BLOG
146
16. dubna 2022
C
7. EG Open
Říčky v OH - Pustý
22
23
147
26. března 2022
C
5. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
11
148
23. října 2021
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
12
149
25. října 2021
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
12
23
BLOG
150
17. října 2021
C
147. CG Mini
Souvlastní - U Horských
10
13
BLOG
151
16. srpna 2021
C
126. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
152
19. července 2021
C
115. CG Mini
Nebeská Rybná - Ochoz
1
7
BLOG
153
17. května 2021
C
89. CG Mini
Jedlová v Orlických horách - Start
11
17
BLOG
154
25. dubna 2021
C
84. CG Mini
Souvlastní - U Horských
5
8
BLOG
155
18. dubna 2021
C
78. CG Mini
Mělčany - Chlum
6
7
BLOG
156
3. dubna 2021
C
65. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
157
28. března 2021
C
53. CG Mini
Souvlastní - U Horských
9
10
BLOG
158
23. října 2021
C
14. EG Open
Souvlastní - U Horských
4
8
BLOG
159
25. září 2021
C
12. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
8
BLOG
160
5. září 2021
C
11. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
8
8
BLOG
161
27. července 2021
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
6
162
15. května 2021
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
10
163
14. prosince 2020
C
2. CG Mini
Souvlastní - U Horských
9
10
BLOG
164
14. prosince 2020
C
161. CG Mini
Souvlastní - U Horských
4
6
165
6. prosince 2020
C
158. CG Mini
Bečov - Písečný vrch
2
6
BLOG
166
3. prosince 2020
C
157. CG Mini
Souvlastní - U Horských
8
8
BLOG
167
10. srpna 2020
C
127. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
4
BLOG
168
18. května 2020
C
94. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
14
15
BLOG
169
1. ledna 2020
C
33. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
8
10
BLOG
170
23. prosince 2019
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
171
9. prosince 2019
C
16. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
7
BLOG
172
9. září 2020
C
13. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
4
173
9. září 2020
C
12. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
9
13
174
12. července 2020
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
5
6
175
11. července 2020
C
9. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
3
11
176
7. června 2020
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
9
177
7. června 2020
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
23
178
17. května 2020
C
6. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
7
16
179
3. listopadu 2019
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
21
180
3. listopadu 2019
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
17
181
17. srpna 2019
C
130. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
182
12. srpna 2019
C
129. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
183
23. června 2019
C
109. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
7
BLOG
184
11. května 2019
C
90. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
5
7
BLOG
185
28. dubna 2019
C
87. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
10
BLOG
186
6. dubna 2019
C
77. CG Mini
Mělčany - Chlum
6
7
BLOG
187
24. února 2019
C
59. CG Mini
Mělčany - Chlum
9
9
BLOG
188
2. února 2019
C
46. CG Mini
Libochovice - Park Libochovice
17
23
189
19. ledna 2019
C
41. CG Mini
Lukavec u Hořic - Lukavec
17
23
BLOG
190
1. ledna 2019
C
34. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
8
8
BLOG
191
2. listopadu 2019
C
29. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
18
23
192
30. října 2019
C
28. EG Open
Souvlastní - U Horských
8
24
193
20. října 2019
C
27. EG Open
Souvlastní - U Horských
11
20
BLOG
194
23. prosince 2018
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
195
8. září 2019
C
26. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
9
196
7. září 2019
C
25. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
12
15
197
17. srpna 2019
C
24. EG Open
Dobruška - Dobruška - Za sokolovnou
10
10
198
24. července 2019
C
23. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
14
18
199
15. června 2019
C
19. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
5
5
BLOG
200
8. května 2019
C
16. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
1
7
BLOG
201
7. května 2019
C
15. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Hranice
8
9
BLOG
202
4. května 2019
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
3
7
BLOG
203
28. dubna 2019
C
12. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
13
BLOG
204
27. dubna 2019
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
20
BLOG
205
13. dubna 2019
C
10. EG Open
Dobruška - Dobruška
9
11
206
13. dubna 2019
C
9. EG Open
Dobruška - Dobruška
18
18
207
2. března 2019
C
7. EG Open
Most - U kostelů
6
25
BLOG
208
2. února 2019
C
5. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
7
209
19. ledna 2019
C
4. EG Open
Lukavec u Hořic - Lukavec
3
7
BLOG
210
4. listopadu 2018
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
18
211
14. října 2018
C
142. CG Mini
Souvlastní - U Horských
11
12
BLOG
212
28. července 2018
C
112. CG Mini
U Hřbitova - CHKO Primorsko
4
6
213
7. července 2018
C
99. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
11
12
214
19. června 2018
C
92. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
215
14. května 2018
C
77. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
8
13
BLOG
216
30. dubna 2018
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
14
BLOG
217
21. dubna 2018
C
70. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
11
21
BLOG
218
4. března 2018
C
50. CG Mini
Broumar - Opočno
20
21
BLOG
219
18. února 2018
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
13
BLOG
220
31. října 2018
C
25. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
21
221
23. října 2018
C
24. EG Open
Souvlastní - U Horských
11
20
BLOG
222
9. září 2018
C
23. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
13
BLOG
223
1. ledna 2018
C
22. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
19
19
BLOG
224
8. září 2018
C
22. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
18
BLOG
225
30. prosince 2017
C
21. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
9
12
BLOG
226
23. prosince 2017
C
20. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
15
BLOG
227
7. července 2018
C
20. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
2
5
228
6. července 2018
C
19. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
5
6
229
5. července 2018
C
18. EG Open
Zadov - Kobyla
8
11
BLOG
230
2. června 2018
C
16. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
3
4
231
23. dubna 2018
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
9
BLOG
232
21. dubna 2018
C
10. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
5
14
BLOG
233
17. března 2018
C
6. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
6
7
BLOG
234
24. února 2018
C
4. EG Open
Most - U kostelů
2
10
BLOG
235
18. února 2018
C
3. EG Open
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
236
6. listopadu 2017
C
2. EG Open
Souvlastní - U Horských
3
20
237
11. listopadu 2017
C
1. CG Mini
Souvlastní - U Horských
6
6
BLOG
238
6. listopadu 2017
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
17
22
239
8. května 2017
C
81. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
240
22. dubna 2017
C
76. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
22
25
BLOG
241
26. března 2017
C
58. CG Mini
Souvlastní - U Horských
15
20
BLOG
242
4. listopadu 2017
C
34. EG Open
Souvlastní - U Horských
18
24
243
15. ledna 2017
C
33. CG Mini
Broumar - Opočno
11
12
BLOG
244
21. října 2017
C
33. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
8
BLOG
245
7. října 2017
C
31. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
11
16
BLOG
246
7. října 2017
C
30. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
10
BLOG
247
24. září 2017
C
29. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
8
248
8. ledna 2017
C
29. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
11
BLOG
249
23. září 2017
C
28. EG Open
Kluky - Na Hořici
5
11
250
1. ledna 2017
C
24. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
6
15
BLOG
251
3. září 2017
C
24. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
15
252
2. září 2017
C
23. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
3
17
253
2. září 2017
C
22. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
2
7
254
9. července 2017
C
21. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
7
255
7. července 2017
C
20. EG Open
Úbislav - Úbislav
5
5
BLOG
256
5. července 2017
C
19. EG Open
Zadov - Zadov
4
4
257
22. dubna 2017
C
15. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
18
BLOG
258
18. března 2017
C
13. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
6
BLOG
259
4. března 2017
C
11. EG Open
Most - U kostelů
8
15
260
27. listopadu 2016
C
10. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
24
BLOG
261
20. listopadu 2016
C
6. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
9
BLOG
262
13. listopadu 2016
C
4. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
10
BLOG
263
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
18
25
BLOG
264
30. října 2016
C
163. CG Mini
Opočno - Lišťovina
5
7
BLOG
265
16. října 2016
C
157. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
24
BLOG
266
21. srpna 2016
C
143. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
267
22. července 2016
C
130. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
4
8
BLOG
268
3. dubna 2016
C
99. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
269
31. ledna 2016
C
69. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
12
BLOG
270
24. ledna 2016
C
64. CG Mini
Opočno - Opočno - Broumar
11
14
BLOG
271
17. ledna 2016
C
60. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
7
12
BLOG
272
3. ledna 2016
C
56. CG Mini
Souvlastní - U Horských
10
13
BLOG
273
1. ledna 2016
C
52. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
10
11
BLOG
274
30. prosince 2015
C
50. CG Mini
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
15
17
BLOG
275
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
1
22
276
25. září 2016
C
42. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
9
11
BLOG
277
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
1
14
BLOG
278
10. září 2016
C
38. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
6
BLOG
279
30. srpna 2016
C
36. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
13
19
BLOG
280
13. prosince 2015
C
35. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
11
BLOG
281
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
10
33
BLOG
282
6. prosince 2015
C
30. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
11
BLOG
283
19. června 2016
C
28. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
9
15
284
1. prosince 2015
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
4
BLOG
285
18. června 2016
C
27. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
13
20
286
22. listopadu 2015
C
23. CG Mini
Opočno - Lišťovina
10
13
BLOG
287
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
2
12
BLOG
288
24. dubna 2016
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
10
BLOG
289
23. dubna 2016
C
20. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
13
BLOG
290
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
11
15
BLOG
291
27. února 2016
C
11. EG Open
Most - U kostelů
13
17
BLOG
292
30. prosince 2015
C
2. EG Open
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
14
15
BLOG
293
25. října 2015
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
2
14
BLOG
294
4. září 2015
C
162. CG Mini
Žamberk - Pastviny přehrada
3
5
BLOG
295
19. července 2015
C
138. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
6
BLOG
296
6. července 2015
C
136. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
11
BLOG
297
21. června 2015
C
131. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
13
BLOG
298
24. května 2015
C
122. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
6
BLOG
299
22. února 2015
C
80. CG Mini
Opočno - Lišťovina
10
12
BLOG
300
24. října 2015
C
58. EG Open
Meziboří - Meziboří
5
10
301
17. října 2015
C
54. EG Open
Nebeská Rybná - Popelov
7
7
302
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
8
303
27. září 2015
C
51. EG Open
Písek - Smetanova Lhota
2
9
304
26. září 2015
C
50. EG Open
Kluky - Na Hořici
7
10
305
1. ledna 2015
C
48. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
9
14
BLOG
306
29. srpna 2015
C
44. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
4
27
BLOG
307
28. srpna 2015
C
43. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
9
13
BLOG
308
28. srpna 2015
C
42. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
10
15
BLOG
309
20. prosince 2014
C
37. CG Mini
Hradec Králové - Šimkovy sady
17
20
BLOG
310
20. června 2015
C
36. EG Open
Staré Splavy - Bor u pláže
1
6
311
8. prosince 2014
C
28. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
12
BLOG
312
26. dubna 2015
C
25. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
2
9
BLOG
313
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
3
16
BLOG
314
24. dubna 2015
C
21. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
17
BLOG
315
23. listopadu 2014
C
14. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
11
13
BLOG
316
16. ledna 2015
C
3. EG Open
Dobruška - U Jelena
6
17
BLOG
317
2. listopadu 2014
C
1. EG Open
Meziboří - Meziboří
16
20
BLOG
318
28. července 2014
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
8
BLOG
319
6. července 2014
C
139. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
320
14. června 2014
C
132. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
24
BLOG
321
1. června 2014
C
128. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
322
23. února 2014
C
67. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
5
7
BLOG
323
1. listopadu 2014
C
53. EG Open
Meziboří - Meziboří
9
16
BLOG
324
25. října 2014
C
51. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
11
BLOG
325
28. září 2014
C
48. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
8
27
BLOG
326
25. ledna 2014
C
47. CG Mini
Szczytna (PL) - Szczytna
27
29
BLOG
327
27. září 2014
C
47. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
14
28
BLOG
328
27. září 2014
C
46. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
13
20
BLOG
329
10. září 2014
C
44. EG Open
Dobruška - Iveco servis
4
7
BLOG
330
7. srpna 2014
C
41. EG Open
Dobruška - Sport bar
4
7
BLOG
331
13. července 2014
C
33. EG Open
Hradec Králové - U Zellerů
5
12
BLOG
332
1. ledna 2014
C
31. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
13
BLOG
333
17. května 2014
C
24. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
4
10
BLOG
334
16. května 2014
C
23. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
11
11
BLOG
335
8. prosince 2013
C
17. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
9
BLOG
336
27. dubna 2014
C
15. EG Open
Klíny - Klíny
3
9
BLOG
337
21. března 2014
C
7. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
11
13
BLOG
338
23. listopadu 2013
C
6. CG Mini
Broumov - Otovice
4
8
BLOG
339
1. března 2014
C
4. EG Open
Most - U kostelů
9
17
BLOG
340
25. ledna 2014
C
3. EG Open
Dobruška - Sport bar
7
11
BLOG
341
29. prosince 2013
C
2. EG Open
Jičín - Šibeňák
15
19
BLOG
342
25. srpna 2013
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
23
29
343
28. července 2013
C
132. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
14
BLOG
344
21. července 2013
C
124. CG Mini
Broumov - Otovice
6
12
BLOG
345
6. července 2013
C
110. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
18
33
BLOG
346
22. června 2013
C
106. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
17
19
BLOG
347
2. června 2013
C
102. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
6
6
BLOG
348
12. května 2013
C
97. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
349
7. dubna 2013
C
84. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
15
BLOG
350
17. února 2013
C
58. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
11
14
BLOG
351
13. ledna 2013
C
42. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
18
BLOG
352
30. prosince 2012
C
30. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
18
18
BLOG
353
24. listopadu 2012
C
11. CG Mini
Broumov - Otovice
7
10
BLOG
354
5. května 2013
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
17
19
BLOG
355
20. října 2012
C
98. CG Mini
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
8
8
BLOG