PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJE

Do odpočtu zbývá: 46 let 283 dnů 17 hodin 34 minut 31 vteřin


POZOR !! Probíhá vícero přihlašování !
Pod první přihláškou je ještě minimálně jedna další.


A - Radslavice - 20. dubna

Přihlášky od   15. dubna 19:00 do 19. dubna 19:00


PŘÍJMENÍ JMÉNO Jun./Sen. KLUB

Přihlášení hráči
POČETPOŘADÍJMÉNOJun/SenKLUBDatum a čas přihlášení
11 - MJedlička MiroslavsExgolf Jičín 16. 4. 14:02:43
22 - MPísecký Milanehm Mrázofka ehm19. 4. 00:00:00
33 - MJedlička VratislavsExgolf Jičín 15. 4. 21:50:19
44 - MDubský RennéAkce WC15. 4. 20:42:47
55 - MŠlajs Vladimír19. 4. 06:35:04
66 - MTříska Michal18. 4. 06:16:07
77 - MSmrček PetrsŠpičák Tanvald16. 4. 22:21:39
88 - MJaroš EberhardxG Ressl15. 4. 19:12:33
99 - MZeller Sr. JosefKEG Dobruška 16. 4. 19:50:17
1010 - MKiss Miroslav 19. 4. 07:01:25
1111 - MVaníček Tomáš19. 4. 06:59:14
1212 - MKonečný MartinKEG Dobruška16. 4. 20:32:39
1313 - MPekárek MilanTR-EGO16. 4. 21:32:00
1414 - MTajbr AlešTR-EGO16. 4. 20:16:47
151 - ŽRýglová EliškaExgolf Jičín16. 4. 19:53:03
162 - ŽCvejnová HanaKEG Dobruška 16. 4. 19:49:47
173 - ŽTajbrová VeronikaTR-EGO16. 4. 20:20:18
184 - ŽPekárková Jindřiška TR-EGO16. 4. 21:31:26
191Solík Milan sTr-ego 17. 4. 06:18:12
202Solíková Danka sTr-ego 17. 4. 06:18:46
Vysvětlivky
1 - M hráči prozatím kvalifikovaní podle umístění v Žebříčku Mužů ke dni 15.4.2024 (řazeno dle pořadí v žebříčku).
( maximálně 20 hráčů )
1 - Ž hráčky prozatím kvalifikované podle umístění v Žebříčku Žen ke dni 15.4.2024 (řazeno dle pořadí v žebříčku)
( maximálně 4 hráčky )
1 - M hráči prozatím kvalifikovaní podle umístění v kvalifikačním turnaji
2. CG Match Bečov (řazeno dle pořadí v turnaji).
( maximálně 10 hráčů )
1 - Ž hráčky prozatím kvalifikované podle umístění v kvalifikačním turnaji
2. CG Match Bečov (řazeno dle pořadí v turnaji)
( maximálně 4 hráčky )
1 ostatní hráči a hráčky (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet účastníků je 48 )
1 případní náhradníci (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet náhradníků je neomezen )



B - Radslavice - 21. dubna

Přihlášky od   15. dubna 19:00 do 19. dubna 19:00


PŘÍJMENÍ JMÉNO Jun./Sen. KLUB

Přihlášení hráči
POČETPOŘADÍJMÉNOJun/SenKLUBDatum a čas přihlášení
11 - MJedlička MiroslavsExgolf Jičín 16. 4. 14:03:01
22 - MJedlička VratislavsExgolf Jičín 15. 4. 21:50:36
33 - MDubský RennéAkce WC15. 4. 20:43:20
44 - MSmrček PetrsŠpičák Tanvald16. 4. 22:22:38
55 - MJaroš EberhardxG Ressl15. 4. 19:12:49
66 - MZeller Sr. JosefKEG Dobruška 16. 4. 20:07:02
77 - MKonečný MartinKEG Dobruška16. 4. 20:32:59
88 - MPekárek MilanTR-EGO16. 4. 21:32:12
99 - MTajbr AlešTR-EGO16. 4. 20:17:12
101 - ŽRýglová EliškaExgolf Jičín16. 4. 19:53:31
112 - ŽCvejnová HanaKEG Dobruška 16. 4. 20:06:23
123 - ŽTajbrová VeronikaTR-EGO16. 4. 20:20:58
134 - ŽPekárková Jindřiška TR-EGO16. 4. 21:31:38
141Solík Milan sTr-ego 17. 4. 06:19:12
152Solíková Danka sTr-ego 17. 4. 06:19:44
Vysvětlivky
1 - M hráči prozatím kvalifikovaní podle umístění v Žebříčku Mužů ke dni 15.4.2024 (řazeno dle pořadí v žebříčku).
( maximálně 20 hráčů )
1 - Ž hráčky prozatím kvalifikované podle umístění v Žebříčku Žen ke dni 15.4.2024 (řazeno dle pořadí v žebříčku)
( maximálně 4 hráčky )
1 ostatní hráči a hráčky (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet účastníků je 48 )
1 případní náhradníci (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet náhradníků je neomezen )




ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ





Správce webu a výsledků je vám k dispozici na e-mailu dml@seznam.cz.
Na požádání Vám zašle heslo k přihlašování turnajů kat. C.