Všichni hráči
HRÁČI
profil hráče - Konečná Helena
Seznam hráčů
001.
Adam Ondřej
002.
Adamczewski Michal
003.
Adamová Bobina
004.
Adlová Andrea
005.
Alibone Chris
006.
Ambrož M.
007.
Anděl Bronislav
008.
Anderková Drahuše
009.
András Ákos
010.
Andrle Roman
011.
Andrýs Jan
012.
Armstrong Chris
013.
Armstrong Petra
014.
Arnoštová Jaroslava
015.
Aron Karel
016.
Assman Thomas
017.
Augustýn Petr
018.
Báča Vladimír
019.
Bada Radek
020.
Badzo Marek
021.
Bachová Michaela
022.
Bachura Zdeněk
023.
Bajer Lukáš
024.
Baláš Vladislav
025.
Balášová Bára
026.
Balášová Kateřina
027.
Balázs Adam
028.
Balázs Richard
029.
Balázsová Adéla
030.
Balázsová Kamila
031.
Balázsová Stella
032.
Balvínová Martina
033.
Baran Pavel
034.
Baranec Milan
035.
Barešová Klára
036.
Barešová Květoslava
037.
Barnas Roman
038.
Barok Jaroslav
039.
Barták Jaroslav
040.
Barták Josef
041.
Barták Petr
042.
Bartal Blanka
043.
Bartal Marián
044.
Bartíková Miroslava
045.
Bártlová Kateřina
046.
Bartolotti Anna
047.
Bartoň Michal
048.
Bartoň Pavel
049.
Bartoň Tomáš
050.
Bartos Jean Sebastien
051.
Bartoš Martin
052.
Bartošová Jitka
053.
Bartošová Sára
054.
Bassis Alex
055.
Baše Vladimír
056.
Baumgartl Svenja
057.
Bawól Michal
058.
Bečvářová Zuzana
059.
Bechyňský Jan
060.
Bejček Kryštof
061.
Beňáková Vanesa
062.
Beňas Jaroslav
063.
Benda Jan
064.
Benda Jiří
065.
Bendová Jitka
066.
Beneš Radek
067.
Beneš Roman
068.
Benešová Renata
069.
Benešová Zdenka
070.
Benson Marcell
071.
Bent Benjamin
072.
Beran Jaroslav
073.
Beranová Bára
074.
Berenger Christophe
075.
Bernard Olivier
076.
Bernat Jolanta
077.
Berný Petr
078.
Besenyei Zoltan
079.
Bezděkovský Jakub
080.
Bezvoda Viktor
081.
Bielik David
082.
Bieliková Martina
083.
Bien Sasha
084.
Bihari Vladimír
085.
Bimka Ondřej
086.
Biskup Milan
087.
Bitvar Alexandr
088.
Bitvarová Pavlína
089.
Blahout Petr
090.
Bláhová Magdaléna
091.
Bláhová Markéta
092.
Blažek Zdeněk
093.
Bobek Martin
094.
Bočkay Petr
095.
Bočková Viktorie
096.
Böhm Antonín
097.
Böhm Jan
098.
Boivin David
099.
Bolkovec Tomáš
100.
Bönischová Sára
101.
Bonnafous Pierre
102.
Borák Filip
103.
Borka Milan
104.
Borovcová Blanka
105.
Borovec Pavel
106.
Borovec Štěpán
107.
Boullung Cristian
108.
Bouše Jan
109.
Bouzek Luboš
110.
Brdová Zdeňka
111.
Brenk Jan
112.
Brenk Jr. Jan
113.
Brodská Andrea
114.
Brokl Radek
115.
Brožek Vladislav
116.
Brožková Míla
117.
Bršlicová Kateřina
118.
Brüssau Emme
119.
Březková Lucie
120.
Bubeníček Šimon
121.
Bucko Pavel
122.
Bucko Jr. Pavel
123.
Budská Eva
124.
Budský Petr
125.
Buchert
126.
Bukva Jan
127.
Buleca Pavel
128.
Bulek Jáchym
129.
Bulek Jan
130.
Bulek Radek
131.
Burda Milan
132.
Bureš Stanislav
133.
Burger Róbert
134.
Burger Tomáš
135.
Burián Jakub
136.
Buriánková Valerie
137.
Burimský Timotey
138.
Cabrnoch Jakub
139.
Caullien Louis
140.
Cee Martina
141.
Cejnar Martin
142.
Cejnar Petr
143.
Cemper Zdenek
144.
Cimbulka Martin
145.
Cimbulka Václav
146.
Cohen Alex
147.
Constantin Josef
148.
Corre Benoit
149.
Coufal Marek
150.
Coufalová Šárka
151.
Crippa Raffael
152.
Csémyová Eva
153.
Cvejn Michal
154.
Cvejn Milan
155.
Cvejnová Anna
156.
Cvejnová Hana
157.
Cvik Zdeněk
158.
Cwierzová B.
159.
Cwierzová Jitka
160.
Čadek Roman
161.
Čalyj Patrik
162.
Čapková Alena
163.
Čečetková Jana
164.
Čermák Láďa
165.
Čermák Matěj
166.
Černý Oldřich
167.
Černý Tomasz
168.
Červeňák Martin
169.
Červený Zdeněk
170.
Čeřen Petr
171.
Čeřenová Petra
172.
Čevon P.
173.
Čížek Roman
174.
Čižmárová Zuzana
175.
Čomor Matěj
176.
Čulík Petr
177.
Daichenko Oleg
178.
Daňhel Filip
179.
Daňhel Jan
180.
Daňhel Miloslav
181.
Daňhel Oldřich
182.
Daňhel Jr. Oldřich
183.
Darasová Vendula
184.
Derner Vladimír
185.
Di Biase Toni
186.
Di Giambattista Andrea
187.
Dick Norman
188.
Dittmar Jan
189.
Dittmar Petr
190.
Dlask Marek
191.
Dlask Michal
192.
Dlouhá Nataša
193.
Dohnal Daniel
194.
Doiteaux Yann
195.
Dolana Vladislav
196.
Dolanová Marta
197.
Dolejšová Karolína
198.
Doležal Václav
199.
Doležalová Aneta
200.
Doležalová Magda
201.
Dominik Rastislav
202.
Dostál Tudyt
203.
Douda Matěj
204.
Douda Petr
205.
Doudová Alena
206.
Douglas Alan
207.
Drapáková Michaela
208.
Drbálek Milan
209.
Dřínková Petra
210.
Dubský Renné
211.
Dudáková Martina
212.
Dufek Jindřich
213.
Duchek Matěj
214.
Dumberger Robert
215.
Duňka Zdík
216.
Durlín Jaroslav
217.
Durlínová V.
218.
Dušek Petr
219.
Dvorský Milan
220.
Dvořák Daniel
221.
Dvořák Petr
222.
Dvořák Vojtěch
223.
Ebr Tomáš
224.
Ehl Adam
225.
El-Hallak Mazen
226.
Elderkamp Cor
227.
Elis Kryštof
228.
Elis Ladislav
229.
Ellis Malcolm
230.
Ellis Vladya
231.
Emmer Jan
232.
Ersepka Daniel
233.
Ersepková Šárka
234.
Etflaiš Dominik
235.
Etflaišová Hana
236.
Exner Josef
237.
Exnerová Jana
238.
Faigle Fabio
239.
Fajták Petr
240.
Faltová Anežka
241.
Faltová Miriam
242.
Faltová Simona
243.
Fendrychová Lucie
244.
Fiala David
245.
Fiala Jana
246.
Fiala Luboš
247.
Fiala Miroslav
248.
Fialová Bára
249.
Fialová Elisabeth
250.
Fialová Lenka
251.
Fialová Viola
252.
Fikar Marek
253.
Filip David
254.
Filip Jr. David
255.
Filipi Martin
256.
Fišar Václav
257.
Fox Dan
258.
Franc Robert
259.
Frank Tomáš
260.
Freisleben Jindřich
261.
Freislebenová Blanka
262.
Fremuth Jan
263.
Fremuthová Zuzana
264.
Fricová Jiřina
265.
Froidefont Julien
266.
Frolík Dominik
267.
Frus Jan
268.
Gabardiel Stephan
269.
Galambos Attila
270.
Galová Petra
271.
Gálus Igor
272.
Giogas Panajotis
273.
Glunz Amelie
274.
Gracik Jaroslav
275.
Gregor Jiří
276.
Gregorová Helena
277.
Grela Marcin
278.
Grešl Michal
279.
Grešlová Alena
280.
Grogan Conor
281.
Grogan Fergal
282.
Gřesík Martin
283.
Gulášová Marika
284.
Halbich Kamil
285.
Halčař Jiří
286.
Halčařová Jiřina
287.
Hamáček Martin
288.
Hamáček Pavel
289.
Hamouz Emil
290.
Hamouz Hynek
291.
Hamouzová Blažena
292.
Hamouzová Miroslava
293.
Hamouzová Věra
294.
Hamprechtová Agáta
295.
Hanzlíček Kryštof
296.
Hanzlíček Martin
297.
Hanzlíček Matyáš
298.
Hanzlíčková Kateřina
299.
Hara Jaroslaw
300.
Harant Jiří
301.
Harant Kryštof
302.
Harantová Milada
303.
Haritun Martin
304.
Harmel Konrad
305.
Hartman Luboš
306.
Hartmanová Simona
307.
Hátle Miroslav
308.
Hauferová Romana
309.
Havel Ragnar
310.
Havelka Jiří
311.
Havlák Zdeněk
312.
Havláková Hana
313.
Havlíček Jaroslav
314.
Havlín Roman
315.
Havlín Štěpán
316.
Havlínová Romana
317.
Havlínová Sabina
318.
Heger Petr
319.
Hegner Zdeněk
320.
Hejduk Kryštof
321.
Hejduková Lucie
322.
Hejlek Bohuslav
323.
Helásek Pavel
324.
Hendrych Jan
325.
Henzl David
326.
Hepnarová Svatka
327.
Hercíková Natálie
328.
Heřmánková Míša
329.
Hijazi Nuredin
330.
Hilasová Iveta
331.
Hippert Guy
332.
Hirschmann Paul
333.
Hlaváček František
334.
Hlaváček Ivan
335.
Hlaváčková Bára
336.
Hlavsová Iveta
337.
Hleba Patrik
338.
Hledík Tomáš
339.
Hlinka Michal
340.
Hloupý Petr
341.
Hnátek Michal
342.
Hock Robert
343.
Hodek Jaroslav
344.
Hodek Michal
345.
Hodek Patrik
346.
Hodek Roman
347.
Hodek Vlastimil
348.
Hodková Anička
349.
Hofmanová Zuzana
350.
Holan Lukáš
351.
Holenstein Claudio
352.
Holer Lukáš
353.
Holub Karel
354.
Holub Radek
355.
Holubář Matouš
356.
Honza Jan
357.
Horáčková Z.
358.
Horák Miloš
359.
Horák Patrik
360.
Horáková Renata
361.
Horký Vlasta
362.
Horská Yvone
363.
Horský Roman
364.
Horský Tomasz
365.
Horský Václav
366.
Horváth Stanislav
367.
Horváthová Zdeňka
368.
Hořejší Miroslav
369.
Houha Petr
370.
Houška Jiří
371.
Hrabánek David
372.
Hrdinová Libuše
373.
Hrnčiariaková Radka
374.
Hrodek Ondřej
375.
Hrubeš David
376.
Hrubeš Lukáš
377.
Hruboňová Jana
378.
Hrubošová Tereza
379.
Hubáček Filip
380.
Hudeček Jakub
381.
Hůlka Kamil
382.
Hůlka Lukáš
383.
Hunter Lukáš
384.
Hůrková Veronika
385.
Hussung Marek
386.
Hybešová Renata
387.
Chaloupka Jan
388.
Chaloupka Martin
389.
Chaloupková Veronika
390.
Chalupník Jan
391.
Chalupníková Barča
392.
Chalupníková Jitka
393.
Charamza Albert
394.
Chenaux Cindy
395.
Chlad Zdenek
396.
Chlup Martin
397.
Chmel Antonín
398.
Chmelař Jiří
399.
Chmelíček Miloš
400.
Chmelová Markéta
401.
Choděra Jakub
402.
Chocholáč Jiř
403.
Cholasta David
404.
Cholasta Radek
405.
Cholastová Ilona
406.
Choutka Pavel
407.
Chruščová Saša
408.
Chudoba Milan
409.
Chudý Pavel
410.
Illes Daniel
411.
Ivanov Jakub
412.
Jackmann Jaroslav
413.
Jahelková Jitka
414.
Jahl František
415.
Jakob Sven
416.
Jakůbková Nikola
417.
Janata Viktor
418.
Jandera Tomáš
419.
Jandura Richard
420.
Janeček Ondřej
421.
Janečková Veronika
422.
Jaroslav Malach
423.
Jaroš Eberhard
424.
Jaroš Václav
425.
Jarošová Adéla
426.
Jaskulski Maximilian
427.
Jedlička Miroslav
428.
Jedlička Vratislav
429.
Jedličková Jana
430.
Jehlička Josef
431.
Jehličková Jaroslava
432.
Jech Pavel
433.
Jemelík Petr
434.
Jenei Lili
435.
Jerijová Alena
436.
Ješina Jiří
437.
Jindra Karel
438.
Jindra Marek
439.
Jindra Pavel
440.
Jirásko Filip
441.
Jirků David
442.
Jirmus Jiří
443.
Jirouš Vlastimil
444.
Jiroušová Iva
445.
Jírová Kateřina
446.
John Lukáš
447.
Jonák Kryštof
448.
Jonák Michal
449.
Jonáková Lucie
450.
Jonášová Laura
451.
Joo Jaroslav
452.
Jozek Pavel
453.
Juřina Luděk
454.
Kaitmannová Eliška
455.
Kájik K.
456.
Kakešová Denisa
457.
Kälin Severin
458.
Kaliszky Peter
459.
Kalous Tomáš
460.
Kaman Peter
461.
Kamm Mathias
462.
Káně Rostislav
463.
Kanfal Rudolf
464.
Kaňková Denisa
465.
Kánský Petr
466.
Kaplan Jakub
467.
Kaplan Jan
468.
Kaplan Miloš
469.
Karásek Jaroslav
470.
Karbulka David
471.
Karchňák Zdeněk
472.
Karlík Petr
473.
Karnol Petr
474.
Karpati Dorottya
475.
Karták Kryštof
476.
Karták Martin
477.
Kasa Petr
478.
Kasalová Iva
479.
Kašpar Jan
480.
Kašpar Pavel
481.
Kašpárek Adam
482.
Kašparová Štěpánka
483.
Kaštovský Adam
484.
Kaucká Natálie
485.
Kautzká Mirka
486.
Kautzký Vít
487.
Kendíková Květa
488.
Khac Eric Nguyen
489.
Kharanutová Diana
490.
Kij Miroslav
491.
Kij Samuel
492.
Kij Tobias
493.
Kijoch Dariusz
494.
Kijová Lenka
495.
Kilian Jiří
496.
Kinčl Zuzana
497.
Kindlová Nikola
498.
Kisielewski Janusz
499.
Kiss Miroslav
500.
Kittel Alex
501.
Klaner Wolf
502.
Klement Jan
503.
Klement Lukáš
504.
Klemenz Dario
505.
Klemmová Markéta
506.
Klíma Vojtěch
507.
Klírová Veronika
508.
Knoblochová Eva
509.
Knopf Jens
510.
Kobera Artur
511.
Kobrlová Kateřina
512.
Kocián Jaroslav
513.
Kociánová Ivana
514.
Kočmíd Ondřej
515.
Kočnar Tomáš
516.
Kočnarová Jaroslava
517.
Koděra Jakub
518.
Kodytek Jakub
519.
Kohout Vladislav
520.
Kohoutová Alena
521.
Kochánková Tereza
522.
Kojzar Tomáš
523.
Koka Petr
524.
Koková Lenka
525.
Kolbenec Tomáš
526.
Kolorenčová Andrea
527.
Končická Markéta
528.
Konečná Andrea
529.
Konečná Helena
530.
Konečná Stela
531.
Konečný Martin
532.
Konop Michal
533.
Kopecká Bára
534.
Kopecký Filip
535.
Kopp Nicole
536.
Koptová Zlata
537.
Korbelová Eva
538.
Korynta Tomáš
539.
Kořínek Václav
540.
Kořínková Jaroslava
541.
Kos Radovan
542.
Kosek Jakub
543.
Kostelecký Jaroslav
544.
Koten Petr
545.
Kotting Petr
546.
Kottink Tobias
547.
Kouřil J.
548.
Kovacs Kristof
549.
Kovács Adrienn
550.
Kovács László
551.
Kováč Michal
552.
Kováčik Miro
553.
Kováčiková Marika
554.
Kovalčík Adam
555.
Kovalíková Kateřina
556.
Kovář František
557.
Kovář Jiří
558.
Kovář Martin
559.
Kovář Petr
560.
Kovářová Markéta
561.
Kovářová Martina
562.
Kovářová Tereza
563.
Kozdera Petr
564.
Kožnarová Jitka
565.
Kožuško Dominik
566.
Kracík M.
567.
Kraček Karel
568.
Králíček Adam
569.
Králíček Kamil
570.
Králová .
571.
Kramer Torsten
572.
Krásná Karolína
573.
Krátká Jana
574.
Kratochvílová Renata
575.
Kraus Kamil
576.
Krausová Monika
577.
Krčil Jaroslav
578.
Krešne Adriana
579.
Krešne Ivana
580.
Krešne Martina
581.
Krhounková Drahoslava
582.
Krch Josef
583.
Krchová Eva
584.
Kritzbach Vladimír
585.
Król Jerzy
586.
Kronholz Jan
587.
Krummer Dušan
588.
Krupka Kamil
589.
Kryšpín Jiří
590.
Křeček Matiáš
591.
Křepela Pavel
592.
Křikava Adam
593.
Křivánek Jan
594.
Křivánek Roman
595.
Kříž Petr
596.
Křížek Matěj
597.
Kubánek Karel
598.
Kubánková Pavla
599.
Kubášová Kristýna
600.
Kubátová Eva
601.
Kubečková Petra
602.
Kubelková Jana
603.
Kubeš Kristián
604.
Kučera Jonáš
605.
Kučera Miloslav
606.
Kučera Petr
607.
Kučerová Marie
608.
Kuchař Ota
609.
Kummer Christoph
610.
Kupec Bohumil
611.
Kupiec Dariusz
612.
Kůrka Michal
613.
Kůrková Iva
614.
Kurucz Réka
615.
Kusztós Tibor
616.
Kuzma Dominik
617.
Kwolek Josef
618.
Kynčlová Jana
619.
Kysela Marek
620.
Lahučká Karina
621.
Lachman Dominik
622.
Lachman Tomáš
623.
Lachmanová Grazsyna
624.
Lambertová Adéla
625.
Lang Tomáš
626.
Langheinrichová Simona
627.
Langová Jana
628.
Langr Jakub
629.
Langr Radomír
630.
Lapková Lucie
631.
Laštůvková Monika
632.
Lauer Šimon
633.
Lauerová Anežka
634.
Lavrentyeva Dáša
635.
Lebeda Jiří
636.
Ledvina Ondřej
637.
Lee Sang Hoon
638.
Leiner Tamas
639.
Lemanská Agnieszka
640.
Lemansky Martin
641.
Ležal Tomáš
642.
Libiak Jozef
643.
Libiak Jožan
644.
Lipovská Eliška
645.
Lipovská Hana
646.
Lipovský Josef
647.
Lipovský Jr. Josef
648.
Lipšová Marcela
649.
Listík Matěj
650.
Lius Ilona
651.
Lorenc Kristián
652.
Lorencová Aranka
653.
Lorencová Patricie
654.
Lu Tomáš
655.
Ludvík Martin
656.
Ludvík Matyáš
657.
Ludvíková Karla
658.
Lukášek Jiří
659.
Lukavská Pavla
660.
Lukavský Radek
661.
Lutovský Petr
662.
Macourek Josef
663.
Magrelová Barbora
664.
Mahon Derek
665.
Mach Petr
666.
Macháček František
667.
Macháčková Andrea
668.
Macháčková Dagmar
669.
Macháčková Natálie
670.
Macháčková Nikola
671.
Majid Arian
672.
Majidová Joana
673.
Majšajdr Jaroslav
674.
Makl Michal
675.
Makoviny Adam
676.
Makovský Jan
677.
Mal Dominik
678.
Malach Jaroslav
679.
Malavergne Eric
680.
Malíková Eliška
681.
Malířová Marie
682.
Malý David
683.
Malý Ondřej
684.
Mandlíková Lada
685.
Mareček Štěpán
686.
Mareček Štěpán
687.
Marek Jiří
688.
Marek Matěj
689.
Marek Vojtěch
690.
Mareš Jakub
691.
Margadant Chris
692.
Markiewicz Hanusz
693.
Marko Jiří
694.
Marková Míla
695.
Martínek Jiří
696.
Maryško Jan
697.
Mařan Jakub
698.
Mařík Petr
699.
Maříková Štěpánka
700.
Mašatová Pavlína
701.
Mašek Pavel
702.
Matějka Patrik
703.
Matouš Jiří
704.
Matuška Kamil
705.
Matyska Luboš
706.
Mayor B
707.
Mazánová Marta
708.
McKeever Philip
709.
Mejmowski Aleksander
710.
Mergl Ivan
711.
Merx Fabián
712.
Merx Christoph
713.
Messner Stefan
714.
Meysemburg Marc
715.
Miedthank David
716.
Michaličková Jana
717.
Michalík Matěj
718.
Michalíková Martina
719.
Michl Petr
720.
Mikulec Marián
721.
Mikulíková Veronika
722.
Mikyska Michal
723.
Milfait Luboš
724.
Míšek Lukáš
725.
Mišina Milan
726.
Mišina st. Milan
727.
Mišinová Natálie
728.
Mleziva Michal
729.
Mohr Jiří
730.
Mohr Josef
731.
Mohr Tomáš
732.
Molnar Anna
733.
Moravcová Alena
734.
Moravec Michal
735.
Moravec Miloš
736.
Moravec Petr
737.
Morong Filip
738.
Morrow Doug
739.
Mostecký Jan
740.
Mračík Jiří
741.
Mráz Petr
742.
Mrázek Denis
743.
Mrázek Jan
744.
Mrzena Jan
745.
Mudroch Jiří
746.
Mullerová Aneta
747.
Musil Jakub
748.
Mutina Daniel
749.
Mutina Zdenek
750.
Myšák Roman
751.
Mžourek Oldřich
752.
Nachtmannová Pavlína
753.
Nečas Arnošt
754.
Nedvědová Sabina
755.
Nekolová Jana
756.
Němec Jan
757.
Nemecz Jakub
758.
Němeček Petr
759.
Němečková Petra
760.
Nerad Dominik
761.
Neradová Iva
762.
Nestrojilová Simona
763.
Netušil Petr
764.
Neuman Petr
765.
Neumann Petr
766.
Neumann Tomáš
767.
Neumann Jr. Tomáš
768.
Nevečeřalová Tereza
769.
Nosek Daniel
770.
Nosek Patrik
771.
Nováček Miroslav
772.
Nováček Jr. Miroslav
773.
Nováčková Zlata
774.
Novák Jakub
775.
Novák Kevin
776.
Novák Lukáš
777.
Novák Martin
778.
Novák Petr
779.
Novák Štěpán
780.
Nováková Bára
781.
Nováková Michaela
782.
Nováková Vendula
783.
Novotná Marie
784.
Novotná Nikola
785.
Novotný Jakub
786.
Novotný Jiří
787.
Novotný Matyáš
788.
Novotný Ondřej
789.
Novotný Petr
790.
Novotný Vojta
791.
Nožičková Andrea
792.
Oborník Láďa
793.
Offerman Sven
794.
Olaf .
795.
Olexa Michal
796.
Ondráček Tomáš
797.
Ondřej Jakub
798.
Opletalová Lucie
799.
Ouředníček Radek
800.
O´Brien Tom
801.
Pacalová Edita
802.
Pago Martin
803.
Pail Matouš
804.
Pailová Lenka
805.
Pakosta Petr
806.
Pálka Tomáš
807.
Pánek Jindřich
808.
Pappová Jaroslava
809.
Parpillon Florent
810.
Pařízková Zdeňka
811.
Pašek Daniel
812.
Pátek Michal
813.
Pátek Jr. Michal
814.
Pátková Jana
815.
Patočková Petra
816.
Páv Jan
817.
Pavel Lukáš
818.
Pavelka Robert
819.
Pavels Michaels
820.
Pazdera Pavel
821.
Pekárek Milan
822.
Pekárek Vojtěch
823.
Pekárková Jindřiška
824.
Pekárková Lenka
825.
Pelčík Roman
826.
Pelčíková Karla
827.
Pelčíková Petra
828.
Pešek Milan
829.
Peška Tomáš
830.
Pešková Jitka
831.
Petřík Milan
832.
Petřinová Renata
833.
Pikeš Dominik
834.
Pilip Pavel
835.
Pilip Štěpán
836.
Pilnaj Jindřich
837.
Pilnajová Jitka
838.
Pilnajová Markéta
839.
Písecký David
840.
Písecký Milan
841.
Piszczek Marek
842.
Pišl Daniel
843.
Pitek Kamil
844.
Pitek Rafal
845.
Pitín Luboš
846.
Pitínová J.
847.
Pittner Václav
848.
Plaček Radomír
849.
Plaček Vladimír
850.
Plocek Jan
851.
Plocek Mirek
852.
Pobuda Karel
853.
Podskalská Zdeňka
854.
Podskalský Karel
855.
Pohl Luboš
856.
Pohl Patrik
857.
Pokorná Laura
858.
Pokorná Lucie
859.
Pokorný Jan
860.
Pokorný Lubomír
861.
Pola Pavel
862.
Poláček Petr
863.
Polák Ivo
864.
Polák Jan
865.
Poledná Nikola
866.
Polívka Petr
867.
Pončák Luboš
868.
Pončáková Iveta
869.
Pončáková Lucie
870.
Pons Arno
871.
Popela Štěpán
872.
Popelková Barbora
873.
Popiel Pawel
874.
Portyš Petr
875.
Pospíšil Jiří
876.
Pospíšilová Alžběta
877.
Pospíšilová Denisa
878.
Pospíšilová Markéta
879.
Pospíšilová Radka
880.
Pospíšilová Vlasta
881.
Pospíšilová Žofie
882.
Pošta Radek
883.
Poštová Michaela
884.
Poucha Lubomír
885.
Pouchová Radka
886.
Pourová Zuzana
887.
Pracna Dominik
888.
Prachař Tomáš
889.
Prajs Matěj
890.
Pravda Marek
891.
Prezbruchý Radek
892.
Procházka Adam
893.
Procházka Robert
894.
Prokeš Miroslav
895.
Prokop Michal
896.
Prosser Martin
897.
Průcha Pavel
898.
Prýmek František
899.
Ptáček Petr
900.
Ptáček Petr
901.
Ptáček Vít
902.
Ptáčková Andrea
903.
Puchmeltrová Veronika
904.
Pultar Jiří
905.
Pultarová Anna
906.
Pultarová Romana
907.
Puna Pavel
908.
Purchart Václav
909.
Purchartová Jitka
910.
Purchartová Sr. Jitka
911.
Putterovics Pavel
912.
Raduchowski Aleksander
913.
Ragny R
914.
Rajkovič Ladislav
915.
Rajtmajer Pavel
916.
Rampas Vladimír
917.
Ransdorf Miroslav
918.
Rast Jürgen
919.
Rau Martin
920.
Raulím Milan
921.
Raulímová Jitka
922.
Reichel Pavel
923.
Reichelová Alena
924.
Reichert Marc
925.
Rejha Tomáš
926.
Rejhová Anna
927.
Rejlek Šimon
928.
Riedel Ben
929.
Richard Benoit
930.
Roderburg Jérome
931.
Rohlíčková Alžběta
932.
Rokosová Vlaďka
933.
Rolenčík Petr
934.
Rolenčíková Zuzana
935.
Rosa Tomáš
936.
Roubík Hynek
937.
Rozsypalová Kateřina
938.
Rožníček Matěj
939.
Ruffer Jiří
940.
Rufferová Vanda
941.
Rullier Sylvain
942.
Ruszty Balazs
943.
Rybář Matěj
944.
Rydlo Luboš
945.
Rýglová Eliška
946.
Ryp Tomáš
947.
Řičář Josef
948.
Řičářová Hana
949.
Říha Josef
950.
Říha Karel
951.
Říhová Lucie
952.
Říhová Magdaléna
953.
Sackl Miroslav
954.
Sadź Sebastian
955.
Sankotová Bára
956.
Satranská Jitka
957.
Seaman Nick
958.
Sedláček Martin
959.
Sedláčková Lenka
960.
Sedláčková Lucie
961.
Sedlařík Jiří
962.
Severson Kermit
963.
Shrbená Václava
964.
Shrbená Veronika
965.
Schejbal Ivan
966.
Schejbal Oliver
967.
Schejbal Samuel
968.
Schejbalová Hana
969.
Scherschel Nico
970.
Schilla Šimon
971.
Schmidt Benjamin
972.
Schmol Serge
973.
Schulze Tell
974.
Schwamberský Ota
975.
Siebenburger Petr
976.
Simon David
977.
Sisak Dominika
978.
Skalická Pavla
979.
Skalíková Klára
980.
Skiba Gregorz
981.
Sklenář Jan
982.
Sklenička Petr
983.
Skořepová Sandra
984.
Skrbek Denis
985.
Skrčený Jiří
986.
Sladkovský Miroslav
987.
Slaninová Mária
988.
Slapnička Robert
989.
Slavík Filip
990.
Slavíková Karla
991.
Slavíková Nora
992.
Smejkal Petr
993.
Smrček Petr
994.
Smutný Luboš
995.
Snopek Dominik
996.
Sobol Michael
997.
Sobota Zdeněk
998.
Sobotka Jiří
999.
Sobotka Pavel
1000.
Sobotková Jitka
1001.
Sobotková Lada
1002.
Sobotová Radmila
1003.
Solík Milan
1004.
Solíková Danka
1005.
Soma László
1006.
Sommer Martin
1007.
Soudný Luděk
1008.
Soukup Pavel
1009.
Spek Arjen
1010.
Srbová Ivana
1011.
Staněk Jan
1012.
Staněk Pavel
1013.
Staněk Vojtěch
1014.
Staňková Lucie
1015.
Staňková Miroslava
1016.
Stárek Lukáš
1017.
Stárek Vlastimil
1018.
Stefan Greta
1019.
Stehlík Jan
1020.
Stehlík Milan
1021.
Stehlíková Anna
1022.
Stehlíková Věra
1023.
Steiner Samuel
1024.
Stieber Vít
1025.
Stoulk Vincent
1026.
Stránský Michal
1027.
Stránský Mirek
1028.
Strassenský Jakub
1029.
Strassenský Jiří
1030.
Strassenský Petr
1031.
Streitz Patrick
1032.
Strejc Martin
1033.
Strejc Petr
1034.
Strejcová Natálie
1035.
Strejček O.
1036.
Strmiska Josef
1037.
Strmiský Josef
1038.
Strnad Dušan
1039.
Strnad Jiří
1040.
Strnadová Romana
1041.
Strobl Jiří
1042.
Stryja Milan
1043.
Student Martin
1044.
Suchánek Leoš
1045.
Suchánek Vladimír
1046.
Sunil C
1047.
Sváta Miroslav
1048.
Svoboda Jakub
1049.
Svoboda Tomáš
1050.
Svobodová Hana
1051.
Sýkora Milan
1052.
Sýkorová Lenka
1053.
Synková Barbora
1054.
Syresh A
1055.
Szemethy Zoltan
1056.
Szendi Csaba
1057.
Szücs András
1058.
Šaroun Petr
1059.
Šátek Jaroslav
1060.
Šebela Daniel
1061.
Šeps Jaromír
1062.
Šeps Pavel
1063.
Šepsová Eva
1064.
Šepsová Jr. Eva
1065.
Šestko Pavel
1066.
Šimek Jakub
1067.
Šimun Radek
1068.
Široký Pavel
1069.
Škoda Martin
1070.
Škuba Milan
1071.
Škvrna Pavel
1072.
Škvrna Petr
1073.
Šlajs Vladimír
1074.
Šlechta Libor
1075.
Šlechta Jr. Libor
1076.
Šlechtová Jana
1077.
Šméralová Marie
1078.
Šmíd Pavel
1079.
Šmída Petr
1080.
Šmídová Kateřina
1081.
Šolc Martin
1082.
Šourek Jiří
1083.
Šourková Ivana
1084.
Šouta Jiří
1085.
Šouta Richard
1086.
Špička Jiří
1087.
Špička Václav
1088.
Šrámek Filip
1089.
Šrámek Václav
1090.
Šrámek Vladimír
1091.
Šrámková Jitka
1092.
Šrámková R. Jiřina
1093.
Šrefl Miroslav
1094.
Štáfek Martin
1095.
Štalzer Petr
1096.
Štancl Vít
1097.
Šťastný Vojtěch
1098.
Štědrá Jitka
1099.
Štědrý Tomáš
1100.
Štěpán Jakub
1101.
Štěpán Jiří
1102.
Štěpánek Bedřich
1103.
Štěpánová Lucie
1104.
Štěrbová Marcela
1105.
Štika Filip
1106.
Štiková Kateřina
1107.
Štípková Hana
1108.
Štůla Jan
1109.
Šudrla Miloš
1110.
Šulc Jan
1111.
Šulcová Veronika
1112.
Šváb Pavel
1113.
Švejda Eliáš
1114.
Švejda Filip
1115.
Švejda Jiří
1116.
Švejda Šimon
1117.
Švejdová Kája
1118.
Švejdová Tereza
1119.
Tabara Boleslav
1120.
Tačík Miloslav
1121.
Tajbr Aleš
1122.
Tajbr Jan
1123.
Tajbr Tomáš
1124.
Tajbrová Veronika
1125.
Tajmrová Tereza
1126.
Talián Jan
1127.
Talián Michal
1128.
Talián Rudolf
1129.
Taliánová Lisa
1130.
Tesfamichael David
1131.
Thiebaud Nicolas
1132.
Thomas Kevin
1133.
Thořová Katarína
1134.
Thouvenin Romain
1135.
Tichý Petr
1136.
Tížek Václav
1137.
Tkáč Vladimír
1138.
Tlučhoř Jakub
1139.
Todd Warren
1140.
Toivio Kristian
1141.
Tölg Daniel
1142.
Tomcik Jan
1143.
Tomčík Michal
1144.
Tomčík Miroslav
1145.
Tomčíková Bronislava
1146.
Tomčíková Helena
1147.
Topalovská Jana
1148.
Topalovský Gabriel
1149.
Tóthová Lenka
1150.
Trojan Miloš
1151.
Trojan Tomáš
1152.
Trykar Pavel
1153.
Tříska Daniel
1154.
Tříska Jiří
1155.
Tříska Michal
1156.
Třísková Jana
1157.
Turčín Štěpán
1158.
Turčínová Adéla
1159.
Turčínová Jitka
1160.
Turečková Adéla
1161.
Turo Robin
1162.
Tužil Pavel
1163.
Urbanová Iveta
1164.
Vacek Tomáš
1165.
Vacenovská Hana
1166.
Vacenovský Jiří
1167.
Vacková Lenka
1168.
Vacková Natálie
1169.
Václavek Jan
1170.
Václavek Jr. Jan
1171.
Václavek Sr. Jan
1172.
Václavková Jana
1173.
Václavková Miroslava
1174.
Václavková Nela
1175.
Vaculovičová Lea
1176.
Valušková Jitka
1177.
van Leeuwenová Marta
1178.
Vancl Daniel
1179.
Vaněček
1180.
Vaněk Michal
1181.
Vaníček Tomáš
1182.
Vaňkát David
1183.
Vaňková Kateřina
1184.
Vaňková Vendula
1185.
Vašková Denisa
1186.
Vávrová Hana
1187.
Vergara Pablo
1188.
Verschuere Nicolas
1189.
Veselý Ondřej
1190.
Veselý Václav
1191.
Veverka Dominik
1192.
Vídeňský Adam
1193.
Vinzens Jindřich
1194.
Vít Dušan
1195.
Vítková Kateřina
1196.
Vitoušek Jan
1197.
Vítovec Pavel
1198.
Vlček Daniel
1199.
Vlček Pavel
1200.
Vlček Přemysl
1201.
Vlčková Gabriela
1202.
Vlčková Jitka
1203.
Vlčková Kateřina
1204.
Vlčková Markéta
1205.
Vlková Miroslava
1206.
Voborník Kamil
1207.
Voboříl O.
1208.
Vodák David
1209.
Vojáčková Libuše
1210.
Vojtěch Mikuláš
1211.
Vojtíšek Leoš
1212.
Vojtíšek Radek
1213.
Vojtko Tadeáš
1214.
Volejník Tomáš
1215.
Volmanová Bára
1216.
Volšíčková Pavlína
1217.
Vopátek Martin
1218.
Vorlíček M.
1219.
Vorlovský František
1220.
Vörös Viki
1221.
Vořechovský Dan
1222.
Vosátka Lukáš
1223.
Vošlajerová Veronika
1224.
Votava Petr
1225.
Votava Vladimír
1226.
Votroubek Tomáš
1227.
Votrubová Karolína
1228.
Vrbasová Veronika
1229.
Vrbka Marek
1230.
Vrbka Stanislav
1231.
Vyčítal Josef
1232.
Vydrová Petra
1233.
Vyhlasová Karolína
1234.
Vyskočilová Isabela
1235.
Vystavěl Kristián
1236.
Výtisk
1237.
Wágner Radim
1238.
Wágnerová Michaela
1239.
Walter Jiří
1240.
Weichselbaumer P.
1241.
Weisser Florian
1242.
Weissová Jana
1243.
Winter Amtze
1244.
Wintringer Andy
1245.
Wirz Robin
1246.
Wrana Michal
1247.
Zackl Petr
1248.
Zahrádka František
1249.
Zahradník Jiří
1250.
Zahradníková Eva
1251.
Zachariáš Karel
1252.
Zachariáš Jr. Karel
1253.
Zajac Martin
1254.
Zámecký Jan
1255.
Zámečník .
1256.
Zámostná Adéla
1257.
Zatloukal Jaroslav
1258.
Zatloukal Miroslav
1259.
Zatloukal Petr
1260.
Zdražilová Iveta
1261.
Zelený Lukáš
1262.
Zelinka Jan
1263.
Zelinka Ladislav
1264.
Zeller Jr. Josef
1265.
Zeller Sr. Josef
1266.
Zeman Adam
1267.
Zeman Aleš
1268.
Zeman Jan
1269.
Zeman Kamil
1270.
Zeman Libor
1271.
Zeman Miroslav
1272.
Zeman Jr. Kamil
1273.
Zeman Sr. Kamil
1274.
Zemanová Eliška
1275.
Zemanová Jana
1276.
Zemanová Kristýna
1277.
Zemanová Lenka
1278.
Zemanová Věra
1279.
Zemanová Veronica
1280.
Zemanová Veronika
1281.
Zemanová Žaneta
1282.
Zemek Ivoš
1283.
Zemek Lukáš
1284.
Zemek Patrik
1285.
Zemková Iva
1286.
Zemková Věra
1287.
Zieglerová Iveta
1288.
Zielonka Edward
1289.
Zillen Silke
1290.
Zilvar Tadeáš
1291.
Zíma Josef
1292.
Zlatuška Eduard
1293.
Zogalová Iveta
1294.
Zörnerová Veronika
1295.
Zounek Tomáš
1296.
Zvolánek Jaromír
1297.
Zvolská Klára
1298.
Zvolský Ladislav
1299.
Zyka Jaroslav
1300.
Žižka Jan
Profil hráče - Konečná Helena
Příjmení jméno
Konečná Helena
Klub
KEG Dobruška
Město
Stát
Česká Republika
Rok narození
Start kariéry
6.7.2013
(turnaj kat.
c
)
Odehráno A / B / C / celkem
47 / 40 / 202 /
289
Trenér
Pár slov o sobě ...
Umístění v jednotlivých žebříčcích v jednotlivých sezonách
SEZONA
SPOLEČNÝ
Ženy
JUNIOŘI
SENIOŘI
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
Pořadí
Hráčů
letos
2022
100.
119
20.
27
2021
79.
107
20.
30
2020
44.
118
7.
34
2019
47.
117
8.
29
2018
36.
136
6.
38
2017
40.
266
5.
53
2016
38.
274
9.
76
2015
44.
225
10.
60
2014
200.
347
40.
94
2013
241.
263
69.
81
Počty umístění na 'stupních vítězů' v turnajích kategorií A a B.
(Společné bodování)
SEZONA
Pořadí v kat. A
Pořadí v kat. B
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Celkem
Seznam odehraných akcí
Řazeno chronologicky
Řazeno dle kategorií
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
1. ledna 2022
C
61. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
6
BLOG
2
15. května 2021
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
10
3
5. října 2020
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
4
9. září 2020
C
12. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
13
5
9. září 2020
C
13. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
3
4
6
6. září 2020
B
4. CG Match
Písek - Písek
24
27
BLOG
7
5. září 2020
A
5. CG Cup
Písek - Písek
31
32
BLOG
8
12. července 2020
B
3. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
21
25
BLOG
9
12. července 2020
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
6
10
11. července 2020
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
25
26
BLOG
11
11. července 2020
C
9. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
10
11
12
7. června 2020
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
19
23
13
7. června 2020
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
4
9
14
7. června 2020
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
27
29
BLOG
15
6. června 2020
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
42
46
BLOG
16
18. května 2020
C
94. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
10
15
BLOG
17
17. května 2020
C
6. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
9
16
18
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
31
34
BLOG
19
3. května 2020
C
87. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
10
12
BLOG
20
27. dubna 2020
C
85. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
21
14. března 2020
C
71. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
22
16. února 2020
C
61. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
5
BLOG
23
8. února 2020
C
55. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
23
27
BLOG
24
2. února 2020
C
54. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
4
BLOG
25
1. ledna 2020
C
33. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
10
10
BLOG
26
23. prosince 2019
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
27
9. prosince 2019
C
16. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
28
24. listopadu 2019
C
8. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
29
3. listopadu 2019
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
21
30
3. listopadu 2019
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
17
17
31
2. listopadu 2019
A
2. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
37
40
32
2. listopadu 2019
C
29. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
23
23
33
30. října 2019
C
28. EG Open
Souvlastní - U Horských
8
24
34
20. října 2019
C
27. EG Open
Souvlastní - U Horských
19
20
BLOG
35
19. října 2019
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
40
41
BLOG
36
29. září 2019
C
145. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
37
8. září 2019
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
27
30
BLOG
38
8. září 2019
C
26. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
6
9
39
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
34
34
BLOG
40
7. září 2019
C
25. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
8
15
41
17. srpna 2019
C
130. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
42
17. srpna 2019
C
24. EG Open
Dobruška - Dobruška - Za sokolovnou
9
10
43
12. srpna 2019
C
129. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
44
24. července 2019
C
23. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
14
18
45
22. července 2019
C
22. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
12
12
46
21. července 2019
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
26
28
BLOG
47
20. července 2019
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
33
34
BLOG
48
16. června 2019
C
20. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
3
BLOG
49
16. června 2019
B
4. CG Match
Písek - Písek
20
20
BLOG
50
15. června 2019
C
19. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
5
BLOG
51
15. června 2019
A
4. CG Cup
Písek - Písek
23
23
BLOG
52
19. května 2019
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
53
11. května 2019
C
90. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
6
7
BLOG
54
8. května 2019
C
16. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
7
7
BLOG
55
5. května 2019
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
23
27
BLOG
56
4. května 2019
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
26
27
BLOG
57
4. května 2019
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
1
7
BLOG
58
29. dubna 2019
C
13. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
15
15
BLOG
59
28. dubna 2019
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
31
33
BLOG
60
28. dubna 2019
C
12. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
13
BLOG
61
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
35
37
BLOG
62
27. dubna 2019
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
18
20
BLOG
63
21. dubna 2019
C
84. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
5
BLOG
64
30. března 2019
B
1. CG Match
Jičín - Jičín
33
34
BLOG
65
30. března 2019
C
8. EG Open
Suhrovice - Samá voda
2
18
BLOG
66
2. března 2019
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
41
45
BLOG
67
2. března 2019
C
7. EG Open
Most - U kostelů
20
25
BLOG
68
2. února 2019
C
46. CG Mini
Libochovice - Park Libochovice
22
23
69
2. února 2019
C
5. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
7
70
19. ledna 2019
C
4. EG Open
Lukavec u Hořic - Lukavec
2
7
BLOG
71
19. ledna 2019
C
41. CG Mini
Lukavec u Hořic - Lukavec
23
23
BLOG
72
8. prosince 2018
C
3. EG Open
Jaroměř - Pevnost Josefov
4
7
BLOG
73
8. prosince 2018
C
18. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
21
27
BLOG
74
4. listopadu 2018
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
18
75
3. listopadu 2018
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
39
42
76
31. října 2018
C
25. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
21
77
23. října 2018
C
24. EG Open
Souvlastní - U Horských
20
20
BLOG
78
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
38
38
BLOG
79
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
28
30
BLOG
80
9. září 2018
C
23. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
13
BLOG
81
8. září 2018
C
22. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
15
18
BLOG
82
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
31
39
BLOG
83
28. července 2018
C
112. CG Mini
U Hřbitova - CHKO Primorsko
6
6
84
8. července 2018
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
14
17
BLOG
85
7. července 2018
A
6. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
16
23
BLOG
86
7. července 2018
C
99. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
10
12
87
19. června 2018
C
92. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
88
3. června 2018
B
4. CG Match
Písek - Písek
17
17
BLOG
89
2. června 2018
A
4. CG Cup
Písek - Písek
19
20
BLOG
90
2. června 2018
C
16. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
1
4
91
27. května 2018
C
83. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
92
21. května 2018
C
82. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
11
BLOG
93
14. května 2018
C
77. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
12
13
BLOG
94
6. května 2018
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
23
24
BLOG
95
6. května 2018
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
3
4
BLOG
96
5. května 2018
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
27
30
BLOG
97
5. května 2018
C
12. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
9
12
BLOG
98
30. dubna 2018
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
14
BLOG
99
23. dubna 2018
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
9
BLOG
100
22. dubna 2018
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
25
26
BLOG
101
21. dubna 2018
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
25
29
BLOG
102
21. dubna 2018
C
70. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
15
21
BLOG
103
21. dubna 2018
C
10. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
12
14
BLOG
104
8. dubna 2018
C
66. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
10
BLOG
105
24. března 2018
C
57. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
106
17. března 2018
C
6. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
7
BLOG
107
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
25
25
BLOG
108
4. března 2018
C
50. CG Mini
Broumar - Opočno
18
21
BLOG
109
24. února 2018
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
26
28
BLOG
110
24. února 2018
C
4. EG Open
Most - U kostelů
4
10
BLOG
111
18. února 2018
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
13
BLOG
112
12. února 2018
C
46. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
113
29. ledna 2018
C
37. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
114
14. ledna 2018
C
30. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
10
BLOG
115
7. ledna 2018
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
11
BLOG
116
1. ledna 2018
C
22. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
12
19
BLOG
117
30. prosince 2017
C
21. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
9
12
BLOG
118
19. listopadu 2017
C
5. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
11
BLOG
119
6. listopadu 2017
C
2. EG Open
Souvlastní - U Horských
13
20
120
6. listopadu 2017
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
17
22
121
4. listopadu 2017
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
38
39
122
4. listopadu 2017
C
34. EG Open
Souvlastní - U Horských
23
24
123
21. října 2017
C
33. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
8
BLOG
124
21. října 2017
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
24
27
BLOG
125
8. října 2017
C
32. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
4
BLOG
126
8. října 2017
B
7. CG Match
Třebíč - Třebíč
21
21
BLOG
127
7. října 2017
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
18
27
BLOG
128
7. října 2017
C
31. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
15
16
BLOG
129
7. října 2017
C
30. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
10
BLOG
130
2. října 2017
C
122. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
11
BLOG
131
24. září 2017
B
6. CG Match
Písek - Písek
25
26
BLOG
132
24. září 2017
C
29. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
4
8
133
23. září 2017
A
5. CG Cup
Písek - Písek
25
27
BLOG
134
23. září 2017
C
28. EG Open
Kluky - Na Hořici
11
11
135
18. září 2017
C
118. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
136
3. září 2017
C
24. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
3
15
137
2. září 2017
C
22. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
7
138
2. září 2017
C
23. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
12
17
139
2. září 2017
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
24
24
140
27. srpna 2017
C
115. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
141
13. srpna 2017
C
108. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
142
9. července 2017
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
24
25
BLOG
143
9. července 2017
C
21. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
5
7
144
8. července 2017
A
4. CG Cup
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
30
34
BLOG
145
19. června 2017
C
96. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
9
BLOG
146
12. června 2017
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
147
5. června 2017
C
93. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
148
28. května 2017
C
90. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
10
BLOG
149
21. května 2017
C
86. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
17
BLOG
150
14. května 2017
C
83. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
12
BLOG
151
8. května 2017
C
81. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
10
BLOG
152
6. května 2017
C
17. EG Open
Most - Aquadrom Most
7
15
BLOG
153
6. května 2017
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
30
32
BLOG
154
1. května 2017
C
77. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
18
BLOG
155
23. dubna 2017
C
16. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
16
BLOG
156
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
34
40
BLOG
157
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
33
39
BLOG
158
22. dubna 2017
C
15. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
16
18
BLOG
159
22. dubna 2017
C
76. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
19
25
BLOG
160
20. dubna 2017
C
75. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
12
14
BLOG
161
9. dubna 2017
C
68. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
19
BLOG
162
1. dubna 2017
C
64. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
12
BLOG
163
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
32
33
BLOG
164
12. března 2017
C
54. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
16
BLOG
165
4. března 2017
C
11. EG Open
Most - U kostelů
8
15
166
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
32
33
167
26. února 2017
C
51. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
12
BLOG
168
19. února 2017
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
10
BLOG
169
12. února 2017
C
43. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
13
BLOG
170
5. února 2017
C
41. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
15
BLOG
171
22. ledna 2017
C
37. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
172
15. ledna 2017
C
33. CG Mini
Broumar - Opočno
12
12
BLOG
173
8. ledna 2017
C
29. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
11
BLOG
174
1. ledna 2017
C
24. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
11
15
BLOG
175
30. prosince 2016
C
23. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
25
BLOG
176
11. prosince 2016
C
16. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
177
4. prosince 2016
C
12. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
11
BLOG
178
27. listopadu 2016
C
10. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
17
24
BLOG
179
20. listopadu 2016
C
6. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
9
BLOG
180
13. listopadu 2016
C
4. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
181
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
12
25
BLOG
182
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
29
40
BLOG
183
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
9
22
184
30. října 2016
C
163. CG Mini
Opočno - Lišťovina
6
7
BLOG
185
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
38
40
BLOG
186
16. října 2016
C
157. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
24
BLOG
187
8. října 2016
B
11. CG Match
Jičín - Jičín
15
17
BLOG
188
2. října 2016
C
155. CG Mini
Souvlastní - U Horských
11
16
BLOG
189
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
33
33
BLOG
190
25. září 2016
C
42. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
6
11
BLOG
191
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
34
34
BLOG
192
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
12
14
BLOG
193
11. září 2016
C
39. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
2
BLOG
194
11. září 2016
B
9. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
18
19
BLOG
195
10. září 2016
C
38. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
6
BLOG
196
10. září 2016
A
5. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
24
25
BLOG
197
3. září 2016
C
37. EG Open
Žamberk - Pastviny přehrada
7
9
BLOG
198
30. srpna 2016
C
36. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
13
19
BLOG
199
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
8
33
BLOG
200
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
41
43
BLOG
201
7. srpna 2016
C
139. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
202
6. srpna 2016
B
8. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
18
18
BLOG
203
10. července 2016
B
7. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
24
24
BLOG
204
9. července 2016
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
23
27
BLOG
205
9. července 2016
C
30. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
10
206
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
33
34
BLOG
207
19. června 2016
C
28. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
9
15
208
18. června 2016
C
27. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
17
20
209
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
33
36
BLOG
210
12. června 2016
C
121. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
211
6. června 2016
C
120. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
212
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
28
31
BLOG
213
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
6
12
BLOG
214
1. května 2016
C
108. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
9
BLOG
215
24. dubna 2016
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
10
BLOG
216
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
30
BLOG
217
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
27
31
BLOG
218
23. dubna 2016
C
20. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
13
BLOG
219
17. dubna 2016
C
106. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
12
BLOG
220
9. dubna 2016
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
29
31
BLOG
221
9. dubna 2016
C
16. EG Open
Most - Aquadrom Most
9
14
BLOG
222
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
20
21
BLOG
223
2. dubna 2016
C
14. EG Open
Třebíč - Hrádek
3
5
BLOG
224
27. března 2016
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
14
BLOG
225
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
14
15
BLOG
226
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
34
34
BLOG
227
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
36
38
BLOG
228
27. února 2016
C
11. EG Open
Most - U kostelů
17
17
BLOG
229
31. ledna 2016
C
69. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
12
BLOG
230
24. ledna 2016
C
64. CG Mini
Opočno - Opočno - Broumar
13
14
BLOG
231
11. ledna 2016
C
59. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
7
BLOG
232
3. ledna 2016
C
56. CG Mini
Souvlastní - U Horských
11
13
BLOG
233
1. ledna 2016
C
52. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
11
11
BLOG
234
30. prosince 2015
C
50. CG Mini
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
17
17
BLOG
235
24. října 2015
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
32
32
BLOG
236
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
27
27
BLOG
237
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
8
238
11. října 2015
C
173. CG Mini
Opočno - Lišťovina
8
9
BLOG
239
4. října 2015
C
171. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
240
3. října 2015
B
9. CG Match
Raná u Loun - Raná
16
17
BLOG
241
27. září 2015
A
7. CG Cup
Písek - Smetanova Lhota
28
28
BLOG
242
26. září 2015
B
8. CG Match
Písek - Písek
27
27
BLOG
243
26. září 2015
C
50. EG Open
Kluky - Na Hořici
9
10
244
12. září 2015
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
26
26
BLOG
245
12. září 2015
C
47. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
9
BLOG
246
30. srpna 2015
C
45. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
24
BLOG
247
29. srpna 2015
C
44. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
20
27
BLOG
248
29. srpna 2015
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
42
44
BLOG
249
27. července 2015
C
144. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
250
12. července 2015
C
41. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
11
12
BLOG
251
12. července 2015
B
7. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
28
30
BLOG
252
11. července 2015
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
27
28
BLOG
253
11. července 2015
C
39. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
8
10
BLOG
254
6. července 2015
C
136. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
11
BLOG
255
21. června 2015
C
131. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
13
BLOG
256
20. června 2015
C
36. EG Open
Staré Splavy - Bor u pláže
4
6
257
20. června 2015
B
6. CG Match
Staré Splavy - Staré Splavy
21
23
BLOG
258
6. června 2015
C
35. EG Open
Zákolany - Hradiště Budeč
4
7
BLOG
259
6. června 2015
A
4. CG Cup
Zákolany - Hradiště Budeč
23
26
BLOG
260
30. května 2015
B
5. CG Match
Jičín - Pod Zebínem
22
23
BLOG
261
30. května 2015
C
34. EG Open
Jičín - Pod Zebínem
5
7
BLOG
262
21. května 2015
C
121. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
263
3. května 2015
C
114. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
14
BLOG
264
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
32
36
BLOG
265
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
16
BLOG
266
25. dubna 2015
C
24. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
9
BLOG
267
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
36
38
BLOG
268
24. dubna 2015
C
21. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
14
17
BLOG
269
18. dubna 2015
C
20. EG Open
Třebíč - U Kostelíčka
7
10
BLOG
270
18. dubna 2015
B
3. CG Match
Třebíč - Třebíč
28
28
BLOG
271
4. dubna 2015
C
13. EG Open
Kluky - Na Hořici
21
25
BLOG
272
4. dubna 2015
A
2. CG Cup
Písek - Písek
42
42
BLOG
273
29. března 2015
C
99. CG Mini
Domašín - Dobruška
8
9
BLOG
274
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
33
34
BLOG
275
15. března 2015
C
93. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
10
BLOG
276
7. března 2015
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
35
35
BLOG
277
7. března 2015
C
6. EG Open
Most - U kostelů
12
14
BLOG
278
1. března 2015
C
85. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
12
BLOG
279
22. února 2015
C
80. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
12
BLOG
280
15. února 2015
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
13
BLOG
281
8. února 2015
C
70. CG Mini
Opočno - Lišťovina
11
11
BLOG
282
1. února 2015
C
65. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
15
15
BLOG
283
11. ledna 2015
C
53. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
17
BLOG
284
1. ledna 2015
C
48. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
14
14
BLOG
285
27. září 2014
C
46. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
19
20
BLOG
286
16. května 2014
C
23. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
11
BLOG
287
25. ledna 2014
C
3. EG Open
Dobruška - Sport bar
10
11
BLOG
288
1. ledna 2014
C
31. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
13
BLOG
289
6. července 2013
C
110. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
33
33
BLOG
Datum
Číslo a kategorie
Místo konání a název hřiště
Pořadí
Hráčů
Reportáž
1
5. září 2020
A
5. CG Cup
Písek - Písek
31
32
BLOG
2
11. července 2020
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
25
26
BLOG
3
6. června 2020
A
3. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
42
46
BLOG
4
16. května 2020
A
2. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
31
34
BLOG
5
7. září 2019
A
6. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
34
34
BLOG
6
20. července 2019
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
33
34
BLOG
7
15. června 2019
A
4. CG Cup
Písek - Písek
23
23
BLOG
8
4. května 2019
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
26
27
BLOG
9
2. listopadu 2019
A
2. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
37
40
10
27. dubna 2019
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
35
37
BLOG
11
2. března 2019
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
41
45
BLOG
12
19. října 2019
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
40
41
BLOG
13
8. září 2018
A
7. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
31
39
BLOG
14
7. července 2018
A
6. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
16
23
BLOG
15
2. června 2018
A
4. CG Cup
Písek - Písek
19
20
BLOG
16
5. května 2018
A
3. CG Cup
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
27
30
BLOG
17
3. listopadu 2018
A
2. TM / MČR
Milíčov - Milíčov
39
42
18
21. dubna 2018
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
25
29
BLOG
19
20. října 2018
A
1. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
38
38
BLOG
20
24. února 2018
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
26
28
BLOG
21
21. října 2017
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
24
27
BLOG
22
7. října 2017
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
18
27
BLOG
23
23. září 2017
A
5. CG Cup
Písek - Písek
25
27
BLOG
24
8. července 2017
A
4. CG Cup
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
30
34
BLOG
25
22. dubna 2017
A
2. CG Cup
Dobruška - Dobruška
33
39
BLOG
26
4. listopadu 2017
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
38
39
27
4. března 2017
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
32
33
28
2. září 2017
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
24
24
29
22. října 2016
A
7. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
38
40
BLOG
30
24. září 2016
A
6. CG Cup
Písek - Písek
34
34
BLOG
31
10. září 2016
A
5. CG Cup
Horní Radslavice - Ve mlejnku
24
25
BLOG
32
9. července 2016
A
4. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
23
27
BLOG
33
18. června 2016
A
3. CG Cup
Libochovice - Park Libochovice
33
36
BLOG
34
5. listopadu 2016
A
2. TM / MČR
Souvlastní - U Horských
29
40
BLOG
35
23. dubna 2016
A
2. CG Cup
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
27
31
BLOG
36
27. srpna 2016
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
41
43
BLOG
37
27. února 2016
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
36
38
BLOG
38
17. října 2015
A
8. CG Cup
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
27
27
BLOG
39
27. září 2015
A
7. CG Cup
Písek - Smetanova Lhota
28
28
BLOG
40
12. září 2015
A
6. CG Cup
Třebíč - Třebíč
26
26
BLOG
41
11. července 2015
A
5. CG Cup
Nová Paka - Štikovská rokle
27
28
BLOG
42
6. června 2015
A
4. CG Cup
Zákolany - Hradiště Budeč
23
26
BLOG
43
25. dubna 2015
A
3. CG Cup
Dobruška - Dobruška
36
38
BLOG
44
24. října 2015
A
2. TM / MČR
Meziboří - Meziboří
32
32
BLOG
45
4. dubna 2015
A
2. CG Cup
Písek - Písek
42
42
BLOG
46
29. srpna 2015
A
1. TM / MČR
Milíčov - Uhrovic Mlýn
42
44
BLOG
47
7. března 2015
A
1. CG Cup
Most - U kostelů
35
35
BLOG
48
6. září 2020
B
4. CG Match
Písek - Písek
24
27
BLOG
49
12. července 2020
B
3. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
21
25
BLOG
50
7. června 2020
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
27
29
BLOG
51
8. září 2019
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
27
30
BLOG
52
21. července 2019
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
26
28
BLOG
53
16. června 2019
B
4. CG Match
Písek - Písek
20
20
BLOG
54
5. května 2019
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
23
27
BLOG
55
28. dubna 2019
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
31
33
BLOG
56
30. března 2019
B
1. CG Match
Jičín - Jičín
33
34
BLOG
57
9. září 2018
B
6. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
28
30
BLOG
58
8. července 2018
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
14
17
BLOG
59
3. června 2018
B
4. CG Match
Písek - Písek
17
17
BLOG
60
6. května 2018
B
3. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
23
24
BLOG
61
22. dubna 2018
B
2. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
25
26
BLOG
62
17. března 2018
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
25
25
BLOG
63
8. října 2017
B
7. CG Match
Třebíč - Třebíč
21
21
BLOG
64
24. září 2017
B
6. CG Match
Písek - Písek
25
26
BLOG
65
9. července 2017
B
5. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
24
25
BLOG
66
6. května 2017
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
30
32
BLOG
67
23. dubna 2017
B
2. CG Match
Dobruška - Dobruška
34
40
BLOG
68
18. března 2017
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
32
33
BLOG
69
8. října 2016
B
11. CG Match
Jičín - Jičín
15
17
BLOG
70
25. září 2016
B
10. CG Match
Písek - Písek
33
33
BLOG
71
11. září 2016
B
9. CG Match
Horní Radslavice - Ve mlejnku
18
19
BLOG
72
6. srpna 2016
B
8. CG Match
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
18
18
BLOG
73
10. července 2016
B
7. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
24
24
BLOG
74
19. června 2016
B
6. CG Match
Libochovice - Park Libochovice
33
34
BLOG
75
21. května 2016
B
5. CG Match
Klíny - Klíny
28
31
BLOG
76
24. dubna 2016
B
4. CG Match
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
23
30
BLOG
77
9. dubna 2016
B
3. CG Match
Most - Aquadrom Most
29
31
BLOG
78
2. dubna 2016
B
2. CG Match
Třebíč - Třebíč
20
21
BLOG
79
19. března 2016
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
34
34
BLOG
80
3. října 2015
B
9. CG Match
Raná u Loun - Raná
16
17
BLOG
81
26. září 2015
B
8. CG Match
Písek - Písek
27
27
BLOG
82
12. července 2015
B
7. CG Match
Nová Paka - Štikovská rokle
28
30
BLOG
83
20. června 2015
B
6. CG Match
Staré Splavy - Staré Splavy
21
23
BLOG
84
30. května 2015
B
5. CG Match
Jičín - Pod Zebínem
22
23
BLOG
85
26. dubna 2015
B
4. CG Match
Dobruška - Dobruška
32
36
BLOG
86
18. dubna 2015
B
3. CG Match
Třebíč - Třebíč
28
28
BLOG
87
21. března 2015
B
1. CG Match
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
33
34
BLOG
88
1. ledna 2022
C
61. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
6
BLOG
89
15. května 2021
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
10
90
5. října 2020
C
146. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
91
18. května 2020
C
94. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
10
15
BLOG
92
3. května 2020
C
87. CG Mini
Koupaliště Bystré - Koupaliště Bystré
10
12
BLOG
93
27. dubna 2020
C
85. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
94
14. března 2020
C
71. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
95
16. února 2020
C
61. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
5
BLOG
96
8. února 2020
C
55. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
23
27
BLOG
97
2. února 2020
C
54. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
4
4
BLOG
98
1. ledna 2020
C
33. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
10
10
BLOG
99
23. prosince 2019
C
22. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
100
9. prosince 2019
C
16. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
101
9. září 2020
C
13. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
3
4
102
9. září 2020
C
12. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
13
103
12. července 2020
C
10. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
6
104
11. července 2020
C
9. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
10
11
105
24. listopadu 2019
C
8. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
106
7. června 2020
C
8. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
4
9
107
7. června 2020
C
7. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
19
23
108
17. května 2020
C
6. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
9
16
109
3. listopadu 2019
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
21
110
3. listopadu 2019
C
1. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
17
17
111
29. září 2019
C
145. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
112
17. srpna 2019
C
130. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
113
12. srpna 2019
C
129. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
114
19. května 2019
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
115
11. května 2019
C
90. CG Mini
Nebeská Rybná - Popelov
6
7
BLOG
116
21. dubna 2019
C
84. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
5
BLOG
117
2. února 2019
C
46. CG Mini
Libochovice - Park Libochovice
22
23
118
19. ledna 2019
C
41. CG Mini
Lukavec u Hořic - Lukavec
23
23
BLOG
119
2. listopadu 2019
C
29. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
23
23
120
30. října 2019
C
28. EG Open
Souvlastní - U Horských
8
24
121
20. října 2019
C
27. EG Open
Souvlastní - U Horských
19
20
BLOG
122
8. září 2019
C
26. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
6
9
123
7. září 2019
C
25. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
8
15
124
17. srpna 2019
C
24. EG Open
Dobruška - Dobruška - Za sokolovnou
9
10
125
24. července 2019
C
23. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
14
18
126
22. července 2019
C
22. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
12
12
127
16. června 2019
C
20. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
3
BLOG
128
15. června 2019
C
19. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
2
5
BLOG
129
8. prosince 2018
C
18. CG Mini
Jaroměř - Pevnost Josefov
21
27
BLOG
130
8. května 2019
C
16. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
7
7
BLOG
131
4. května 2019
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
1
7
BLOG
132
29. dubna 2019
C
13. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
15
15
BLOG
133
28. dubna 2019
C
12. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
13
BLOG
134
27. dubna 2019
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
18
20
BLOG
135
30. března 2019
C
8. EG Open
Suhrovice - Samá voda
2
18
BLOG
136
2. března 2019
C
7. EG Open
Most - U kostelů
20
25
BLOG
137
2. února 2019
C
5. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
5
7
138
19. ledna 2019
C
4. EG Open
Lukavec u Hořic - Lukavec
2
7
BLOG
139
8. prosince 2018
C
3. EG Open
Jaroměř - Pevnost Josefov
4
7
BLOG
140
4. listopadu 2018
C
2. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
5
18
141
28. července 2018
C
112. CG Mini
U Hřbitova - CHKO Primorsko
6
6
142
7. července 2018
C
99. CG Mini
Nová Paka - Štikovská rokle
10
12
143
19. června 2018
C
92. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
144
27. května 2018
C
83. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
145
21. května 2018
C
82. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
11
BLOG
146
14. května 2018
C
77. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
12
13
BLOG
147
30. dubna 2018
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
14
BLOG
148
21. dubna 2018
C
70. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
15
21
BLOG
149
8. dubna 2018
C
66. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
10
BLOG
150
24. března 2018
C
57. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
151
4. března 2018
C
50. CG Mini
Broumar - Opočno
18
21
BLOG
152
18. února 2018
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
13
BLOG
153
12. února 2018
C
46. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
9
BLOG
154
29. ledna 2018
C
37. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
155
14. ledna 2018
C
30. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
10
BLOG
156
7. ledna 2018
C
27. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
11
BLOG
157
31. října 2018
C
25. EG Open
Souvlastní - U Horských
7
21
158
23. října 2018
C
24. EG Open
Souvlastní - U Horských
20
20
BLOG
159
9. září 2018
C
23. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
13
BLOG
160
1. ledna 2018
C
22. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
12
19
BLOG
161
8. září 2018
C
22. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
15
18
BLOG
162
30. prosince 2017
C
21. CG Mini
Jičín - Pod Čeřovkou
9
12
BLOG
163
2. června 2018
C
16. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
1
4
164
6. května 2018
C
14. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK U Rozhledny
3
4
BLOG
165
5. května 2018
C
12. EG Open
Hora Sv.Kateřiny - HSK Vagon
9
12
BLOG
166
23. dubna 2018
C
11. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
7
9
BLOG
167
21. dubna 2018
C
10. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
12
14
BLOG
168
17. března 2018
C
6. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
3
7
BLOG
169
19. listopadu 2017
C
5. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
11
BLOG
170
24. února 2018
C
4. EG Open
Most - U kostelů
4
10
BLOG
171
6. listopadu 2017
C
2. EG Open
Souvlastní - U Horských
13
20
172
6. listopadu 2017
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
17
22
173
2. října 2017
C
122. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
11
BLOG
174
18. září 2017
C
118. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
175
27. srpna 2017
C
115. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
7
BLOG
176
13. srpna 2017
C
108. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
177
19. června 2017
C
96. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
9
BLOG
178
12. června 2017
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
179
5. června 2017
C
93. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
9
BLOG
180
28. května 2017
C
90. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
10
BLOG
181
21. května 2017
C
86. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
17
BLOG
182
14. května 2017
C
83. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
12
BLOG
183
8. května 2017
C
81. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
10
BLOG
184
1. května 2017
C
77. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
18
BLOG
185
22. dubna 2017
C
76. CG Mini
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
19
25
BLOG
186
20. dubna 2017
C
75. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
12
14
BLOG
187
9. dubna 2017
C
68. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
19
BLOG
188
1. dubna 2017
C
64. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
12
BLOG
189
12. března 2017
C
54. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
16
BLOG
190
26. února 2017
C
51. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
12
BLOG
191
19. února 2017
C
47. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
10
BLOG
192
12. února 2017
C
43. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
13
BLOG
193
5. února 2017
C
41. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
15
BLOG
194
22. ledna 2017
C
37. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
195
4. listopadu 2017
C
34. EG Open
Souvlastní - U Horských
23
24
196
15. ledna 2017
C
33. CG Mini
Broumar - Opočno
12
12
BLOG
197
21. října 2017
C
33. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
2
8
BLOG
198
8. října 2017
C
32. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
4
BLOG
199
7. října 2017
C
31. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
15
16
BLOG
200
7. října 2017
C
30. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
3
10
BLOG
201
24. září 2017
C
29. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
4
8
202
8. ledna 2017
C
29. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
11
BLOG
203
23. září 2017
C
28. EG Open
Kluky - Na Hořici
11
11
204
3. září 2017
C
24. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
3
15
205
1. ledna 2017
C
24. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
11
15
BLOG
206
2. září 2017
C
23. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
12
17
207
30. prosince 2016
C
23. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
25
BLOG
208
2. září 2017
C
22. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
7
209
9. července 2017
C
21. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
5
7
210
6. května 2017
C
17. EG Open
Most - Aquadrom Most
7
15
BLOG
211
23. dubna 2017
C
16. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
16
BLOG
212
11. prosince 2016
C
16. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
213
22. dubna 2017
C
15. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
16
18
BLOG
214
4. prosince 2016
C
12. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
11
BLOG
215
4. března 2017
C
11. EG Open
Most - U kostelů
8
15
216
27. listopadu 2016
C
10. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
17
24
BLOG
217
20. listopadu 2016
C
6. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
5
9
BLOG
218
13. listopadu 2016
C
4. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
9
10
BLOG
219
13. listopadu 2016
C
1. EG Open
Souvlastní - U Horských
12
25
BLOG
220
30. října 2016
C
163. CG Mini
Opočno - Lišťovina
6
7
BLOG
221
16. října 2016
C
157. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
24
BLOG
222
2. října 2016
C
155. CG Mini
Souvlastní - U Horských
11
16
BLOG
223
7. srpna 2016
C
139. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
224
12. června 2016
C
121. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
225
6. června 2016
C
120. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
6
BLOG
226
1. května 2016
C
108. CG Mini
Souvlastní - U Horských
7
9
BLOG
227
17. dubna 2016
C
106. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
12
BLOG
228
27. března 2016
C
94. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
14
BLOG
229
31. ledna 2016
C
69. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
12
BLOG
230
24. ledna 2016
C
64. CG Mini
Opočno - Opočno - Broumar
13
14
BLOG
231
11. ledna 2016
C
59. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
6
7
BLOG
232
3. ledna 2016
C
56. CG Mini
Souvlastní - U Horských
11
13
BLOG
233
1. ledna 2016
C
52. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
11
11
BLOG
234
30. prosince 2015
C
50. CG Mini
Zvičina - Zvičina - sjezdovka
17
17
BLOG
235
5. listopadu 2016
C
45. EG Open
Souvlastní - U Horských
9
22
236
25. září 2016
C
42. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
6
11
BLOG
237
24. září 2016
C
41. EG Open
Heřmaň - Heřmaň
12
14
BLOG
238
11. září 2016
C
39. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
2
2
BLOG
239
10. září 2016
C
38. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
5
6
BLOG
240
3. září 2016
C
37. EG Open
Žamberk - Pastviny přehrada
7
9
BLOG
241
30. srpna 2016
C
36. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
13
19
BLOG
242
28. srpna 2016
C
35. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
8
33
BLOG
243
9. července 2016
C
30. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
4
10
244
19. června 2016
C
28. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
9
15
245
18. června 2016
C
27. EG Open
Libochovice - Park Libochovice
17
20
246
21. května 2016
C
23. EG Open
Klíny - Klíny
6
12
BLOG
247
24. dubna 2016
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
10
BLOG
248
23. dubna 2016
C
20. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
13
BLOG
249
9. dubna 2016
C
16. EG Open
Most - Aquadrom Most
9
14
BLOG
250
2. dubna 2016
C
14. EG Open
Třebíč - Hrádek
3
5
BLOG
251
19. března 2016
C
12. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
14
15
BLOG
252
27. února 2016
C
11. EG Open
Most - U kostelů
17
17
BLOG
253
11. října 2015
C
173. CG Mini
Opočno - Lišťovina
8
9
BLOG
254
4. října 2015
C
171. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
255
27. července 2015
C
144. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
7
8
BLOG
256
6. července 2015
C
136. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
11
BLOG
257
21. června 2015
C
131. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
11
13
BLOG
258
21. května 2015
C
121. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
8
8
BLOG
259
3. května 2015
C
114. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
12
14
BLOG
260
29. března 2015
C
99. CG Mini
Domašín - Dobruška
8
9
BLOG
261
15. března 2015
C
93. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
10
10
BLOG
262
1. března 2015
C
85. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
12
BLOG
263
22. února 2015
C
80. CG Mini
Opočno - Lišťovina
12
12
BLOG
264
15. února 2015
C
74. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
13
BLOG
265
8. února 2015
C
70. CG Mini
Opočno - Lišťovina
11
11
BLOG
266
1. února 2015
C
65. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
15
15
BLOG
267
17. října 2015
C
53. EG Open
Nebeská Rybná - Nebeská Rybná
5
8
268
11. ledna 2015
C
53. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
16
17
BLOG
269
26. září 2015
C
50. EG Open
Kluky - Na Hořici
9
10
270
1. ledna 2015
C
48. CG Mini
Dobruška - Gympl Dobruška
14
14
BLOG
271
12. září 2015
C
47. EG Open
Horní Radslavice - Ve mlejnku
9
9
BLOG
272
30. srpna 2015
C
45. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
7
24
BLOG
273
29. srpna 2015
C
44. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
20
27
BLOG
274
12. července 2015
C
41. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
11
12
BLOG
275
11. července 2015
C
39. EG Open
Nová Paka - Štikovská rokle
8
10
BLOG
276
20. června 2015
C
36. EG Open
Staré Splavy - Bor u pláže
4
6
277
6. června 2015
C
35. EG Open
Zákolany - Hradiště Budeč
4
7
BLOG
278
30. května 2015
C
34. EG Open
Jičín - Pod Zebínem
5
7
BLOG
279
25. dubna 2015
C
24. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
6
9
BLOG
280
25. dubna 2015
C
22. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
8
16
BLOG
281
24. dubna 2015
C
21. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
14
17
BLOG
282
18. dubna 2015
C
20. EG Open
Třebíč - U Kostelíčka
7
10
BLOG
283
4. dubna 2015
C
13. EG Open
Kluky - Na Hořici
21
25
BLOG
284
7. března 2015
C
6. EG Open
Most - U kostelů
12
14
BLOG
285
27. září 2014
C
46. EG Open
Milíčov - Uhrovic Mlýn
19
20
BLOG
286
1. ledna 2014
C
31. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
13
13
BLOG
287
16. května 2014
C
23. EG Open
Deštné v Orl. hor. - Deštné v OH
10
11
BLOG
288
25. ledna 2014
C
3. EG Open
Dobruška - Sport bar
10
11
BLOG
289
6. července 2013
C
110. CG Mini
Dobruška - Všesport. stadion
33
33
BLOG